Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ашық деректер тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 120 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 3 наурызда № 13381 болып тіркелді.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ашық деректер тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Мектепке дейінгі және орта білім, ақпараттық технологиялар департаменті (Ж. Жонтаева) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Жауапты хатшысы Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрі
А. Сәрінжіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
_________________ Ә. Исекешев
2016 жылғы 3 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
2016 жылғы 29 қаңтардағы
№ 120 бұйрығымен бекітілген
Ашық деректердің интернет-порталында орналастырылатын Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің ашық деректер тізбесі

Об утверждении перечня открытых данных Министерства образования и науки Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 120. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 марта 2016 года № 13381.
В соответствии с подпунктом 15) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень открытых данных Министерства образования и науки Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных.
2. Департаменту дошкольного и среднего образования, информационных технологий (Жонтаева Ж.А.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства образования и науки Республики Казахстан, на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства образования и науки Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства образования и науки Республики Казахстан Рахимжанова А.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр образования и науки
Республики Казахстан
А. Саринжипов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
______________ А. Исекешев
03 января 2016 года
Утвержден
приказом Министра образования
и науки Республики Казахстан
от 29 января 2016 года № 120
Перечень открытых данных Министерства образования и науки Республики Казахстан, размещаемых на интернет-портале открытых данных

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Білім және ғылым министрінің м.а. 13.07.2021 № 336 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ашық деректердің атауы
Өзектендіру кезеңі
Ұсыну мерзімі
Деректер көзі (ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы немесе мемлекеттік органның API жүйесі арқылы)
1.
Өңірлер, облыстар, қалалар бойынша жоғары оқу орындарының тізілімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
2.
Жоғары және кәсіптік орта білім беру мекемелері түлектерінің жұмысқа орналасуы туралы мәлімет
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
3.
Баспанаға мұқтаж жоғары оқу орындары студенттерінің жалпы санынан жатақханамен қамтамасыз етілген ЖОО студенттерінің үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
4.
Жыл сайынғы бітіруші стипендиаттардан "Болашақ" халықаралық стипендиясының жұмысқа орналасқан түлектерінің үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
5.
Өңірлер, облыстар, қалалар бойынша балабақшалар тізілімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
6.
Өңірлер, облыстар, қалалар бойынша жалпы білім беретін мектептердің тізілімі (күндізгі/кешкі, лицей/гимназия/орта мектеп)
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
7.
Қазақстан Республикасындағы 18 жасқа дейінгі балалар саны (жылдары, гендерлік құрамы, қала/ауы тұрғындары бойынша)
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
8.
Мектепке дейінгі білім беру мекемелерінің қолжетімділігі бойынша статистикалық деректер (жылдар бойынша, облыстар бойынша, құрылып жатыр/ашылғандар, балалармен қамтылуы, кезек)
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
9.
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды педагог кадрлармен қамтамасыз ету бойынша статистикалық деректер (бос орындар)
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
10.
Жалпы білім беру мекемелерінің қолжетімділігі туралы статистикалық деректер (жылдар бойынша, облыстар бойынша, құрылып жатыр/ашылғандар, қала/ауыл, лицей/гимназия/орта мектеп)
тоқсан сайын
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
11.
Мектеп мұғалімдері туралы статистикалық деректер (бос орындар)
тоқсан сайын
тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 10 күні
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
12.
Мүмкіндігі шектеулі балаларды оқыту бойынша статистикалық деректер
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
13.
Балаларға қосымша білім беру, тәрбиелеу және дамыту туралы статистикалық деректер
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
14.
Балалар спортын, дене тәрбиесін дамыту туралы статистикалық деректер
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
15.
Ұлттық бірыңғай тестілеу сертификатындағы балдарды жалпы орта білім туралы аттестаттың бағаларына ауыстыру шкаласы
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
16.
Қалалар бойынша біліктілікті арттыру орталықтары
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
17.
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардағы тәрбиеленушілердің үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
18.

Сноска. Перечень - в редакции приказа и.о. Министра образования и науки РК от 13.07.2021 № 336 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/п
Наименование набора открытых данных
Период актуализации
Срок предоставления
Источник (через АРМ интернет-портала открытых данных или через API системы государственного органа)
1.
Реестр высших учебных заведений по регионам, областям, городам
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
2.
Сведения о трудоустройстве выпускников учреждений высшего и среднего профессионального образования
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
3.
Доля студентов в высших учебных заведений, обеспеченных жильем в общежитиях, от общего количества студентов, нуждающихся в жилье
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
4.
Доля трудоустроенных выпускников международной стипендии "Болашак" из ежегодного выпуска стипендиатов
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
5.
Реестр детских садов по регионам, областям, городам
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
6.
Реестр общеобразовательных школ по регионам, областям, городам (дневные/вечерние, лицей/гимназия/средняя школа)
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
7.
Численность детей в возрасте до 18 лет в Республике Казахстан (по годам, по гендерному составу, городское/сельское население)
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
8.
Статистические данные по доступностью дошкольных образовательных учреждений (по годам, по областям, строятся/открылись, охват детей, очередь)
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
9.
Статистические данные по обеспечению дошкольного воспитания и обучения педагогическими кадрами (вакансии)
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
10.
Статистические данные по доступностью общеобразовательных учреждений (по годам, по областям, строятся/открылись, город/село, лицей/гимназия/средняя школа)
ежеквартально
ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
через АРМ интернет-портала открытых данных
11.
Статистические данные о учителях школ (вакансии)
ежеквартально
ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
через АРМ интернет-портала открытых данных
12.
Статистические данные по обучению детей с ограниченными возможностями
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
13.
Статистические данные о дополнительном образовании, воспитании и развитии детей
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
14.
Статистические данные о развитии детского спорта, физической культуры
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
15.
Шкала перевода баллов сертификата Единого национального тестирования в оценки аттестата об общем среднем образовании
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
16.
Центры повышения квалификации по городам
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
17.
Доля воспитанников в дошкольных мини-центрах от общей численности воспитанников дошкольных организаций образования
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
18.

Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытудағы 3 пен 6 жас аралығындағы балалардың үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
19.
Мектеп оқушыларының жалпы санынан қосымша білім берумен қамтылған балалардың үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
20.
Дамуындамүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан инклюзивті білім берумен қамтылған балалардың үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
21.
Дамуында мүмкіндігі шектеулі балалардың жалпы санынан білім беру бағдарламаларымен қамтылған балалардың үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
22.
Мектепке дейінгі ұйымдардың жалпы санынан мектепке дейінгі шағын орталықтардың үлесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
23.
Үйде оқитын оқушылардың саны, барлығы
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
24.
Экстернатты оқыту нысанындағы оқушылар саны
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
25.
Экстернатты оқыту нысанындағы мектептерінің саны
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
26.
Өңірлер, облыстар, қалалар бойынша колледждер мен училищелердің тізілімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
27.
Техникалық және кәсіптік білім беру туралы статистикалық деректер
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
28.
PISA халықаралық зерттеуі бойынша негізгі нәтижелер
3 жылда 1 рет
3 жылда 1 рет 2016 жылдың IV тоқсаны
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
29.
TIMSS халықаралық зерттеуі бойынша нәтижелер
4 жылда 1 рет
4 жылда 1 рет 2016 жылдың IV тоқсаны
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
30
Білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызметтер тізбесі
Жылына 2 реттен артық емес
Жылына 2 реттен артық емес "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрі міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19982 болып тіркелген) бекітілген күннен бастап 10 жұмыс күні ішінде
Ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
31.
Комитеттер бойынша аумақтық органдар мен ведомстволық бағынысты ұйымдардың тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
32.
Барлық комиттердің ұйымдастырушылық құрылымы
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
33.
9-сынып оқушыларының оқу жетістіктерін сырттай бағалау нәтижелерінің статистикасы
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
34.
Ұлттық бірыңғай тестілеу нәтижесінің статистикасы
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
35.

Доля детей в возрасте с 3 до 6 лет c дошкольным воспитанием и обучением
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
19.
Доля детей, охваченных дополнительным образованием, от общего количества школьников
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
20.
Доля детей, охваченных инклюзивным образованием, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
21.
Доля детей, охваченных образовательными программами, от общего количества детей с ограниченными возможностями в развитии
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
22.
Доля дошкольных мини-центров от общего числа дошкольных организаций
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
23.
Количество учащихся, обучающихся на дому всего
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
24.
Численность учащихся на экстернатной форме обучения
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
25.
Число школ с экстернатной формой обучения
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
26.
Реестр колледжей и училищ по регионам, областям, городам
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
27.
Статистические данные о техническом и профессиональном образовании
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
28.
Основные результаты международного исследования PISA
1 раз в 3 года
1 раз в 3 года ІV квартал 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
29.
Результаты международного исследования TIMSS
1 раз в 4 года
1 раз в 4 года ІV квартал 2016 года
через АРМ интернет-портала открытых данных
30.
Перечень государственных услуг сферы образования и науки
Не более 2 раза в год
Не более 2 раза в год В течение 10 рабочих дней со дня утверждения приказа исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 19982)
через АРМ интернет-портала открытых данных
31.
Перечень территориальных органов и подведомственных организаций по комитетам
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
32.
Организационная структура всех комитетов
1 раз в год
1 раз в год ІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
33.
Статистика результатов внешней оценки учебных достижений учащихся 9 классов
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
34.
Статистика результатов единого национального тестирования
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
35.

Білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында пайдалануға рұқсат етілген оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендердің тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
36.
Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу ұйымдарында пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
37.
Арнайы (түзету) мектептерде пайдалануға рұқсат етілген оқу әдебиеттерінің тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
38.
Мемлекеттік ғылыми стипендиялар (атауы, конкурс шарты, құжаттар тізбесі)
жылына 1 рет
жылына 1 рет (желтоқсан айы)
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
39.
Ұлттық бірыңғай тестілеу өткізу пункттерінің тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
40.
Жоғары білім беруде оқу жетістіктерін сырттай бағалау қорытындылары
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
41.
Философия докторы (PhD), бейіні бойынша доктор ғылыми дәрежесін беру бойынша диссертациялар қорғау жөніндегі диссертациялық кеңестердің тізімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
42.
Бекітілген философия докторларының (PhD) тізімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
43.
Білім беру деңгейлері бойынша мамандықтары көрсетілген лицензиясы бар жоғары оқу орындарының тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
44.
Аккредиттелген ғылыми қызмет субъектілерінің тізілімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
45.
Жарияланған ғылыми мақалалардың саны (шетелдік басылымдарда)
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
46.
Қазақстан Республиксының Ғылым және техника саласындағы мемлекеттік сыйлығы (атауы, конкурс шарттары, құжаттардың тізбесі)
жылына 2 рет
жылына 2 рет 2017 жылғы І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
47.
Ғылым саласындағы атаулы сыйлықтар (атауы, конкурстың шарттары, құжаттардың тізбесі)
жылына 1 рет
жылына 1 рет ІІІ тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
48.
Ғылым түрлері бойынша ғылыми басылымдардың тізбесі
тоқсан сайын
тоқсан сайын есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10 күніне дейін
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
49.
Ақысыз тамақтандыру ұйымдастырылған балалардың саны
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
50.
Республикалық акциялар (қайырымдылық)
белгіленген мерзімде
белгіленген мерзімде
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
51.
Кәмелетке толмағандарды биімдеу орталығы (атауы, қаласы, мекенжайы, байланыс, тәрбиеленушілердің саны, материалдық-техникалық жабдықталуы)
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
52.
Балалар үйлерінің тізбесі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
53.
Жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған білім беру ұйымдарының тізілімі
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
54.
Асырап алынған балалар туралы статистикалық деректер (шетелдіктер/Қазақстан Республикасының азаматтары)
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
55.
Қазақстан Республикасында аккредиттелген асырып алу жөніндегі агенттіктер туралы деректер
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
56.
Қазақстандық азаматтардың отбасында қамқорлықтағы (қорғанышықтағы) балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
57.
Қазақстандық азаматтардың отбасында патроннаты тәрбиедегі балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
58.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдардағы балалар туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
жылына 1 рет
жылына 1 рет IV тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
59.
Қазақстан Республикасы азаматтарының бала асырап алуы туралы статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
60.
Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар түлектерінің жұмысқа орналасуы бойынша статистикалық деректер, өңірлер бөлінісінде
жылына 1 рет
жылына 1 рет І тоқсан
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы
61.
Мектепке тасымалдау ұйымдастырылған балалардың саны
жылына 1 рет
жылына 1 рет (қыркүйек айы)
ашық деректер интернет-порталының АЖО арқылы

Перечень учебников и учебно-методических комплексов, разрешенных к использованию в 1-11 классах организаций образования
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
36.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в организациях дошкольного воспитания и обучения
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
37.
Перечень учебной литературы, разрешенной к использованию в специальных (коррекционных) школах
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
38.
Государственные научные стипендии (наименование, условия конкурса, перечень документов)
1 раз в год
1 раз в год (декабрь месяц)
через АРМ интернет-портала открытых данных
39.
Перечень пунктов проведения единого национального тестирования
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
40.
Итоги внешней оценки учебных достижений в высшем образовании
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
41.
Список диссертационных советов по защите диссертаций на присуждение ученой степени доктора философии (PhD), доктора по профилю
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
42.
Список утвержденных докторов философии (PhD)
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
43.
Перечень вузов, имеющих лицензии с указанием специальностей по уровням образования
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
44.
Реестр аккредитованых субъектов научной деятельности
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
45.
Количество опубликованных научных статей (в зарубежных изданиях)
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
46.
Государственная премия Республики Казахстан в области науки и техники (наименование, условия конкурса, перечень документов)
2 раз в год
2 раз в год 2017 І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
47.
Именные премии в области науки (наименование, условия конкурса, перечень документов)
1 раз в год
1 раз в год ІІІ квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
48.
Перечень научных изданий по видам наук
ежеквартально
ежеквартально до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом
через АРМ интернет-портала открытых данных
49.
Количество детей, для которых организовано бесплатное питание
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
50.
Республиканские акции (благотворительности)
В установленные сроки
В установленные сроки
через АРМ интернет-портала открытых данных
51.
Центры адаптации несовершеннолетних (наименование, город, адрес, контакты, количество воспитанников, материально-технически оснащенность)
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
52.
Перечень детских домов
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
53.
Реестр организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
54.
Статистические данные об усыновленных детях (иностранцами/гражданами Республики Казахстан)
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
55.
Данные об агентствах по усыновлению, аккредитованных в Республике Казахстан
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
56.
Статистические данные о детях, находящихся под опекой (попечительством) в семьях казахстанских граждан, в разрезе регионов
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
57.
Статистические данные о детях, находящихся на патронатном воспитании в семьях казахстанских граждан, в разрезе регионов
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
58.
Статистические данные о детях, воспитывающихся в организациях для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в разрезе регионов
1 раз в год
1 раз в год ІV квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
59.
Статистические данные об усыновленных детях гражданами Республики Казахстан, в разрезе регионов
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
60.
Статистические данные о трудоустройстве выпускников организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в разрезе регионов
1 раз в год
1 раз в год І квартал
через АРМ интернет-портала открытых данных
61.
Количество детей, для которых организован подвоз к школе
1 раз в год
1 раз в год (сентябрь месяц)
через АРМ интернет-портала открытых данных