Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 213 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 маусымда № 13834 болып тіркелді
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңы 17-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Жер қойнауын пайдалану департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмелерін күнтізбелік он күн ішінде мерзiмдi баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ тіркелеген бұйрықты алған күннен бастап бес күн ішінде Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;

Об утверждении Перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 19 мая 2016 года № 213. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июня 2016 года № 13834
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Департаменту недропользования Министерства энергетики Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет» в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного приказа;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов;

4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 2) және 3) тармақшаларымен көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Энергетика вице-министріне жүктелсін.

4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства энергетики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі                        Қ. Бозымбаев
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2016 жылғы 19 мамырдағы
№ 213 бұйрығымен
бекітілген
Конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
№ р/с
Пайдалы қазбалар түрі
Кен орнының, жер қойнауы учаскесінің атауы
Орналасқан жері
Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар түрі
Облысы
Географиялық координаттары с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
1
Көмір
Самайсор кен орны
Акмола
51054,- 73045,
51057,- 73045,
51057,- 73049,
51054,- 73049,
Барлау
2
Көмір
Жаныспай кен орны
Қостанай
Орталық координаттары
52002, -65038,
Өндіру
3
Көмір
Бөгембай кен орны
Ақмола
Орталық координаттары
52026, - 72018,
Өндіру
4
Көмір
Ақтас шахта алаңының учаскесі
Қарағанды
Орталық координаттары
49055, - 72054,
Өндіру
5
Көмір
КСРО-ға 50 жыл шахта алаңындағы учаске
Қарағанды
Орталық координаттары
49047, - 72055,
Өндіру
6
Қоңыр көмір
Приозерное кен орнындағы Карьерный учаскесі
Қостанай
Орталық координаттары

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр энергетики
Республики Казахстан                       К. Бозумбаев
Утвержден
Приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 19 мая 2016 года № 213
Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
№ п/п
Вид полезного ископаемого
Наименование месторождения, участка недр
Местонахождение
Вид операций по недропользованию
Область
Географические координаты (с.ш. – в.д.)
1
2
3
4
5
6
1
Уголь
Месторождение Самайсор
Акмолинская
51054`- 73045`
51057`- 73045`
51057`- 73049`
51054`- 73049`
Разведка
2
Уголь
Месторождение Жаныспай
Костанайская
Координаты центра
52002` - 65038`
Добыча
3
Уголь
Месторождение Богембай
Акмолинская
Координаты центра
52026` - 72018`
Добыча
4
Уголь
Участок поля шахты Актасская
Карагандинская
Координаты центра
49055` - 72054`
Добыча
5
Уголь
Участок на поле шахты 50 лет СССР
Карагандинская
Координаты центра
49047` - 72055`
Добыча
6
Бурый уголь
Участок Карьерный месторождения Приозерное
Костанайская
Координаты центра

52031,36" - 64044,05
Өндіру
7
Көмір
Қурайлы кен орны
Шығыс Қазақстан
47050,22" 80006,35"
47048,36" 79046,13"
47035,20" 79051,08"
47034,19" 80006,27"
Барлау
8
Көмір
Белокаменско-Бобровское кен орны
Шығыс Қазақстан
50015,26" 82031,46"
50011,50" 82042,23"
50009,42" 82040,39"
50008,30" 82044,08"
50010,31" 82046,18"
50009,05" 82050,27"
50005,14" 82047,20"
50011,35" 82028,48"
Барлау
9
Көмір
ХІ учаске
5-6 қатпары)
Қарағанды
49053,20,5,, 73007,38,2,,
49053,26,1,, 73008,00,1,
49053,24,6,, 73008,00,9,,
49053,34,8,, 73008,57,9,,
49053,36,5,, 73009,01,7,,
49053,35,7,, 73009,05,6,,
49053,34,0,, 73009,02,9,,
49053,27,4,, 73009,44,0,,
49053,22,3,, 73009,41,8,,
49053,23,3,, 73008,48,6,,
49053,18,7,, 73008,09,6,,
49053,15,1,, 73007,34,5,,
Өндіру
10
Көмірсутекшикізаты

52031`36" - 64044`05"
Добыча
7
Уголь
Месторождение Курайлы
Восточно-Казахстанская
47050`22" 80006`35"
47048`36" 79046`13"
47035`20" 79051`08"
47034`19" 80006`27"
Разведка
8
Уголь
Месторождение Белокаменско-Бобровское
Восточно-Казахстанская
50015`26" 82031`46"
50011`50" 82042`23"
50009`42" 82040`39"
50008`30" 82044`08"
50010`31" 82046`18"
50009`05" 82050`27"
50005`14" 82047`20"
50011`35" 82028`48"
Разведка
9
Уголь
ХІ участок
(пласт А5-6)
Карагандинская
49053`20,5``73007`38,2``
49053`26,1`` 73008`00,1``
49053`24,6`` 73008`00,9``
49053`34,8`` 73008`57,9``
49053`36,5`` 73009`01,7``
49053`35,7`` 73009`05,6``
49053`34,0`` 73009`02,9``
49053`27,4`` 73009`44,0``
49053`22,3`` 73009`41,8``
49053`23,3`` 73008`48,6``
49053`18,7`` 73008`09,6``
49053`15,1`` 73007`34,5``
Добыча
10
Углеводородное сырье

XXIII-74-D(ішінара), E(ішінара); XXIV-74-A, B, C(ішінара), D, E, F, 75-A (ішінара), B(ішінара), C(ішінара), D, E, F(ішінара); XXV-74, 75-A, B, D, E блоктары
Шығыс Қазақстан
47020,00" 83000,00"
48010,00" 83000,00"
48000,00" 83015,00"
48000,00" 83025,00"
47048,00" 84000,00"
47042,20" 84000,00"
47040,00" 83050,00"
47020,00" 83050,00"
Барлау

Блоки XXIII-74-D (частично), E (частично); XXIV-74-A, B, C(частично), D, E, F, 75-A (частично), B (частично), C (частично), D, E, F (частично); XXV-74, 75-A, B, D, E
Восточно-Казахстанская
47020`00" 83000`00"
48010`00" 83000`00"
48000`00" 83015`00"
48000`00" 83025`00"
47048`00" 84000`00"
47042`20" 84000`00"
47040`00" 83050`00"
47020`00" 83050`00"
Разведка