"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 10 наурыздағы № 115 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 14 наурызда № 13451 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар» функционалдық кіші тобында:
101 «Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
003 «Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
107 «Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппарат» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«111 Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесі Аппаратының қүрделі шығыстары»;
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 209 бюджеттік бағдарламасы бар 242 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«242 Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
209 Тұрғын-үй құрылыс жинақтары үлестері бойынша төлем ақы төлеу
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
9 «Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер» функционалдық кіші тобында:
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Мәдениет, спорт және дін саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«111 Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің күрделі шығыстары»;
244 «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 марта 2016 года № 115. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 марта 2016 года № 13451
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 17 октября 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
по администратору бюджетных программ 101 «Администрация Президента Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 003 «Услуги по обеспечению сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальное использование» изложить в следующей редакции:
«003 Услуги по обеспечению сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальному использованию»;
по администратору бюджетных программ 107 «Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Услуги по обеспечению деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
«111 Капитальные расходы Аппарата Высшего Судебного Совета Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
дополнить администратором бюджетных программ 242 с бюджетной программой 209 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«242 Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан
209 Выплата компенсаций по вкладам в жилищные строительные сбережения
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие государственные услуги общего характера»:
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 001 «Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и религий»:
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
«111 Капитальные расходы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 244 «Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан»:

001 «Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл» бюджеттік бағдарламасы және 100 «Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру және сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету» бюджеттік кіші бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру мен іске асыру
100 Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету»;
406 «Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Мемлекеттік қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру» бюджеттік бағдарламасы және 100 «Қаржылық бақылау органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау» және 101 «Мемлекеттік қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер» бюджеттік кіші бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«007 Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру
100 Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдары кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
101 Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау саласындағы зерттеулер»;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
244 «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
014 «Сыбайлас жемқорлық қылмыстарға және құқық бұзушылықтарға қарсы іс-қимыл бойынша жедел-іздестіру және сыбайлас жемқорлық қылмыстар және құқық бұзушылықтар бойынша қылмыстық процеске қатысатын адамдардың құқықтары мен бостандықтарын қорғау жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«014 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі бірыңғай мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру»;
мынадай мазмұндағы 102, 104 және 111 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«102 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы құқық бұзушылықтардың алдын алу, анықтау, жолын кесу, ашу және тергеу жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету
104 Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
111 Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл ұлттық бюросының күрделі шығыстары»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
2 «Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 «Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

наименование бюджетной программы 001 «Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям» и бюджетной подпрограммы 100 «Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы и противодействия коррупционным преступлениям и правонарушениям» изложить в следующей редакции:
«001 Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию и реализации единой государственной политики в сфере государственной службы»;
по администратору бюджетных программ 406 «Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета»:
наименование бюджетной программы 007 «Совершенствование системы государственного финансового контроля» и бюджетных подпрограмм 100 «Повышение квалификации и переподготовка кадров органов финансового контроля» и 101 «Исследования в сфере государственного финансового контроля» изложить в следующей редакции:
«007 Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля»;
100 Повышение квалификации и переподготовка кадров органов государственного аудита и финансового контроля
101 Исследования в сфере государственного аудита и финансового контроля»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
по администратору бюджетных программ 244 «Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 014 «Услуги по обеспечению оперативно-розыскной деятельности по противодействию коррупционным преступлениям и правонарушениям и защиты прав и свобод лиц, участвующих в уголовном процессе по коррупционным преступлениям и правонарушениям» изложить в следующей редакции:
«014 Формирование и реализация единой государственной политики по противодействию коррупционным преступлениям»;
дополнить бюджетными подпрограммами 102, 104 и 111 следующего содержания:
«102 Обеспечение деятельности уполномоченного органа по предупреждению, выявлению, пресечению, раскрытию и расследованию коррупционных правонарушений
104 Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа
111 Капитальные расходы Национального бюро по противодействию коррупции»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 2 «Начальное, основное среднее и общее среднее образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 099 «Обеспечение доступности качественного школьного образования»:

110 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарынының 10-11-сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік кіші бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«110 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«114 Ақмола облысының бюджетіне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 050 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«050 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
053 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыру бойынша сынамалауды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«053 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 050 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«050 Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
721 «Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
053 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарының 10-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыру бойынша сынамалауды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«053 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
4 «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
203 «Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 110 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«110 Халықаралық тәжірибе негізінде техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту бойынша қызметтер»;
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
039 «Спорт саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету» бюджеттік бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
5 «Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру» функционалдық кіші тобында:
244 «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«002 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру»;

наименование бюджетной подпрограммы 110 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования» изложить в следующей редакции:
«110 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования»;
дополнить бюджетной подпрограммой 114 следующего содержания:
«114 Целевые текущие трансферты бюджету Акмолинской области на содержание вновь вводимых объектов образования»;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:
дополнить бюджетной программой 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«050 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 053 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования» изложить в следующей редакции:
«053 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
дополнить бюджетной программой 050 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«050 Содержание вновь вводимых объектов образования
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 721 «Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области»:
наименование бюджетной программы 053 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования в 10-11 классах организаций среднего образования» изложить в следующей редакции:
«053 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования»;
в функциональной подгруппе 4 «Техническое и профессиональное, послесреднее образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 203 «Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием»:
дополнить бюджетной подпрограммой 110 следующего содержания:
«110 Услуги по развитию системы технического и профессионального образования на основе международного опыта»;
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 006 «Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства» изложить в следующей редакции:
«006 Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства»;
наименование бюджетной программы 039 «Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказания социальной поддержки обучающимся в области спорта» изложить в следующей редакции:
«039 Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области спорта»;
в функциональной подгруппе 5 «Переподготовка и повышение квалификации специалистов»:
по администратору бюджетных программ 244 «Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
«002 Повышение квалификации государственных служащих»;

мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 101, 102, 104, 106, 107, 201, 204, 208, 212 және 217 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«101 Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
102 Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
104 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
106 Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
107 Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
204 Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
208 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
217 Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
221 «Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi», 225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі», 239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» және 240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 241 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«241 Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі», 243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» және 244 «Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламасы бар 406, 410, 411, 501, 502, 637, 681 және 690 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«406 Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
410 Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
411 Қазақстан Республикасы «Сырбар» сыртқы барлау қызметі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
501 Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
502 Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
637 Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесi
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
681 Қазақстан Республикасы Мемлекеттік күзет қызметі
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету
690 Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 138 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«138 Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыруын қамтамасыз ету»;
6 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру» функционалдық кіші тобында:
225 «Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
204 «Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«114 «Серпін» жобасы шеңберінде оқу миграциясын ынталандыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру»;
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«032 «Қазақ ұлттық хореография академиясы» КЕАҚ жарғылық капиталын ұлғайту»;
041 «Мәдениет пен өнер саласында кадрлар даярлау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«103 Хореография саласындағы білім беру үрдісін ұйымдастыру және қамтамасыз ету»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
2 «Халықтың денсаулығын қорғау» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 060 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«060 «Әлеуметтік медициналық сақтандыру қоры» АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру»;
9 «Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 059 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«059 Аурулар диагностикасының және емдеудің жоғары технологиялық әдістерінің әлеуетін арттыру және енгізу»;
06 «Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» функционалдық тобында:
2 «Әлеуметтiк көмек» функционалдық кіші тобында:

дополнить администраторами бюджетных программ 101, 102, 104, 106, 107, 201, 204, 208, 212 и 217 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
«101 Администрация Президента Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
102 Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
104 Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
106 Национальный центр по правам человека
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
107 Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
204 Министерство иностранных дел Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
208 Министерство обороны Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
217 Министерство финансов Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
по администраторам бюджетных программ 221 «Министерство юстиции Республики Казахстан», 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан», 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан» и 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 138 следующего содержания:
«138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
дополнить администратором бюджетных программ 241 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
«241 Министерство энергетики Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
по администраторам бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан», 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан» и 244 «Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 138 следующего содержания:
«138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
дополнить администраторами бюджетных программ 406, 410, 411, 501, 502, 637, 681 и 690 с бюджетной программой 138 следующего содержания:
«406 Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
410 Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
411 Служба внешней разведки Республики Казахстан «Сырбар»
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
501 Верховный Суд Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
502 Генеральная прокуратура Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
637 Конституционный Совет Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
681 Служба государственной охраны Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих
690 Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
по администратору бюджетных программ 694 «Управление Делами Президента Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 138 следующего содержания:
«138 Обеспечение повышения квалификации государственных служащих»;
в функциональной подгруппе 6 «Высшее и послевузовское образование»:
по администратору бюджетных программ 225 «Министерство образования и науки Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 204 «Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием»:
дополнить бюджетной подпрограммой 114 следующего содержания:
«114 Реализация государственной политики в области стимулирования учебной миграции в рамках проекта «Серпiн»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 032 следующего содержания:
«032 Увеличение уставного капитала НАО «Казахская национальная академия хореографии»;
по бюджетной программе 041 «Подготовка кадров в области культуры и искусства»:
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
«103 Организация и обеспечение образовательного процесса в области хореографии»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 2 «Охрана здоровья населения»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 060 следующего содержания:
«060 Формирование уставного капитала АО «Фонд социального медицинского страхования»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области здравоохранения»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 059 следующего содержания:
«059 Повышение потенциала и внедрение высокотехнологичных методов диагностики и лечения заболеваний»;
в функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
в функциональной подгруппе 2 «Социальная помощь»:

355 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» және 395 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
003 «Жұмыспен қамту бағдарламасы» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
мынадай мазмұндағы 017 бюджеттік бағдарламасы бар 384 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«384 Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
017 Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау»;
451 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Жұмыспен қамту бағдарламасы» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
801 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 «Жұмыспен қамту бағдарламасы» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
9 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» функционалдық кіші тобында:
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
039 «Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылда кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«039 Облыстық бюджеттерге Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерліктің дамуына жәрдемдесуге кредит беру»;
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
044 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;

по администраторам бюджетных программ 355 «Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы» и 395 «Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 003 «Программа занятости»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
дополнить администратором бюджетных программ 384 с бюджетной программой 017 следующего содержания:
«384 Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
017 Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов»;
по администратору бюджетных программ 451 «Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 002 «Программа занятости»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 801 «Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 004 «Программа занятости»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения»:
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 039 «Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«039 Кредитование областных бюджетов на содействие развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 044 «Реализация мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;

123 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«037 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру»;
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен»;
256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
019 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
037 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру»;
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен»;
018 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасының қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
266 «Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«006 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру»;
мынадай мазмұндағы 033 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«033 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен»;

по бюджетной программе 123 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:
наименование бюджетной программы 037 «Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«037 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
«033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:
по бюджетной программе 019 «Реализация текущих мероприятий в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 037 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
наименование бюджетной программы 009 «Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«009 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
«033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 018 «Обучение предпринимательству участников Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 266 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области»:
наименование бюджетной программы 006 «Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«006 Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 033 следующего содержания:
«033 За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;

027 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 137 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«137 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, инженерлік-көліктік инфрақұрылым объектілерін, әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеуге және елді мекендерді абаттандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
125 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«125 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және еңбекші жастарға арналған жатақханалар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
126 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«126 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 027 «Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 137 с бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«137 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства, инженерно-транспортной инфраструктуры, социально-культурных объектов и благоустройство населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 125 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«125 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для трудовой молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
наименование бюджетной программы 126 «Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«126 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:

047 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
254 «Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
042 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді абаттандыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
043 «Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
044 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
042 «Аудандардың бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалалар) Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
043 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
259 «Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«259 Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы»;
042 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
261 «Облыстың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 047 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 254 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области»:
по бюджетной программе 042 «Благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:
по бюджетной программе 043 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 044 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:
по бюджетной программе 042 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 043 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 259 «Управление архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 042 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 261 «Управление образования области»:

062 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
064 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
262 «Облыстың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
015 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
016 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
268 «Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
021 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
024 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
072 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
090 «Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«090 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және еңбекші жастарға арналған жатақханалар сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«273 Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы»;

по бюджетной программе 062 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 064 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 262 «Управление культуры области»:
по бюджетной программе 015 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 016 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
по бюджетной программе 021 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 024 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 271 «Управление строительства области»:
наименование бюджетной программы 072 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«072 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
наименование бюджетной программы 090 «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«090 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для трудовой молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;

037 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
354 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
038 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
355 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
361 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
090 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алуға» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«090 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және еңбекші жастарға арналған жатақханалар сатып алу»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
380 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по бюджетной программе 037 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 354 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 038 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 355 «Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 031 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 035 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 361 «Управление культуры города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 033 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 371 «Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 035 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 090 «Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для трудовой молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 380 «Управление туризма города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 033 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»:

034 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
382 «Астана қаласының тұрғын үй инспекциясы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«007 Астанаға бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көп пәтерлі тұрғын үйлерді жөндеуге байланысты үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелеріне шығыстарды өтеу үшін ақы төлеу»;
384 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
012 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
385 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
386 «Астана қаласының энергетика басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
041 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
395 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
031 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
396 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
399 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
033 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
451 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
455 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
457 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
458 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

по бюджетной программе 034 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 382 «Управление жилищной инспекции города Астаны»:
дополнить бюджетной программой 007 следующего содержания:
«007 Выплата компенсации собственникам помещений (квартир) затрат, связанных с ремонтом многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика столицы»;
по администратору бюджетных программ 384 «Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 012 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 385 «Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 047 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 386 «Управление энергетики города Астаны»:
по бюджетной программе 041 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 395 «Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 031 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 396 «Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 033 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 399 «Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 033 «Ремонт объектов в рамках развития городов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 451 «Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 024 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 455 «Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 024 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 457 «Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 024 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 458 «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 002 «Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
041 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
460 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі» және 463 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
016 «Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
464 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
026 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
465 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
009 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
466 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» және 467 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
072 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«072 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
090 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және жастарға арналған жатақханаларды сатып алу» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«090 Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды және еңбекші жастарға арналған жатақханалар сатып алу»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
471 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по бюджетной программе 041 «Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администраторам бюджетных программ 460 «Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)» и 463 «Отдел земельных отношений района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 016 «Изъятие земельных участков для государственных нужд»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 464 «Отдел образования района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 026 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 465 «Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 009 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администраторам бюджетных программ 466 «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)» и 467 «Отдел строительства района (города областного значения)»:
наименование бюджетной программы 072 «Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«072 Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
наименование бюджетной программы 090 «Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«090 Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры и общежитий для трудовой молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020»;
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 471 «Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)»:

044 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
801 «Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
086 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
104 «Облыстық бюджеттерге баламасыз ауызсумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«104 Облыстық бюджеттерге ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 116 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«116 Алматы қаласының бюджетіне 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиада объектілері үшін кәріздік тазалау құрылыстарын салу және реконструкциялауға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері»;
371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
007 «Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
08 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» функционалдық тобында:
1 «Мәдениет саласындағы қызмет» функционалдық кіші тобында:
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«273 Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы»;
2 «Спорт» функционалдық кіші тобында:
240 «Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
035 «Бұқаралық спортты және спорттың ұлттық түрлерін дамытуды қолдау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

по бюджетной программе 044 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 801 «Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)»:
по бюджетной программе 024 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 086 «Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Программы развития регионов до 2020 года»:
наименование бюджетной подпрограммы 104 «Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения» изложить в следующей редакции:
«104 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения»;
дополнить бюджетной подпрограммой 116 следующего содержания:
«116 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство и реконструкцию канализационных очистных сооружений для объектов Всемирной зимней универсиады 2017 года за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 371 «Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 007 «Развитие системы водоснабжения и водоотведения»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
в функциональной подгруппе 1 «Деятельность в области культуры»:
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 2 «Спорт»:
по администратору бюджетных программ 240 «Министерство культуры и спорта Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 035 «Поддержка развития массового спорта и национальных видов спорта»:

мынадай мазмұндағы 104 және 105 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«104 Алматы қаласы бюджетіне 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиада шеңберінде спорт объектілерін дамытуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
105 Алматы қаласы бюджетіне 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиаданы дайындау және өткізу бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
067 «Алматы қаласының бюджетіне 2017 жылғы дүниежүзілік қысқы универсиада объектілерін жобалау және салу» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«009 2017 жылғы Бүкіләлемдік қысқы универсиаданы дайындау және өткізу бойынша іс-шаралар
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
03 «Ақпараттық кеңiстiк» функционалдық тобында:
259 «Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«259 Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы»;
001 «Жергілікті деңгейде мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Жергілікті деңгейде архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер»;
002 «Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«002 Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«273 Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы»;
010 «Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«010 Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету»;
734 «Облыстың тілдерді дамыту, мұрағаттар мен құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«734 Облыстың тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы»;
001 «Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы, мұрағат ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер»;
003 «Мұрағат қорының сақталуын қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«003 Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету»;
09 «Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер» функционалдық тобында:
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«273 Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы»;
001 «Жергiлiктi деңгейде мәдениет және мұрағат ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«001 Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер»;
09 «Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану» функционалдық тобында:
1 «Отын және энергетика» функционалдық кіші тобында:
241 «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
036 «Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«106 Қазақстандық ҚТМ токамак материалтану стендтік кешенін салу»;
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
089 «Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«106 «Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігі: Бәсекеге қабілеттілікті арттыру және Қазақстан Республикасындағы юниор компаниялар нарығының дамуын ескере отырып, жер қойнауын пайдалану саласына тікелей шетелдік инвестицияларды тарту» жобасын іске асыру»;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
212 «Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
250 «Қаржылық көрсетілетін қызметтердің қолжетімділігін арттыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 104 и 105 следующего содержания:
«104 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство объектов в рамках Всемирной зимней универсиады 2017 года за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан
105 Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на организацию и проведение мероприятий Всемирной зимней универсиады 2017 года за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:
по бюджетной программе 067 «Проектирование и строительство объектов Всемирной зимней универсиады 2017 года»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 009 с бюджетными подпрограммами 015 и 032 следующего содержания:
«009 Организация и проведение мероприятий Всемирной зимней универсиады 2017 года
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 3 «Информационное пространство»:
по администратору бюджетных программ 259 «Управление архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по управлению архивным делом» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 002 «Обеспечение сохранности архивного фонда» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 010 «Обеспечение сохранности архивного фонда» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 734 «Управление по развитию языков, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков, по управлению архивным делом» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 003 «Обеспечение сохранности архивного фонда» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства»:
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по бюджетной программе 001 «Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной группе 09 «Топливно-энергетический комплекс и недропользование»:
в функциональной подгруппе 1 «Топливо и энергетика»:
по администратору бюджетных программ 241 «Министерство энергетики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 036 «Развитие атомных и энергетических проектов»:
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
«106 Строительство стендового комплекса Казахстанского материаловедческого токамака КТМ»;
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 089 «Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
«106 Реализация проекта «Отраслевая конкурентоспособность Казахстана: повышение конкурентоспособности и привлечение прямых иностранных инвестиций в отрасль недропользования с учетом развития рынка юниорских компаний в Республике Казахстан»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
в функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 212 «Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 250 «Повышение доступности финансовых услуг»:

мынадай мазмұндағы 105 және 106 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«105 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
106 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 257 және 258 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«257 Қазақстандық-Венгерлік тікелей инвестициялардың инвестициялық қорын қаржыландыру үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
258 Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 055 және 056 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін  субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 055 және 056 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«055 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
056 Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
5 «Қоршаған ортаны қорғау» функционалдық кіші тобында:
241 «Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 «Қоршаған ортаның сапасын тұрақтандыру және жақсарту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«103 Табиғи және техногенді ластануларды жою»;
11 «Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі» функционалдық тобында:
1 «Өнеркәсiп» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
090 «Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу және өнеркәсіптік қауіпсіздікті қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«106 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
12 «Көлiк және коммуникация» функционалдық тобында:
1 «Автомобиль көлiгi» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
091 «Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 106 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«106 Облыстық бюджеттерге мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;

дополнить бюджетными подпрограммами 105 и 106 следующего содержания:
«105 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники»;
дополнить бюджетными программами 257 и 258 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«257 Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для финансирования Казахстанско-Венгерского инвестиционного фонда прямых инвестиций
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
258 Увеличение уставного капитала АО «Национальный управляющий холдинг «КазАгро» для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 255 «Управление сельского хозяйства области»:
дополнить бюджетными программами 055 и 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 375 «Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетными программами 055 и 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«055 Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
056 Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 5 «Охрана окружающей среды»:
по администратору бюджетных программ 241 «Министерство энергетики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 037 «Стабилизация и улучшение качества окружающей среды»:
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
«103 Ликвидация природных и техногенных загрязнений»;
в функциональной группе 11 «Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность»:
в функциональной подгруппе 1 «Промышленность»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 090 «Содействие развитию отраслей промышленности и обеспечение промышленной безопасности»:
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
«106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства»;
в функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
в функциональной подгруппе 1 «Автомобильный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 091 «Ремонт и организация содержания направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования» изложить в следующей редакции:
«091 Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования»;
дополнить бюджетной подпрограммой 106 следующего содержания:
«106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд»;

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламасы бар 251 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«251 Облыстың жер қатынастары басқармасы
011 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 011 бюджеттік бағдарламасы бар 726 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«726 Облыстың жер қатынастары және инспекциясы басқармасы
011 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 016 бюджеттік бағдарламасы бар 732 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«732 Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
016 Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
4 «Әуе көлiгi» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 079 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«079 «Астана халықаралық әуежайы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
093 «Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«103 Әуе көлігі инфрақұрылымын салу және қайта салу»;
9 «Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
099 «Электрондық үкіметті, инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«099 «Электрондық үкіметті», инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту»;
13 «Басқалар» функционалдық тобында:
1 «Экономикалық қызметтерді реттеу» функционалдық кіші тобында:
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
204 «Инвестициялар тарту үшін жағдай жасау» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«103 Қазақстанның салалық бәсекеге қабілеттілігін арттыру стратегиясы»;
3 «Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау» функционалдық кіші тобында:
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 050 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«050 Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» АҚ-ға кредит беру»;

дополнить администратором бюджетных программ 251 с бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 011 и 015:
«251 Управление земельных отношений области
011 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 726 с бюджетной программой 011 с бюджетными подпрограммами 011 и 015:
«726 Управление земельных отношений и инспекции области
011 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
дополнить администратором бюджетных программ 732 с бюджетной программой 016 с бюджетными подпрограммами 011 и 015:
«732 Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области
016 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной подгруппе 4 «Воздушный транспорт»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 079 с бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«079 Увеличение уставного капитала АО «Международный аэропорт Астана»
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 093 «Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта»:
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
«103 Строительство и реконструкция инфраструктуры воздушного транспорта»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 099 «Развитие электронного правительства, инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности» изложить в следующей редакции:
«099 Развитие «электронного правительства», инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
в функциональной подгруппе 1 «Регулирование экономической деятельности»:
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 204 «Создание условий для привлечения инвестиций»:
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
«103 Реализация стратегии повышения отраслевой конкурентоспособности Казахстана»;
в функциональной подгруппе 3 «Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции»:
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 050 следующего содержания:
«050 Кредитование АО «Фонд национального благосостояния «Самрук-Казына» для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики»;

266 «Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» және 271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
051 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 ««Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
280 «Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
281 «Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
058 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
288 «Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
051 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
367 «Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы», 371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы», 373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы», 385 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы» және 386 «Астана қаласының энергетика басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:

по администраторам бюджетных программ 266 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области» и 271 «Управление строительства области»:
по бюджетной программе 051 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области»:
по бюджетной программе 024 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 280 «Управление индустриально-инновационного развития области»:
по бюджетной программе 006 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области»:
по бюджетной программе 058 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 288 «Управление строительства, архитектуры и градостроительства области»:
по бюджетной программе 051 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администраторам бюджетных программ 367 «Управление коммунального хозяйства города Астаны», 371 «Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы», 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы», 385 «Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы» и 386 «Управление энергетики города Астаны»:

020 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
397 «Астана қаласының инвестициялар және даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
002 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
722 «Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
024 «Бизнестің жол картасы 2020» бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 032 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
9 «Басқалар» функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 201 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«201 Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
204 «Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 208 және 212 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«208 Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгi
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
212 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
217 «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 100 және 101 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 093 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«093 Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз ету
100 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 Облыстық бюджеттерге Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер»;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау;

по бюджетной программе 020 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 397 «Управление по инвестициям и развитию города Астаны»:
по бюджетной программе 002 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по администратору бюджетных программ 722 «Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области»:
по бюджетной программе 024 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса «Дорожная карта бизнеса 2020»:
дополнить бюджетной подпрограммой 032 следующего содержания:
«032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
дополнить администратором бюджетных программ 201 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«201 Министерство внутренних дел Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 204 «Министерство иностранных дел Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 120 следующего содержания:
«120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
дополнить администраторами бюджетных программ 208 и 212 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«208 Министерство обороны Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
212 Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 217 «Министерство финансов Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 093 с бюджетными подпрограммами 100 и 101 следующего содержания:
«093 Обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
100 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение экономической стабильности
101 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов»;
дополнить бюджетной программой 120 следующего содержания:
«120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;

мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 221 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«221 Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 225 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«225 Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
239 «Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 240 және 241 бюджеттік бағдарламалар әкімшілерімен толықтырылсын:
«240 Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
241 Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
242 «Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 120 және 210 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
«120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
210 «Инновациялық технологиялар паркі» дербес кластерлік қорына нысаналы аударым»;
243 «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
065 «Астана ЭКСПО-2017» ұлттық компаниясы» АҚ-ға нысаналы аударым» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
082 «Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде моноқалаларда және өңірлерде іс-шараларды іске асыру» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 103 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
«103 Алматы қаласының бюджетіне әкімшілік ғимараттар кешенінің салуға берілетін нысаналы даму трансферттері»;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік бағдарламасы бар 244 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
«244 Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрлігі
120 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;

дополнить администратором бюджетных программ 221 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«221 Министерство юстиции Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
дополнить администратором бюджетных программ 225 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«225 Министерство образования и науки Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 239 «Министерство здравоохранения и социального развития Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 120 следующего содержания:
«120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
дополнить администраторами бюджетных программ 240 и 241 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«240 Министерство культуры и спорта Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
241 Министерство энергетики Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 242 «Министерство по инвестициям и развитию Республики Казахстан»:
дополнить бюджетными программами 120 и 210 следующего содержания:
«120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
210 Целевое перечисление автономному кластерному фонду «Парк инновационных технологий»;
по администратору бюджетных программ 243 «Министерство национальной экономики Республики Казахстан»:
по бюджетной программе 065 «Целевое перечисление в АО «Национальная компания «Астана ЭКСПО-2017»:
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 032 следующего содержания:
«030 За счет средств республиканского бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
по бюджетной программе 082 «Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Программы развития регионов до 2020 года»:
дополнить бюджетной подпрограммой 103 следующего содержания:
«103 Целевые трансферты на развитие бюджету города Алматы на строительство комплекса административных зданий»;
дополнить бюджетной программой 120 следующего содержания:
«120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
дополнить администратором бюджетных программ 244 с бюджетной программой 120 следующего содержания:
«244 Министерство по делам государственной службы Республики Казахстан
120 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;

251 «Облыстың жер қатынастары басқармасы», 253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы», 254 «Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы», 255 «Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» және 256 «Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 056 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«056 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
258 «Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
259 «Облыстың мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«259 Облыстың архивтер және құжаттама басқармасы»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
261 «Облыстың білім басқармасы», 262 «Облыстың мәдениет басқармасы», 263 «Облыстың ішкі саясат басқармасы», 264 «Облыстың тілдерді дамыту басқармасы», 265 «Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы», 266 «Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы», 268 «Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы», 269 «Облыстың дін істері басқармасы», 271 «Облыстың құрылыс басқармасы» және 272 «Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
273 «Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«273 Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;

по администраторам бюджетных программ 251 «Управление земельных отношений области», 253 «Управление здравоохранения области», 254 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области», 255 «Управление сельского хозяйства области» и 256 «Управление координации занятости и социальных программ области»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 257 «Управление финансов области»:
дополнить бюджетной программой 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«056 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 258 «Управление экономики и бюджетного планирования области»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 259 «Управление архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администраторам бюджетных программ 261 «Управление образования области», 262 «Управление культуры области», 263 «Управление внутренней политики области», 264 «Управление по развитию языков области», 265 «Управление предпринимательства и промышленности области», 266 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области», 268 «Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области», 269 «Управление по делам религий области», 271 «Управление строительства области», 272 «Управление архитектуры и градостроительства области»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 273 «Управление культуры, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;

274 «Облыстың мемлекеттік активтер және сатып алу басқармасы», 275 «Облыстың кәсіпкерлік басқармасы», 277 «Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы», 278 «Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы», 279 «Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы», 280 «Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы», 281 «Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы», 283 «Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы», 284 «Облыстың туризм басқармасы», 285 «Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы», 286 «Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы», 288 «Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы», 289 «Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы», 295 «Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы», 297 «Облыстың еңбек басқармасы» және 298 «Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
299 «Облыстың экономика және қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 056 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«056 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
351 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы», 353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы», 354 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы», 355 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы», 356 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы», 357 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы», 360 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы», 361 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы», 362 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы», 363 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту басқармасы», 364 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы», 365 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы», 367 «Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы», 369 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы» және 371 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

по администраторам бюджетных программ 274 «Управление государственных активов и закупок области», 275 «Управление предпринимательства области», 277 «Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области», 278 «Управление предпринимательства и торговли области», 279 «Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области», 280 «Управление индустриально-инновационного развития области», 281 «Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области», 283 «Управление по вопросам молодежной политики области», 284 «Управление туризма области», 285 «Управление физической культуры и спорта области», 286 «Управление туризма и внешних связей области», 288 «Управление строительства, архитектуры и градостроительства области», 289 «Управление предпринимательства и туризма области», 295 «Управление по контролю в сфере труда области», 297 «Управление труда области» и 298 «Управление государственной инспекции труда области»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 299 «Управление экономики и финансов области»:
дополнить бюджетной программой 056 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«056 Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администраторам бюджетных программ 351 «Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы», 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы», 354 «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы», 355 «Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы», 356 «Управление финансов города республиканского значения, столицы», 357 «Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы», 360 «Управление образования города республиканского значения, столицы», 361 «Управление культуры города республиканского значения, столицы», 362 «Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы», 363 «Управление по развитию языков города республиканского значения, столицы», 364 «Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы», 365 «Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы», 367 «Управление коммунального хозяйства города Астаны», 369 «Управление по делам религий города республиканского значения, столицы» и 371 «Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 373 «Управление строительства города республиканского значения, столицы»:

мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 031 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«031 Әкімшілік ғимараттар кешенінің салу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
374 «Астана қаласының тұрғын үй басқармасы», 375 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы», 377 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы», 378 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту, мұрағаттар және құжаттама басқармасы», 380 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм басқармасы», 381 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы», 382 «Астана қаласының тұрғын үй инспекциясы басқармасы», 383 «Алматы қаласының Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы», 384 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы», 385 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы», 386 «Астана қаласының энергетика басқармасы», 390 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы», 391 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы», 393 «Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы», 394 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы», 395 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы» және 396 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
397 «Астана қаласының инвестициялар және даму басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 032 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 007 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«007 Қызмет көрсету саласындағы мамандарды дайындау бойынша қысқамерзімді курстарды ұйымдастыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
032 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;

дополнить бюджетной программой 031 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«031 Строительство комплекса административных зданий
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администраторам бюджетных программ 374 «Управление жилья города Астаны», 375 «Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы», 377 «Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы», 378 «Управление по развитию языков, архивов и документации города республиканского значения, столицы», 380 «Управление туризма города республиканского значения, столицы», 381 «Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы», 382 «Управление жилищной инспекции города Астаны», 383 «Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы», 384 «Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы», 385 «Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы», 386 «Управление энергетики города Астаны», 390 «Управление государственного архитектурно-строительного контроля города республиканского значения, столицы», 391 «Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы», 393 «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы», 394 «Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы», 395 «Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы», 396 «Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 397 «Управление по инвестициям и развитию города Астаны»:
дополнить бюджетной программой 007 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 032 следующего содержания:
«007 Организация краткосрочных курсов по подготовке кадров для сферы услуг
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
032 За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан»;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;

398 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың коммуналдық мүлік және мемлекеттік сатып алу басқармасы» және 399 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
694 «Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
008 «Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау» бюджеттік бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді;
700 «Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы», 701 «Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы», 718 «Облыстың мемлекеттік сатып алу басқармасы», 719 «Облыстың ветеринария басқармасы», 720 «Облыстың ішкі саясат және дін істері басқармасы», 721 «Облыстың білім, жастар саясаты және тілдерді дамыту басқармасы», 722 «Облыстың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және жолаушылар көлігі басқармасы», 723 «Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы», 724 «Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы», 725 «Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы», 726 «Облыстың жер қатынастары және инспекциясы басқармасы», 727 «Облыстың экономика басқармасы», 728 «Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы», 729 «Облыстың жер инспекциясы басқармасы», 730 «Қазақстан Республикасы Президентінің «Байқоныр» кешеніндегі арнаулы өкілінің қызметін қамтамасыз ету басқармасы», 731 «Облыстың ветеринариялық бақылау басқармасы», 732 «Облыстың жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы» және 733 «Облыстың мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
734 «Облыстың тілдерді дамыту, мұрағаттар мен құжаттама басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«734 Облыстың тілдерді дамыту, архивтер мен құжаттама басқармасы»;
096 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» бюджеттік бағдарлама атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«096 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасында:
6 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» санатын мынадай редакцияда жазылсын:
«6 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
08 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» сыныбын мынадай редакцияда жазылсын:
«08 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
810 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» кіші сыныбын мынадай редакцияда жазылсын:
«810 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
811 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» ерекшелікті мынадай редакцияда жазылсын:
«811 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшелігінің құрылымында:
150 «Қызметтер мен жұмыстарды сатып алу» кіші сыныбында:
151 «Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу» ерекшелік бойынша:
анықтама мынадай редакцияда жазылсын:
«Коммуналдық қызметтерге (суға, газға және его тасымалдау, электр энергиясы және жылытуға) төлеуге арналған шығындар. Мемлекеттiк мекемелер ғимараттар мен үй-жайларды, мемлекеттiк мекеме болып табылмайтын ұйымдардан (теңгерiм ұстаушыдан) жалға алған жағдайда, мемлекеттiк мекеме (жалгер) осы ерекшелiк бойынша коммуналдық қызметке ақы төлеуге арналған қаражатты теңгерiм ұстаушының шотына аударады.»;
шығындардың тізбесі мынадай редакцияда жазылсын:
«Ыстық, суық суға, кәрiзге ақы төлеу; газға және оны тасымалдау, электр энергияға ақы төлеу; тұтынылған; қызметтерге уақтылы ақы төлемегенi үшiн өсiмпұл.»;
810 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» кіші сыныбын мынадай редакцияда жазылсын:
«810 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
811 «Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау» ерекшелікті мынадай редакцияда жазылсын:
«811 Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау»;
анықтама мынадай редакцияда жазылсын:
«Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау, сонын ішінде Қазақстан Республикасы Үкіметінің және жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік концессиялық міндеттемелер».

по администраторам бюджетных программ 398 «Управление коммунального имущества и государственных закупок города республиканского значения, столицы» и 399 «Управление туризма и внешних связей города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 694 «Управление Делами Президента Республики Казахстан»:
наименование бюджетной программы 008 «Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан» изложить в следующей редакции:
«008 Строительство и реконструкция объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан»;
по администраторам бюджетных программ 700 «Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области», 701 «Управление предпринимательства, торговли и туризма области», 718 «Управление государственных закупок области», 719 «Управление ветеринарии области», 720 «Управление внутренней политики и по делам религий области», 721 «Управление образования, молодежной политики и по развитию языков области», 722 «Управление жилищно-коммунального хозяйства и пассажирского транспорта области», 723 «Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области», 724 «Управление государственного архитектурно-строительного контроля области», 725 «Управление по контролю за использованием и охраной земель области», 726 «Управление земельных отношений и инспекции области», 727 «Управление экономики области», 728 «Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области», 729 «Управление земельной инспекции области», 730 «Управление по обеспечению деятельности специального представителя Президента Республики Казахстан на комплексе «Байконур», 731 «Управление ветеринарного контроля области», 732 «Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель области» и 733 «Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности области»:
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
по администратору бюджетных программ 734 «Управление по развитию языков, архивов и документации области» в наименование внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
наименование бюджетной программы 096 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«096 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
в экономической классификации расходов бюджета:
категорию 6 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«6 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
класс 08 «Выполнение государственных концессионных обязательств»
изложить в следующей редакции:
«08 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
подкласс 810 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«810 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
специфику 811 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«811 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
в Структуру специфик экономической классификации расходов бюджета Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в подклассе 150 «Приобретение услуг и работ»:
по специфике 151 «Оплата коммунальных услуг»:
графу определение изложить в следующей редакции:
«Затраты на оплату коммунальных услуг (за воду, газ и его транспортировку, электроэнергию и отопление). В случаях аренды государственными учреждениями зданий, помещений у организаций, не являющихся государственными учреждениями (балансодержатель), государственное учреждение (арендатор) средства на оплату за коммунальные услуги перечисляет на счет балансодержателя по данной специфике.»;
графу примечание изложить в следующей редакции:
«Плата за горячую, холодную воду, канализацию; плата за газ и его транспортировку, электроэнергию; плата за теплоэнергию; пеня за несвоевременную оплату коммунальных услуг.»;
подкласс 810 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«810 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
специфику 811 «Выполнение государственных концессионных обязательств» изложить в следующей редакции:
«811 Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства»;
графу определение изложить в следующей редакции:
«Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов».

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алынған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                             Б. Сұлтанов

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа от Министерства юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов