Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 38-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4187 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 40-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 25.01.2016 № 40-2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3769 тіркелген, 2015 жылғы 31 қаңтардағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 155 032 мың теңге:
салықтық түсімдер – 246 629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 656 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 894 247 мың теңге;
2) шығындар – 2 161 145 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 618 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 50 541 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 923 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 19 800 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 19 800 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -63 531 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 63 531 мың теңге:
қарыздар түсімі – 50 541 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 15 087 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 28 077 мың теңге.";
4-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 189 797 мың теңге ескертілсін:";
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 5 400 мың теңге;";
5-тармақта:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 15 декабря 2015 года № 38-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 4187. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2016 года № 40-2
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.01.2016 № 40-2.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 30-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3769, опубликованное 31 января 2015 года в районной газете "Серпін") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 155 032 тысячи тенге:
налоговые поступления – 246 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 656 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 894 247 тысяч тенге;
2) затраты – 2 161 145 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 618 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 50 541 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 923 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19 800 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 19 800 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -63 531 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 63 531 тысяча тенге:
поступление займов – 50 541 тысяча тенге;
погашение займов – 15 087 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 077 тысяч тенге.";
в пункте 4:
абзац первый изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 189 797 тысяч тенге:";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 5 400 тысяч тенге;";
в пункте 5:
абзац первый изложить в следующей редакции:

"5. Аудандық бюджетте 2015 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 209 547 мың теңге ескертілсін:";
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдауға – 13 417 мың теңге;";
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Полтавка ауылының әлеуметтік нысандарын газдандыруына – 10 662 мың теңге;";
он екінші, он үшінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау селосында орналасқан "Арай" балалар лагерін газдандыруына – 14 731 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы Белогор ауылының әлеуметтік нысандарын газдандыруына – 32 233 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылының С. Датұлы көшесіндегі тұрғын-үй секторының инфрақұрылымының құрылысына – 35 278 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Уразғалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Байтенова
Мәслихат хатшысы Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 38-1 шешіміне
қосымша
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 30-3 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

"5. Учесть в районном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 209 547 тысяч тенге:";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на государственную поддержку по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях – 13 417 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на газификацию социальных объектов в селе Полтавка Чингирлауского района – 10 662 тысяч тенге;";
абзацы двенадцатый, тринадцатый изложить в следующей редакции:
"на газификацию детского лагеря "Арай" расположенного в селе Чингирлау Чингирлауского района – 14 731 тысячи тенге;
на газификацию социальных объектов в селе Белогорка Чингирлауского района – 32 233 тысячи тенге;";
дополнить абзацем четырнадцатый следующего содержания:
"на строительство инфраструктуры жилого сектора по улице С. Датова в селе Шынгырлау Чингирлауского района – 35 278 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии С. Байтенова
Секретарь маслихата Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 15 декабря 2015 года № 38-1
Приложение 1
к решению Чингирлауского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 30-3
Районный бюджет на 2015 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование