2016 жылдың 15 ақпаны мен 2017 жылдың 15 ақпаны аралығында жануарлар дүниесі объектілерін алып қою лимиттерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 22 ақпандағы № 73 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 25 ақпанда № 13230 болып тіркелді.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 55) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2016 жылдың 15 ақпаны мен 2017 жылдың 15 ақпаны аралығында алып қою лимиттері;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес балық шаруашылығы су тоғандарында балық және басқа су жануарларын 2016 жылдың 15 ақпаны мен 2017 жылдың 15 ақпаны аралығында аулаудың лимиттері бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 15 ақпанынан бастап туындайтын қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2016 жылғы 22 ақпандағы
№ 73 бұйрығына
1-қосымша
Балық және басқа да су жануарларын қоспағанда, жануарлар дүниесі объектілерін 2016 жылдың 15 ақпанымен 2017 жылдың 15 ақпаны аралығында алып қою лимиттері
(дарақпен)
Р/с
Облыстардың
атауы
Жануарлардың түрлері (сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген түрлерінен басқа)
Бұлан
Асыл тұқымды бұғы
Сібір елігі
Қабан
Сібір тау ешкісі
Қоңыр аю (Тяньшаньдікінен басқа)
1
Ақмола
32
34

Об утверждении лимитов изъятия объектов животного мира с 15 февраля 2016 года по 15 февраля 2017 года
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 22 февраля 2016 года № 73. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 февраля 2016 года № 13230.
В соответствии с подпунктом 55) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) лимиты изъятия объектов животного мира с 15 февраля 2016 года по 15 февраля 2017 года, за исключением рыб и других водных животных, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) лимиты вылова рыбы и других водных животных в рыбохозяйственных водоемах с 15 февраля 2016 года по 15 февраля 2017 года, согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет", а также в течении пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 15 февраля 2016 года.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 22 февраля 2016 года № 73
Лимиты на изъятие объектов животного мира с 15 февраля 2016
года по 15 февраля 2017 года, за исключением рыб и других
водных животных
(в особях)
п/п
Наименование областей
Виды животных (кроме редких и находящихся под угрозой исчезновения видов)
Лось
Благородный олень
Сибирская косуля
Кабан
Сибирский горный козел
Бурый Медведь (кроме Тяньшаньского)
1
Акмолинская
32
34