Тауарлық газды ішкі нарықта көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 14 мамырдағы № 206 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 30 мамырда № 13752 болып тіркелді
«Газ және газбен жабдықтау туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңы 6-бабының 7) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды көтерме саудада өткізудің 2016 жылғы 1 шілдеден бастап - 2017 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге арналған шекті бағалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібін дамыту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелген бұйрықты алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының энергетика вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі                        Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Қ. Бишімбаев
26 мамыр 2016 жыл
Қазақстан Республикасы
Энергетика Министрінің
2016 жылғы 14 мамырдағы
№ 206 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында тауарлық газды
көтерме саудада өткізудің 2016 жылғы 1 шілдеден
бастап - 2017 жылғы 30 маусымды қоса алған кезеңге
арналған шекті бағалары
Өңір
Қосылған құн салығын есепке алмағанда, мың текше метрі үшін шекті бағасы теңгемен
1.
Алматы қаласы
21 002 (жиырма бір мың екі)
2.
Алматы облысы
21 002 (жиырма бір мың екі)
3.
Оңтүстік Қазақстан облысы

Об утверждении предельных цен оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 14 мая 2016 года № 206. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 мая 2016 года № 13752
В соответствии с подпунктом 7) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года «О газе и газоснабжении» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые предельные цены оптовой реализации товарного газа на внутреннем рынке Республики Казахстан на период с 1 июля 2016 года по 30 июня 2017 года.
2. Департаменту развития газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет» в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан» в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ К. Бишимбаев
26 мая 2016 года
Утверждены
приказом Министра Энергетики
Республики Казахстан
от 14 мая 2016 года № 206
Предельные цены оптовой реализации товарного газа
на внутреннем рынке Республики Казахстан на период
с 1 июля 2016 года по 30 июня 2017 года
Регион
Предельная цена в тенге за тысячу кубических метров без учета налога на добавленную стоимость
1.
город Алматы
21 002 (двадцать одна тысяча два)
2.
Алматинская область
21 002 (двадцать одна тысяча два)
3.
Южно-Казахстанская область

13 678 (он үш мың алты жүз жетпіс сегіз)

13 678 (тринадцать тысяч шестьсот семьдесят восемь)