Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын жиһазбен және казармалық мүкәммалмен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 29 ақпандағы № 194 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 28 сәуірде № 13648 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын жиһазбен және казармалық мүкәммалмен қамтамасыз етудің заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы
(Р.Ф. Жақсылықов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықтың көшірмелерін баспа және электронды түрде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін тіркелген бұйрықты алғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағы 1), 2), 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалғаны туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Бекітілген нормалар бойынша жиһазды және казармалық мүкәммалді сатып алу тиісті жылдарға арналған республикалық бюджеттен бөлінген қаражат шегінде кезең-кезеңімен жүзеге асырылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшысы генерал-лейтенант Р.Ф. Жақсылықовқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі
Қ. Қасымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б.Т. Сұлтанов

Об утверждении натуральных норм обеспечения мебелью и казарменным инвентарем воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 февраля 2016 года № 194. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 апреля 2016 года № 13648.
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы обеспечения мебелью и казарменным инвентарем воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан.
2. Главному командованию Национальной гвардии Республики Казахстан (Жаксылыков Р.Ф.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа для размещения в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Закуп мебели и казарменного инвентаря по утвержденным нормам осуществлять поэтапно в пределах выделенных средств из республиканского бюджета на соответствующие годы.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Главнокомандующего Национальной гвардией Республики Казахстан генерал-лейтенанта Жаксылыкова Р.Ф.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-полковник полиции
К. Касымов
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
___________ Б.Т. Султанов

2016 жылғы 18 наурыз
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 29 ақпандағы
№ 194 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының әскери бөлімдерін және Әскери институтын жиһазбен және казармалық мүкәммалмен қамтамасыз етудің заттай нормалары
Ескерту. Заттай нормалар жаңа редакцияда – ҚР Ішкі істер министрінің 19.06.2019 № 554 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

18 марта 2016 года
Утверждены
приказом Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 29 февраля 2016 года № 194
Натуральные нормы обеспечения мебелью и казарменным инвентарем воинских частей и Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан
Сноска. Натуральные нормы в редакции приказа Министра внутренних дел РК от 19.06.2019 № 554 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

877
Тасымалданатын металл шкатулка
Жауынгерлік күзет орнына
1
Ескертпе.
Үй-жайлар қолда бар ұйымдастыру техникасына сәйкес компьютерлік үстелдермен және басқа ұйымдастыру техникасына арналған жиһазбен жабдықталады.
Киімге арналған шкафты, кеңсе шкафын және киімге арналған жеке шкафты қойған кезде үстінен антресоль орнатуға жол беріледі.
Ұяшықты шкафтар - 2, 3, 4, 5 ұяшықты болуы мүмкін, ұяшықтар саны қажеттілікке байланысты айқындалады.
Жиһазбен және казармалық мүкәммалмен жабдықтау нормаларына енгізілмеген жалпыәскери және өзге де объектілер (үй-жайлар) осы нормаларда көрсетілген ұқсас объектілерге (үй-жайларға) сәйкес жиһазбен қамтамасыз етіледі.

877
Шкатулка металлическая переносная
На боевой пост
1
Примечания.
Помещения укомплектовываются столами компьютерными и мебелью для другой оргтехники согласно имеющейся в наличии оргтехники.
При установке шкафа для одежды, шкафа канцелярского и шкафа для одежды индивидуального допускается устанавливать сверху антресоль.
Шкафы ячеечные - могут быть 2, 3, 4, 5 ячеечные, количество ячеек определяется в зависимости от потребности.
Общевойсковые и иные объекты (помещения), не вошедшие в нормы снабжения мебелью и казарменным инвентарем, обеспечиваются мебелью применительно к аналогичным объектам (помещениям), указанным в настоящих нормах.