"Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау" және "Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 25 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 19 ақпанда № 13129 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2020 жылғы 15 қазандағы № 442 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Білім және ғылым министрінің 15.10.2020 № 442 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жоғары оқу орындарындағы білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес "Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім, халықаралық ынтымақтастық департаменті (С.М. Өмірбаев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Т.О. Балықбаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрі
А. Сәрінжіпов
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2016 жылғы 14 қаңтардағы
№ 25 бұйрығына
1-қосымша
"Жоғары оқу орындарында білім алушыларды ауыстыру және қайта
қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Об утверждении регламентов государственных услуг "Перевод и восстановление обучающихся в высших учебных заведениях" и "Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 25. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 февраля 2016 года № 13129. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 октября 2020 года № 442.
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 15.10.2020 № 442 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) Регламент государственной услуги "Перевод и восстановление обучающихся в высших учебных заведениях" согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Регламент государственной услуги "Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования" согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Департаменту высшего, послевузовского образования и международного сотрудничества (С.М. Омирбаев) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государстве иной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на Интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра образования и науки Республики Казахстан Балыкбаева Т.О.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
образования и науки
Республики Казахстан
А. Саринжипов
Приложение 1
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 14 января 2016 года № 25
Регламент государственной услуги
"Перевод и восстановление обучающихся в высших
учебных заведениях"

1. Жалпы ережелер
1. "Жоғары оқу орындарында білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12839 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 681 бұйрығымен бекітілген "Жоғары оқу орындарында білім алушыларды ауыстыру және қайта қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес жоғары оқу орындары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі жоғары оқу орны ректорының ауыстыру немесе қайта қабылдау туралы бұйрығы болып табылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл
жүргізу тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет рәсімінің (әрекетінің) басталуына осы Стандарттың 9-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінішіне тіркелген құжаттары (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімдердің (әрекеттердің) мазмұны:
1) білім алушы білім алатын жоғары оқу орнының (бұдан әрі - ЖОО) кеңсесі өтінішті қабылдайды және тіркейді – 15 минут;
2) білім алушының өтініші тиісті адамдармен (факультет деканы (институт директоры), оқу ісі жөніндегі проректор) келісіледі және ЖОО басшысының қарауына беріледі – 45 минут;
3) ЖОО басшысының ауысуға мөрмен бекітілген жазбаша келісімі – 30 минут;
4) қызықтыратын ЖОО кеңсесі (бұдан әрі – ЖОО кеңсесі) көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдайды және тіркейді - 15 минут;
5) қызықтыратын ЖОО кеңсесі құжаттар топтамасын ЖОО деканатына қарастыруға жолдайды – 45 минут;
6) факультет деканы (институт директоры) ұсынылған құжаттардың негізінде оқу жоспарларындағы пәндер айырмашылықтарын айқындайды және меңгерілген пререквизиттерге сәйкес оқу курсын белгілейді, білім беру бағдарламасына сәйкес меңгерілген кредиттерді қайта есептейді және тіркеу бөлімімен келісім бойынша білім алушының жеке оқу жоспарын бекітеді – 1 сағат;
7) факультет деканы (институт директоры), офис-тіркеуші, академиялық мәселелерге жетекшілік жасайтын бөлімше басшысы, оқу ісі жөніндегі проректор, ЖОО басшысы қойған бұрыштамаларға сәйкес білім алушыны ауыстыру туралы бұйрық шығарады – 1 сағат 30 минут.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Перевод и восстановление обучающихся в высших учебных заведениях" (далее – государственная услуга) оказывается высшими учебными заведениями (далее - услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Перевод и восстановление обучающихся в высших учебных заведениях", утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 681, зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12839 (далее - Cтандарт).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее - услугополучатель) бесплатно.
3. Результатом оказываемой государственной услуги является приказ ректора высшего учебного заведения о переводе или восстановлении.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с прилагаемыми документами согласно пункту 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) канцелярия высшего учебного заведения (далее - вуз) по месту обучения обучающегося принимает и регистрирует заявление - 15 минут;
2) заявление обучающегося согласуется с соответствующими лицами (деканом факультета (директором института), проректора по учебной работе) и передается на рассмотрение руководителю вуза – 45 минут;
3) письменное согласие руководителя вуза на перевод, скрепленное печатью – 30 минут;
4) канцелярия интересующего вуза (далее - канцелярия вуза) принимает и регистрирует пакет документов, представленных услугополучателем – 15 минут;
5) канцелярия интересующего вуза передает пакет документов на рассмотрение в деканат высшего учебного заведения – 45 минут;
6) декан факультета (директор института) на основании представленных документов определяет разницу дисциплин в учебных планах и в соответствии с освоенными пререквизитами устанавливает курс обучения, проводит перезачет освоенных кредитов в соответствии с образовательной программой и утверждает индивидуальный учебный план обучающегося по согласованию с отделом регистрации – 1 час;
7) в соответствии с визами декана факультета (директора института), офиса-регистратора, руководителя подразделения, курирующего академические вопросы, проректора по учебной работе, руководитель вуза издает приказ о переводе обучающегося – 1 час 30 минут.

6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет әрекетінің нәтижесі келесі рәсімдердің орындалуының басталуына негіз болады:
1) ЖОО кеңсесінде құжаттар топтамасы қабылдап, тіркеу және ЖОО деканатына жіберу;
2) факультет деканы оқу жоспарларындағы пәндердің айырмашылығын анықтайды және игерілген пререквизиттерге сәйкес оқыту курсын белгілейді;
3) білім алушының ауысуы туралы бұйрық шығару.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін
қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне мынадай бөлімшелер қатысады:
1) ЖОО кеңсесі;
2) факультет деканы (институт директоры);
3) ЖОО басшылығы.
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесі құрылымдық бөлімшелер арасындағы келесі рәсімдерден тұрады:
1) білім алушы білім алатын жоғары оқу орнының (бұдан әрі - ЖОО) кеңсесі өтінішті қабылдайды және тіркейді – 15 минут;
2) білім алушының өтініші тиісті адамдармен (факультет деканы (институт директоры), оқу ісі жөніндегі проректор) келісіледі және ЖОО басшысының қарауына беріледі – 45 минут;
3) ЖОО басшысының ауысуға мөрмен бекітілген жазбаша келісімі – 30 минут;
4) қызықтыратын ЖОО кеңсесі (бұдан әрі – ЖОО кеңсесі) көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдайды және тіркейді - 15 минут;
5) қызықтыратын ЖОО кеңсесі құжаттар топтамасын ЖОО деканатына қарастыруға жолдайды – 45 минут;
6) факультет деканы (институт директоры) ұсынылған құжаттардың негізінде оқу жоспарларындағы пәндер айырмашылықтарын айқындайды және меңгерілген пререквизиттерге сәйкес оқу курсын белгілейді, білім беру бағдарламасына сәйкес меңгерілген кредиттерді қайта есептейді және тіркеу бөлімімен келісім бойынша білім алушының жеке оқу жоспарын бекітеді – 1 сағат;
7) факультет деканы (институт директоры), офис-тіркеуші, академиялық мәселелерге жетекшілік жасайтын бөлімше басшысы, оқу ісі жөніндегі проректор, ЖОО басшысы қойған бұрыштамаларға сәйкес білім алушыны ауыстыру туралы бұйрық шығарады – 1 сағат 30 минут.
"Жоғары оқу орындарында білім алушыларды
ауыстыру және қайта қабылдау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Әр рәсімнің ұзақтығы көрсетілген әр іс-қимылдың рәсімнің
өтуі туралы және рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің
сипаттау блок-сызбасы
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2016 жылғы 14 қаңтардағы
№ 25 бұйрығына
2-қосымша
"Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

6. Результаты процедур по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующих процедур:
1) прием и регистрация пакета документов канцелярией вуза и передача в деканат высшего учебного заведения;
2) определение деканом факультета (директором института) разницу дисциплин в учебных планах и в соответствии с освоенными пререквизитами установление курса обучения;
3) издание приказа о переводе обучающегося.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения:
1) канцелярия вуза;
2) декан факультета (директор института);
3) руководство вуза.
8. Процесс оказания государственной услуги состоит из следующих процедур между структурными подразделениями:
1) канцелярия высшего учебного заведения (далее - вуз) по месту обучения обучающегося принимает и регистрирует заявление - 15 минут;
2) заявление обучающегося согласуется с соответствующими лицами (деканом факультета (директором института), проректора по учебной работе) и передается на рассмотрение руководителю вуза – 45 минут;
3) письменное согласие руководителя вуза на перевод, скрепленное печатью – 30 минут;
4) канцелярия интересующего вуза (далее - канцелярия вуза) принимает и регистрирует пакет документов, представленных услугополучателем – 15 минут;
5) канцелярия интересующего вуза передает пакет документов на рассмотрение в деканат высшего учебного заведения – 45 минут;
6) декан факультета (директор института) на основании представленных документов определяет разницу дисциплин в учебных планах и в соответствии с освоенными пререквизитами устанавливает курс обучения, проводит перезачет освоенных кредитов в соответствии с образовательной программой и утверждает индивидуальный учебный план обучающегося по согласованию с отделом регистрации – 1 час;
7) в соответствии с визами декана факультета (директора института), офиса-регистратора, руководителя подразделения, курирующего академические вопросы, проректора по учебной работе, руководитель вуза издает приказ о переводе обучающегося – 1 час 30 минут.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Перевод и восстановление
обучающихся в высших учебных
заведениях"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры и описание последовательности
процедур (действий)
Приложение 2
к приказу Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 14 января 2016 года № 25
Регламент государственной услуги
"Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования"

1. Жалпы ережелер
1. "Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12839 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 7 желтоқсандағы № 681 бұйрығымен бекітілген "Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – Стандарт) сәйкес "Ұлттық тестілеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, сондай-ақ жоғары оқу орындары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 156-бабына сәйкес ақылы түрде көрсетіледі. Төлем екінші деңгейдегі банктер арқылы жүргізіледі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі - кешенді тестілеу тапсырғаны туралы сертификат.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимыл жүргізу тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет рәсімінің (әрекетінің) басталуына осы Стандарттың 9-тармағына сәйкес көрсетілетін қызметті алушының өтінішіне тіркелген құжаттары (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінің мазмұнына кіретін әрбір рәсімдердің (әрекеттердің) мазмұны:
1) жоғары оқу орнының (бұдан әрі - ЖОО) қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы сертификаттарды қабылдау комиссиясының техникалық хатшысына тапсырады – күнтізбелік 1 күн;
2) қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы сертификаттарды беру тізіліміне көрсетілетін қызметті алушының қол қоюы арқылы сертификаттарды береді – күнтізбелік 1 күн.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет рәсімдерінің нәтижелері келесі рәсімдерді орындауды бастау үшін негіз болады:
1) құжаттар топтамасын қабылдау – 15 минут;
2) өтініш бланкілерін сканерлеу және "Талапкер" деректер базасын құру - күнтізбелік 1 күн;
3) рұқсаттамаларды басып шығару - 2 сағат;
4) желілік ЖОО бойынша өтініштерді қабылдау туралы статистикалық деректерді "Ұлттық тестілеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына телекоммуникациялық желі арқылы беру - 2 сағат;
5) кешенді тестілеуден өту – күнтізбелік 1 күн;
6) тестілеуден өткеннен кейін кешенді тестілеуден өткені туралы сертификатты беру – күнтізбелік 1 күн.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесінде жоғары оқу
орнымен өзара іс-қимыл жүргізу тәртібін сипаттау

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования" оказывается Республиканским государственным казенным предприятием "Национальный центр тестирования", а также высшими учебными заведениями (далее – услугодатель) в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача сертификата о сдаче комплексного тестирования", утвержденного приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 7 декабря 2015 года № 681, зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12839 (далее – Стандарт).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются высшими учебными заведениями.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается платно физическим лицам (далее - услугополучатель), в соответствии со статьей 156 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе". Оплата производится через банки второго уровня.
3. Результатами оказываемой государственной услуги - свидетельство о прохождении комплексного тестирования.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с прилагаемыми документами согласно пункту 9 Стандарта (далее – пакет документов).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги:
1) ответственный секретарь приемной комисии высшего учебного заведения передает сертификаты техническому секретарю приемной комиссии – 1 календарный день;
2) выдача сертификата техническим секретарем приемной комиссии под роспись услугополучателя в реестре выдачи сертификатов – 1 календарный день.
6. Результаты процедур по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующих процедур:
1) прием пакета документов – 15 минут;
2) сканирование бланков заявлений и создании БД "Абитурент" – 1 календарный день;
3) печать пропусков – 2 часа;
4) передача статистических данных о ходе приема заявлений в разрезе линейных вузов по телекоммуникационной сети в Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр тестирования" – 2 часа;
5) прохождение комплексного тестирования – 1 календарный день;
6) выдача сертификатов о прохождении комплексного тестирования – 1 календарный день.
3. Описание порядка взаимодействия с вузом в процессе
оказания государственной услуги

7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне мынадай бөлімшелер қатысады:
1) ЖОО қабылдау комиссиясының техникалық хатшысы;
2) ЖОО қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы;
3) ЖОО қабылдау комиссиясының программисті;
4) "Ұлттық тестілеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесі құрылымдық бөлімшелер арасындағы мынадай рәсімдерден тұрады:
1) құжаттар топтамасын қабылдау – 15 минут;
2) өтініш бланкілерін сканерлеу және "Талапкер" деректер базасын құру - күнтізбелік 1 күн;
3) рұқсаттамаларды басып шығару - 2 сағат;
4) желілік ЖОО бойынша өтініштерді қабылдау туралы статистикалық деректерді "Ұлттық тестілеу орталығы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнына телекоммуникациялық желі арқылы беру - 2 сағат;
5) кешенді тестілеуден өту – күнтізбелік 1 күн;
6) тестілеуден өткеннен кейін кешенді тестілеуден өткені туралы сертификатты беру – күнтізбелік 1 күн.
"Кешенді тестілеу тапсырғаны туралы
сертификат беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
Әр рәсімнің ұзақтығы көрсетілген әр бір әрекеттің
(рәсімнің) өтуі мен рәсімдердің (әрекеттердің) реттілігін
сипаттау Блок-сызбасы

7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие подразделения:
1) технический секретарь приемной комиссии вуза;
2) ответственный секретарь приемной комиссии вуза;
3) программист приемной комиссии вуза;
4) Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр тестирования".
8. Процесс оказания государственной услуги состоит из следующих процедур между структурными подразделениями:
1) прием пакета документов - 15 минут;
2) сканирование бланков заявлений и создании БД "Абитурент" - 1 календарный день;
3) печать пропусков – 2 часа;
4) передача статистических данных о ходе приема заявлений в разрезе линейных вузов по телекоммуникационной сети в Республиканское государственное казенное предприятие "Национальный центр тестирования" - 2 часа;
5) прохождение комплексного тестирования – 1 календарный день;
6) выдача сертификатов о прохождении комплексного тестирования – 1 календарный день.
Приложение
к Регламенту государственной
услуги "Выдача сертификата о
сдаче комплексного тестирования"
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием
длительности каждой процедуры и описание последовательности
процедур (действий)