Шыңғырлау ауданы Белогор ауылдық округінің Белогор ауылындағы кейбір көше атауларын қайта атау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Белогор ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 шілдеде № 3943 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңдарына сәйкес, Белогор ауыл халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Белогор ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы Белогор ауылдық округінің Белогор ауылының кейбір көше атаулары:
"60 лет Каз ССР" көшесі – "Достық" көшесі;
"Советская" көшесі – "Тәуелсіздік" көшесі;
"Школьная" көшесі – "Наурыз" көшесі;
"Юбилейная" көшесі – "Астана" көшесі;
"Пионерская" көшесі – "Бөбек" көшесі;
"Садовая" көшесі – "Бейбітшілік" көшесі;
"Восточная" көшесі – "Жастар" көшесі;
"Вологодская" көшесі – "Қазақстан" көшесі;
"Алматинская" көшесі – "Алматы" көшесі;
"Клубная-Пионерская" көшесі – "Болашақ" көшесі;
"Абай" көшесі – "Абай Құнанбаев" көшесі;
"Мухамбетов" көшесі – "Бисенғали Мұхамбетов" көшесі деп қайта аталсын.
2. Белогор ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Н. Жубаниязова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белогор ауылдық округі әкімінің м. а Н. Жубаниязова

О переименовании некоторых улиц села Белогорка Белогорского сельского округа Чингирлауского района
Решение акима Белогорского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 9 июня 2015 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 июля 2015 года № 3943
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управление и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, с учетом мнения населения села Белогорка и на основании заключения областной ономастической комиссии аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Белогорка Белогорского сельского округа Чингирлауского района:
улица "60 лет Каз ССР" – улица "Достық";
улица "Советская" – улица "Тәуелсіздік";
улица "Школьная" – улица "Наурыз";
улица "Юбилейная" – улица "Астана";
улица "Пионерская" – улица "Бөбек";
улица "Садовая" – улица "Бейбітшілік";
улица "Восточная" – улица "Жастар";
улица "Вологодская" – улица "Қазақстан";
улица "Алматинская" – улица "Алматы";
улица "Клубная-Пионерская" – улица "Болашақ";
улица "Абая" – улица "Абай Құнанбаев";
улица "Мухамбетов" – на улицу "Бисенғали Мұхамбетов".
2. Главному специалисту аппарата акима Белогорского сельского округа (Н. Жубаниязова) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
И. о акима Белогорского сельского округа Н. Жубаниязова