Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің Дуана, Сарыөмір, Шалқар ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 4008 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Дуана, Сарыөмір, Шалқар ауылдары халқының пікірін ескере отырып және Батыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Шалқар ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі ауданы Шалқар ауылдық округінің Дуана, Сарыөмір, Шалқар ауылдарының атаусыз көшелеріне мынадай атаулар берілсін:
1) Дуана ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Роза Жаманова" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Жеңіс" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Жұбан Молдағалиев" көшесі;
2) Сарыөмір ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Ы. Алтынсарин" көшесі;
"2К" жобалық көшесі – "Астана" көшесі;
"3К" жобалық көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"4К" жобалық көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"5К" жобалық көшесі – "Желтоқсан" көшесі;
3) Шалқар ауылы бойынша:
"1К" жобалық көшесі – "Достық" көшесі.
2. Шалқар ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы (Маулетов Н. С.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шалқар ауылдық округінің әкімі С. А. Мусин

О присвоении наименований безымянным улицам сел Дуана, Сарыомир, Шалкар Шалкарского сельского округа Теректинского района
Решение акима Шалкарского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 24 июля 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2015 года № 4008
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения сел Дуана, Сарыомир, Шалкар и на основании заключения Западно-Казахстанской областной ономастической комиссии аким Шалкарского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам сел Дуана, Сарыомир, Шалкар Шалкарского сельского округа Теректинского района следующие наименования:
1) по селу Дуана:
"1К" проектная улица – улица "Роза Жаманова";
"2К" проектная улица – улица "Жеңіс";
"3К" проектная улица – улица "Жұбан Молдағалиев";
2) по селу Сарыомир:
"1К" проектная улица – улица "Ы. Алтынсарин";
"2К" проектная улица – улица "Астана";
"3К" проектная улица – улица "Бейбітшілік";
"4К" проектная улица – улица "Тәуелсіздік";
"5К" проектная улица – улица "Желтоқсан";
3) по селу Шалкар:
"1К" проектная улица – улица "Достық".
2. Ведущему специалисту аппарата акима Шалкарского сельского округа (Маулетов Н. С.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Шалкарского сельского округа С. А. Мусин