2017 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 24 маусымдағы № 557 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 5 шілдеде № 13883 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабының 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Медициналық және фармацевтикалық қызметті бақылау комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) қол қойылған күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде мемлекеттік және орыс тілдерінде бір данада баспа және электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның көшірмесін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" құқықтық-ақпарат жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
5) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі А.В. Цойға жүктелсін.
4. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі
Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 24 маусымдағы
№ 557 бұйрығына қосымша
2017 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің
шеңберінде дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы
бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 08.11.2016 № 937; 11.05.2017 № 274 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы) ****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі 1 дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жинақтауыш, литр, шприц, шприц-қалам)
Шекті бағасы, теңге ***
Дәрілік заттар
1

Об утверждении списка лекарственных средств, изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2017 год
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 24 июня 2016 года № 557. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2016 года № 13883
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств и изделий медицинского назначения в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2017 год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету контроля медицинской и фармацевтической деятельности Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течении пяти рабочих дней со дня получения зарегистрированного настоящего приказа направление в одном экземпляре его копии в печатном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
5) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3), 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Цой А.В.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития Республики Казахстан
от 24 июня 2016 года № 557
Список лекарственных средств, изделий медицинского назначения
в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи,
подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2017 год
Сноска. Список с изменениями, внесенным приказом Министра здравоохранения и социального развития РК от 08.11.2016 № 937.
№ п/п
АТХ код
Наименование лекарственного средства (международное непатентованное название или состав)****
Характеристика
Единица измерения - 1 штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена ***
Лекарственные средства
1

15 576,53
88
J07CA06
Инактивирленген полиомиелитке қарсы вакцинамен және b типті гемофилиялық инфекцияға қарсы вакцинамен құрамдастырылған дифтерия-сіреспе-жасушасыз көкжөтел вакцинасы ****
Вакцинациялар құрамында құрамдастырылған: жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия – сіреспе жасушасыз көкжөтел компоненті бар дифтерия - сіреспе, инактивриленген полиомиелит, b түріндегі гемофилиялық инфекция 1 дозамен
доза
6 366,50
89
J07AP
Ішек сүзегіне қарсы вакцина ****
ВИ-антигенімен байытылған вакцина, ертіндіде 1; 5 немесе 10 дозада ампулада немесе құтыда шығарылады
доза
1 022,85
90

15 576,53
88
J07CA06
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b****
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза
6 366,50
89
J07AP
Вакцина против брюшного тифа**(****)
вакцина, обогащенная ВИ-антигеном, выпускается в ампулах или флаконах по 1; 5 или 10 доз
доза
1 022,85
90

J07BC01
"В" вирусты гепатитіне қарсы вакцина (ВВГ), рекомбинантты ****
құтыдағы бұлшық етке енгізуге арналған суспензия, 1,0 мл-ден немесе құтыда 2 бала дозасында шығарылады. Вакцина шығару бойынша өндірісті Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы сертификаттайды
доза
420,0
91
J07BB02
Тұмауға қарсы вакцина
Инактивирленген вакцина, штаммдар құрамы алдағы болатын эпидемиологиялық маусымдағы тұмау вирустарының циркуляцияларын есепке ала отырып Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының ұсынымдарына сәйкес келуге тиіс (бұдан әрі – ДДСҰ). Инъекция үшін суспензия шприцте 1 доза/0,5 мл.
доза/шприц

J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита «В» (ВГВ), рекомбинантная****
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза
148,22
91
J07BB02
Вакцина против гриппа
инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпид-сезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц

895,53
92
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы концентратталған, инактивирленген вакцина ****
бұлшықет ішіне енгізуге арналған культуралды, тазаланған, концентрацияланған,инактивирленген, құрамында ампулаларада неме құтыларда кене энцефалиті вирусының инактивирленген анигені бар
доза
2 115,18
93
J07BD52
Қызылшаға қызамыққа және паротитке қарсы вакцина ****
қызылша, паротит және қызамық вирустарының тірі аттенуирленген штаммдарынан тұратын лиофилизацияланған вакцина. Шығарылу нысаны: ертіндімен жиынтықта 1 дозалық құты. Вакцинаны шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталған болуға тиіс
доза

895,53
92
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная****
культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах
доза
2 115,18
93
J07BD52
Вакцина против кори, краснухи и паротита****
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
доза

1 215,33
94
J07AL02
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина ****
Пневмококкты4 13 серотипінен тұратын полисахаридті, конююгирленген, адсорбирленген, инактивирленген сұйық вакцина.
Шығарылу нысаны – 1 доза бойынша.
Вакцинаны шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталған болуға тиіс
Шығарылу нысаны – 1 доза бойынша.
Вакцинаны шығару жөніндегі өндіріс ДДСҰ-мен сертификатталған болуға тиіс
быть сертифицировано ВОЗ.
шприц/ доза
9 220,74
95
J07BF
Ауыз арқылы қолданылатын полиомиелитқа қарсы вакцина ****
Құрамында иммунологиялық типтегі полиомиелит вирусының аттенуирленген штаммдары бар тірі, ауыз арқылы қолданылатын вакцина 1,3 (бивалентті). Шығарылу нысаны – 10; 20 доза, тамызғы немесе пластмасс құты-тамшуырмен жиынтықта
доза

1 215,33
94
J07AL02
Вакцина против пневмококковой инфекции****
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
9 220,74
95
J07BF
Вакцина против полиомиелита, оральная****
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов - 1,3 (бивалентная). Форма выпуска - флакон по 10; 20 доз, в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза

0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді
картридж
3 113,50
234
A10AE05
Инсулин детемир****
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-қалам

раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
3 113,50
234
A10AE05
Инсулин детемир****
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

3 113,50
235
A10AC01
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл суспензия
картридж
748,27
236
A10AC01
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-қалам
748,27
237
A10AC01
Адамның гендік -инженерлік тәуліктік әрекетіндегі изофан инсулині (орта)
құтылардағы 100 бір./мл суспензия, 10 мл
құты
1 172,88
238
A10AB04
Инсулин лизпро
инъекция үшін ерітінді 100 МЕ/мл, 10 мл
құты
8 231,57
239
A10AB04
Инсулин лизпро
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтығында шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді
картридж
2 458,63
240
A10AB04
Инсулин лизпро
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтығында шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді
картридж/ шприц-қалам
2 458,63
241
A10AD04
Құрамында орташа ұзақтық инсулині бар екі фазалық инсулин аспарты (25/75 қысқа және орташа ұзақтық әрекетіндегі инсулин аналогтарының қоспасы)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік/мл ерітінді/суспензия. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес.
картридж/ шприц-қалам
2 834,20
242
A10AD04
Құрамында орташа ұзақтық инсулині бар екі фазалық инсулин аспарты (50/50 қысқа және орташа ұзақтық әрекетіндегі инсулин аналогтарының қоспасы)
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді/суспензия. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-қалам
2 835,34
243
A10AB01
Адамның гендік -инженерлік ерігіш инсулині
0,5 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебімен жиынтығында шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді
картридж
689,87
244
A10AB01
Адамның гендік -инженерлік ерігіш инсулині
1 бірлік қадамымен 75 картриджге 1 шприц-қалам есебінен жиынтықта шприц-қаламдары бар 3 мл картридждердегі 100 бірлік /мл ерітінді. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізілуі мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц-қалам

3 113,50
235
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
748,27
236
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
748,27
237
A10AC01
Инсулин изо-фан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1 172,88
238
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
8 231,57
239
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2 458,63
240
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 458,63
241
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 834,20
242
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2 835,34
243
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
689,87
244
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 75 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

70 003,62
458
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 50 мкг/0,5 мл еріткіші бар құтыда / инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ және еріткіш. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 14 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/шприц-қалам
78 953,10
459
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ 80 мкг/0,5 мл еріткішпен бірге құтыда / инъекция үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ және еріткіш. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 21 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/шприц-қалам
56 615,33
460
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5мл бір рет пайдаланылатын құтыларда/шприц-тюбиктарда 0,5 мл. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 42 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/шприц-қалам
58 260,06
461
L03AB11
Пегинтерферон - альфа 2а
инъекцияға арналған ерітінді 180 мкг/0,5мл бір рет пайдаланылатын құтыларда/шприц-тюбиктарда 0,5 мл. Препараттың әрбір бірлігіне қосымша 42 рибавирин таблеткасы ұсынылады 200мг
құты/шприц-қалам
56 966,31
462
L01BA04
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 100 мг
құты
148 898,20
463
L01BA04
Пеметрексед
инфузияға ерітінді дайындауға арналған лиофилизат, 500 мг
құты
823 845,00
464
C04AD03
Пентоксифиллин
инъекция үшін ерітінді 2%, 5 мл
ампула
17,81
465
C09AA04
Периндоприл
таблетка, 10 мг
таблетка
82,59
466
C09AA04
Периндоприл
таблетка, 4 мг
таблетка
28,06
467
M03AC06
Пипекуроний бромиді
инъекцияға арналған лиофилизацияланған ұнтақ, 4 мг
ампула/құты
719,65
468
J04AK01
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
11,07
469
A11HA02
Пиридоксин гидрохлориді
инъекцияға арналған ерітінді 5%, 1 мл
ампула
9,52
470
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME.
құты
76 903,58
471
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME
құты

70 003,62
458
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 120 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем или порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополните-льно предоставляется 42 таблеток/ капсул рибавирина 200 мг
флакон/ шприц-ручка
78 953,10
459
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 50 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем / порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 14 таблеток/капсул рибавирина 200 мг
флакон/ шприц-ручка
56 615,33
460
L03AB10
Пегинтерферон - альфа 2b
порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций 80 мкг/0,5 мл во флаконе в комплекте с растворителем/ порошок лиофилизированный для приготовления раствора для инъекций и растворитель. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 21 таблеток /капсул рибавирина 200 мг
флакон/ шприц-ручка
58 260,06
461
L03AB11
Пегинтерферон - альфа 2а
раствор для инъекций 180 мкг/0,5 мл во флаконах/шприц-тюбиках для однократного применения 0,5 мл. С каждой единицей препарата дополнительно предоставляется 42 таблеток/капсул рибавирина 200 мг
флакон/ шприц-тюбик
56 966,31
462
L01BA04
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 100 мг
флакон
148 898,20
463
L01BA04
Пеметрексед
лиофилизат для приготовления раствора для инфузий, 500 мг
флакон
823 845,00
464
C04AD03
Пентоксифил-лин
раствор для инъекций 2%, 5 мл
ампула
17,81
465
C09AA04
Периндоприл
таблетка, 10 мг
таблетка
82,59
466
C09AA04
Периндоприл
таблетка, 4 мг
таблетка
28,06
467
M03AC06
Пипекурония бромид
порошок лиофилизированный для инъекций, 4 мг
ампула/флакон
719,65
468
J04AK01
Пиразинамид
таблетка, 500 мг
таблетка
11,07
469
A11HA02
Пиридоксина гидрохлорид
раствор для инъекции 5%, 1 мл
ампула
9,52
470
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 1000 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25оС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
флакон
76 903,58
471
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 250 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвент-детергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтилен-гликоля, с возможностью хранения при температурах до 25оС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
флакон

19 399,70
472
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы****
Виллебранд ауруының алдын алу және емдеудің терапиялық көрсетілімдерінің болуымен жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME
құты
60 528,12
473
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы ****
Виллебранд факторынсыз, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жиынтығы бар, венаішілік үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME
құты
15 268,36
474
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы ****
Виллебранд факторынсыз, жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME
құты
30 376,33
475
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы ****
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және профилактикасының терапевке көрсеткіші бар венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 1000 ME
құты
76 442,44
476
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы ****
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және профилактикасының терапия көрсеткіші бар венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 250 ME
құты
20 614,88
477
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы ****
жиынтығында еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, Виллебранд ауруын емдеуге және алдын алуға терапевтік көрсеткіші бар вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME
құты
38 050,81
478
B02BD02
VIII қанның ұюының плазмалық факторы
екі вирустық инактивациядан, оның ішінде сольвент-детергентті әдіспен өткен, құрамында альбумин, сахароза және полиэтиленгликоль жоқ, қолданылу мерзімі ішінде 250С дейінгі температурада сақтауға болатын, жиынтығы еріткіші мен енгізуге арналған жинағы бар, венаішілік енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған құтыдағы лиофилизат 500 ME
құты
38 451,79
479
A03AX
Платифиллин
инъекция үшін ерітінді 0,2%, 1 мл
ампула
14,64
480
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 1 л
бутылка/құты
2 458,46
481
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 100 мл
құты
247,25
482
D08AG02
Повидон - йод
сыртқа қолдануға арналған ерітінді 30 мл
құты
153,82
483
J02AC04
Позаконазол
ішке қабылдауға арналған суспензия 40 мг/мл.105 мл
құты
266 208,61
484
R07AA02
Порактант Альфа ****
эндотрахеалды енгізуге арналған суспензия 80 мг/мл, 1,5 мл
құты

19 399,70
472
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда, 1000 ME
флакон
60 528,12
473
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда, 250 ME
флакон
15 268,36
474
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения без содержания фактора Виллебранда, 500 ME
флакон
30 376,33
475
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда, 1000 ME
флакон
76 442,44
476
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда, 250 ME
флакон
20 614,88
477
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII****
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения, с наличием терапевтического показания к профилактике и лечению болезни Виллебранда, 500 ME
флакон
38 050,81
478
B02BD02
Плазменный фактор свертывания крови VIII
лиофилизат для приготовления раствора для внутривенного введения во флаконе в комплекте с растворителем и набором для введения 500 ME, прошедший двойную вирусную инактивацию, в том числе сольвентдетергентным методом, без содержания альбумина, сахарозы и полиэтиленгликоля, с возможностью хранения при температурах до 25оС в течение всего срока годности, в том числе для лечения ингибиторной формы гемофилии методом индукции иммунной толерантности
флакон
38 451,79
479
A03AX
Платифиллин
раствор для инъекций 0,2%, 1 мл
ампула
14,64
480
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 1 л
бутылка/ флакон
2 458,46
481
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 100 мл
флакон
247,25
482
D08AG02
Повидон - йод
раствор для наружного применения 30 мл
флакон
153,82
483
J02AC04
Позаконазол
суспензия для приема внутрь 40 мг/мл, 105 мл
флакон
266 208,61
484
R07AA02
Порактант Альфа****
суспензия для эндотрахеального введения 80 мг/мл, 1,5 мл
флакон

1. жайма 1,4 м х 0,8 тығыздығы 28 бастап 40 дейін гр/ш.м;
2. сіңіргіш сүлгі 0,6*0,6;
3. салфетка 0,8*0,7 тығыздығы 28 бастап 40 дейін гр/ш.м;
4. босанатын әйелге арналған тығыздығы 28 бастап 40 дейін гр/ш.м;
5. бахила тығыздығы 28 бастап 40 дейін гр/ш.м;
6. телпек тығыздығы 20 гр/ш.м;
7. қағаз салфетка;
8. резеңкесі бар медициналық маска тығыздығы 20 гр/ш.м;
дана
650,03
32
-
Акушерлік зарарсыздандырылған жиынтық
1. сұйықтықты өзіне сіңіретін төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 гр.ш. - 1 дана.

1. простыня 1,4*0,8 плотность от 28 до 40 г/м кв.;
2. подстилка впитывающая 0,6*0,6; 3. салфетка 0,8*0,7 плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
4. рубашка для рожениц плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
5. бахилы плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.;
6. шапочка плотность 20 грамм/кв.м.;
7. салфетка бумажная;
8. маска медицинская на резинках плотность 20 грамм/кв.м.
штука
650,03
32
-
Комплект акушерский стерильный
1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв.

2. ламинирленген жайма 1,4 м х 0,8 м, көл. 25 гр/ш.м. - 1 дана.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 гр/ш.м - 1 дана.
4. босанатын әйелге арналған жейде көл. 25 гр/ш.м - 1 дана
5. бахила ұзын/тығыздығы 25 гр/ш.м - 1 дана.
6. телпек 18г/ш.м. - 1 дана.
7. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана.
дана
610,97
33
-
Ангиографияға арналған жиынтық
1. жайма – 2 дана;
2. түтікшеге арналған белгілегіш – 1 дана;
3. сіңіргіш салфетка – 2 дана;
4. матаның қалыңдығы 40 бастап 70 дейін гр./ш.м дейін
жиынтық
3 842,37
34
-
Аорто-коронарлық шунттеуге арналған жиынтық
1. бахилалар – 1 жұп;
2. жайма – 2 дана;
3. саңылауы бар торакалдық 2 қалтасы бар жайма – 1 дана;
4. саңылауы бар жайма – 1 дана;
5. қабылдағыш - қалта – 1 дана; матаның қалыңдығы 40 бастап 70 дейін гр./ш.м дейін
жиынтық

2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв.
3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт.
6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт.
7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
610,97
33
-
Комплект для ангиографии
1. чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см - 1 шт.; 2. простыня для стола, размер 190*160 см - 1 шт.; 3. простыня для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 - 1 шт.; 4. фиксатор для трубок, 2 отверстиями диаметром 1.6 см - 1 шт.; 5. салфетка впитывающая 12*12 см - 2 шт.; 6. лента операционная размер 50*10 см - 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
3 842,37
34
-
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. бахилы – 1 пара; 2. простыня – 2 шт.; 3. простыня торакальная с вырезом, 2 кармана – 1 шт.; 4. простыня с вырезом – 1 шт.; 5. карман-приемник – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м
комплект

1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 гр/ш.м – 1 дана;
2. бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана;
5. бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (S) – 1 дана.
6. латексті қолғаптар - 1 жұп.
дана
356,31
46
-
Зарарсыздандырылған гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған жиынтық
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 гр/ш.м – 1 дана;
2. бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;

1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;
5. зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
штука
356,31
46
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт;

3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана;
5. бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (M) – 1 дана.
6. латексті қолғаптар - 1 жұп.
дана
356,31
47
-
Зарарсыздандырылған гинекологиялық тексеріп-қарауға арналған жиынтық
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 гр/ш.м – 1 дана;
2. бахилалар көл. 25 гр/ш.м - 1 дана;
3. үш қабатты медициналық маска – 1 дана;
4. берет телпек көл.18 гр/ш.м. – 1 дана;
5.бір рет пайдаланылатын Куско айнасы (L) – 1 дана.

3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт.
5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.;
6. перчатки латексные -1 пара.
штука
356,31
47
-
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт;
2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;
3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;
4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;
5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.;

2. цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
60
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, L;
2. цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);

2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
60
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала.

4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
61
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна XL;
2. цитологиялық зерттеуге материалдарды алуға арналған бір пайдаланылатын Эйру бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель;
3. тоқыма емес материалдан жасалған бір рет пайдаланылатын адсорбириялық жайма (салфетка);
4. тексеруге арналған, опаланбаған қолғаптар
жиынтық
406,93
62
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері S;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
63
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері M;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
64
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері L;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;
3. адсорбириялық төсеніш (салфетка);
4. тексеруге арналған, опаландырылмаған қолғаптар
жиынтық
406,93
65
-
Жатыр мойны және қынаптан бөлінетін шығындыларды жинауға арналған бір рет пайдаланылатын зарарсыздандырылған гинекологиялық бұйымдардың жиынтығы
1. полистиролдан жасалған Куско бойынша қынаптық бір рет пайдаланылатын гинекологиялық айна, мөлшері XL;
2. 100 дана жинаққа арналған бір шам жарығы бар цитологиялық зерттеуге материал алуға арналған Эйр бойынша бір рет пайдаланылатын гинекологиялық полимерлік қалақша;

4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
61
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола ХL;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
62
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
63
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
64
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;
3. подстилка (салфетка) адсорбирующая;
4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
406,93
65
-
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола XL;
2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора;

215
-
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған ақжаймалар 2,0*1,6
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 20 гр/ш.м
дана
280,00
216
-
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған ақжаймалар 2,0*1,6
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 40 гр/ш.м
дана
280,00
217
-
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған ақжаймалар 2,0*0,7
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 20 гр/ш.м
дана
150,00
218
-
Бір рет қолданылатын зарарсыздандырылған ақжаймалар 2,0*0,7
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 40 гр/ш.м
дана
150,00
219
-
Салфетка зарарсыздандырылған, тоқыма емес материалдан жасалған, 0,8*0,7
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 20 гр/ш.м
дана
100,00
220
-
Салфетка зарарсыздандырылған, тоқыма емес материалдан жасалған, 0,8*0,7
хирургиялық операция жасау кезінде операция үстелі мен пациентті жабу үшін қолданылады тығыздығы 40 гр/ш.м
дана
100,00
221
-
Кіндікке арналған бір реттік қолданыстағы, зарарсыздандырылған қапсырма
зарарсыздандырылған, апирогенді, уытты емес
дана
90,00
222
-
Асқазан зонды СН 6
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 2,0 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
223
-
Асқазан зонды СН 8
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 2,7 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
224
-
Асқазан зонды СН 10
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 3,3 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
225
-
Асқазан зонды СН 12
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 4,0 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
226
-
Асқазан зонды СН 14
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 4,7 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
227
-
Асқазан зонды СН 16
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 5,3 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00
228
-
Асқазан зонды СН 18
(45, 55, 65, 75 см бөліктерімен) зарарсыздандырылған, бір рет қолданылатын, өлшемдері 85 см, диаметр 6,0 мм, ашық және жабық кірістерімен, екі және төрт шеткі тесіктерімен
дана
150,00

215
-
Простыня 2,0*1,6 стерильная из нетканого материала
плотность 28 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
280
216
-
Простыня 2,0*1,6 стерильная из нетканого материала
плотность 40 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
280
217
-
Простыня 2,0*0,7 стерильная из нетканого материала
плотность 28 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
150
218
-
Простыня 2,0*0,7 стерильная из нетканого материала
плотность 40 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
150
219
-
Салфетка 0,8*0,7 стерильная из нетканого материала
плотность 28 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
100
220
-
Салфетка 0,8*0,7 стерильная из нетканого материала
плотность 40 грамм/кв.м. для покрытия операционного стола и пациента при проведении хирургических операций
штука
100
221
-
Скобка для пуповины, однократного применения, стерильная
стерильные, нетоксичны, апирогенны
штука
90
222
-
Зонд желудочный размер СН 6
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 2,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями
штука
150
223
-
Зонд желудочный размер СН 8
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 2,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150
224
-
Зонд желудочный размер СН 10
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 3,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150
225
-
Зонд желудочный размер СН 12
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 4,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150
226
-
Зонд желудочный размер СН 14
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 4,7 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150
227
-
Зонд желудочный размер СН 16
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 5,3 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150
228
-
Зонд желудочный размер СН 18
(с делением 45,55,65,75 см) стерильный, однократного применения, длина 85 см, диаметр 6,0 мм, с открытой и закрытой заходной частью, двумя и четырьмя боковыми отверстиями.
штука
150

2. Мультикассета - 1 дана.
3. Пробиркада 2 мл-дан үлгіні буферлі сұйылтқыш– 1 дана.
4. Үлгіні буферлі сұйылтуға арналған пробирка – 1 дана.
5. Мульткассеталарға арналған мөр қойылатын пластикалық пакет – 1 дана.
6.Барлық жиынтықтауыштарды лейболмен қаптауға арналған картон қорап -1 дана.
7. Үлгіні буферлі сұйылтуға арналған пробиркалар үшін картон қорап -1 дана
8. Үлгіні жинауға арналған пакет– 1 дана.
9. ID стикер – 1 дана.
10. Қазақ және орыс тілдеріндегі қолдану жөніндегі нұсқаулық– 1 дана.
11. Кептіргіш, 5г -1 дана.
жиынтық
1150,00
*Таблеткаға таблетка; қабықпен қапталған таблетка; үлдір қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, дисперс таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка, ұзақ әсерлі таблетка жатады
*ұзақ әсерлі таблеткаға ұзақ әсерлі таблетка, ретард таблеткасы, босатылуы ұзартылған таблетка, босатылуы модификацияланған таблетка, ұзақ босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босатылуы бақыланатын таблетка жатады
*Капсулаға капсула, қатты капсула, ішекте еритін капсула, ұзақ әсерлі капсула жатады
*Ұзақ әсерлі капсулаға ұзақ әсерлі капсула, ұзақ босатылатын капсула, ретард капсуласы, босатылуы модификацияланған капсула, ұзақ босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босатылуы бақыланатын капсула жатады.
** жекелеген аурулар кезінде қолдану үшін
***ұсынылып отырған дәрілік заттарға шекті бағалар әрбір тіркелген сауда атауына айқындалуы тиіс
**** олар болмаған жағдайда отандық тауар өндірушілермен 10 жылға дейін ұзақ мерзімді жеткізу шарттарын жасасу мүмкіндігі

2. Мультикассета – 1 шт.
3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт.
4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт.
5. Запечатываемый пластиковый пакет для мультикассеты – 1 шт.
6. Картонная коробка для пробирок с буферным разбавителем образца – 1 шт.
7. Запечатываемый пластиковый пакет для коробки с пробирками с буферным разбавителем образца – 1 шт.
8. Пакет для сбора образца – 1 шт.
9. ID стикер – 1 шт.
10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт.
11. Осушитель, 5 г – 1 шт.
комплект
1150,00
*К таблетке относятся: таблетка, таблетка, покрытая оболочкой, таблетка, покрытая пленочной оболочкой, таблетка, покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка пролонгированного действия
*К таблетке пролонгированного действия относятся: таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением
*К капсуле относятся: капсула, капсула твердая, капсула кишечнорастворимая, капсула пролонгированного действия
*К капсуле пролонгированного действия относятся: капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением
**для применения при отдельных заболеваниях
*** предельные цены на предлагаемые лекарственные средства должны быть определены на каждое зарегистрированное торговое наименование.
**** возможно заключение долгосрочных договоров поставки с отечественными производителями сроком до 10 лет при их отсутствии