"Дауыс беру құқығын беретін есептен шығару куәліктерін беру және есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 161/306 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы Төрағасының 2016 жылғы 4 ақпандағы № 10/96 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 11 ақпанда № 13045 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 12-бабы 6-1) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Дауыс беру құқығын беретін есептен шығару куәліктерін беру және есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 161/306 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5653 болып тіркелген, 2009 жылғы 5 мамырдағы № 158-159 (25556) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Дауыс беру құқығын беретін есептен шығару куәліктерін беру және есепке алу қағидаларында:
7-тармақ алып тасталсын;
8-тармақтың мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Есептен шығару куәлігі бір елді мекеннің шегіндегі басқа сайлау округінде немесе басқа сайлау учаскесінде дауыс беруге қатысқысы келетін сайлаушыларға берілмейді.».
2. Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы аппаратының заң бөлімі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         Қ. Тұрғанқұлов
Хатшы                                          Б. Мелдешов

О внесении изменений в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 апреля 2009 года № 161/306 "Об утверждении Правил выдачи и учета открепительных удостоверений на право голосования"
Постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 4 февраля 2016 года № 10/96. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 февраля 2016 года № 13045
В соответствии с подпунктом 6-1) статьи 12 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан от 8 апреля 2009 года № 161/306 «Об утверждении Правил выдачи и учета открепительных удостоверений на право голосования» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5653, опубликовано в газете «Казахстанская правда» от 5 мая 2009 года, № 114 (25858)) следующие изменения:
в Правилах выдачи и учета открепительных удостоверений на право голосования, утвержденных указанным постановлением:
пункт 7 исключить;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Открепительное удостоверение не выдается избирателям, желающим участвовать в голосовании в другом избирательном округе или на другом избирательном участке в пределах одного населенного пункта.».
2. Юридическому отделу аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель                               К. Турганкулов
Секретарь                                  Б. Мельдешов