Қызметкерлердің өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті жүзеге асыруға арналған нысандарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 466 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 7 шілдеде № 13887 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 мамырдағы № 571 қаулысымен бекітілген Қызметкерлердің өмірі мен денсаулығына келтірілген зиянды өтеу жөніндегі төлемдерді капиталдандыру кезеңі аяқталғаннан кейін банкроттық салдарынан таратылған заңды тұлғалардың Қазақстан Республикасының азаматтарына ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті жүзеге асыру қағидаларының 24591011131415172728-тармақтарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға өтініштің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхаттың нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес тағайындау туралы азаматтардың өтініштерін тіркеудің электрондық журналының нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешімнің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарламаның нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес хабарламалар журналының нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес sms-хабарлар журналының нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшерін арттыру туралы электрондық шешім жобасының нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы бар адамның қағаз нұсқадағы ісінің нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз нұсқадағы ісіне сұрау салуға өтініштің нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес анықтама-аттестаттың нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтата тұру туралы шешімнің нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді тоқтату туралы шешімнің нысаны бекітілсін.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об утверждении форм, предназначенных для осуществления социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни или здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 31 мая 2016 года № 466. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июля 2016 года № 13887.
В соответствии с пунктами 2, 4, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 27, 28 Правил осуществления социальной помощи в виде ежемесячных выплат гражданам Республики Казахстан после завершения периода капитализации платежей по возмещению вреда, причиненного жизни и здоровью работников юридическими лицами, ликвидированными вследствие банкротства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2011 года № 571, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму заявления на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму расписки об отказе в приеме заявления на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) форму электронного журнала регистрации заявлений граждан о назначении согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму решения о назначении (отказе в назначении) социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму уведомления о назначении (отказе в назначении) согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму журнала уведомлений согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму журнала sms-оповещаний согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму электронного проекта решения о повышении размера социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму бумажного варианта дела лица, имеющего право на получение социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму заявления на запрос бумажного дела получателя социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму справки-аттестата согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму решения о приостановлении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму решения о прекращении выплаты социальной помощи в виде ежемесячных выплат согласно приложению 13 к настоящему приказу.
2. Департаменту социального обеспечения и социального страхования в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актiлерiнiң Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Республикалық құқықтық ақпарат орталығына баспа және электрондық түрде жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және әлеуметтік
даму министрі                              Т. Дүйсенова
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ақпарат және коммуникациялар
министрі
_____________ Д. Абаев
2016 жылғы 3 маусым
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Ауданның коды _______________
Қазақстан Республикасы Еңбек,
әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің
__________________ облысы (қаласы) бойынша департаменті
Ай сайынғы төлемдер
түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауға
өтініш
Азамат (ша) ___________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні 19__жылғы « ___ » ___________,
Жеке сәйкестендiру нөмiрі: ____________________________________
Жеке басын куәландыратын құжаттың түрі: _______________________
Құжаттың сериясы: ______ құжаттың нөмірі: ____ кім берген: ____
Берілген күні: _____ жылғы «___» ______________________________
Тұрақты тұратын жерінің мекенжайы: ____________________________
Облыс _________________________________________________________
қала (аудан) __________________ауыл ___________________________
көше (шағынаудан) _______________________ үй, ___________ пәтер
Банк деректемелері:
Банктің атауы _________________________________________________
Банк шотының № ________________________________________________
Шот түрі: ағымдағы__________ карта шоты _______________________
(қажеттісінің асты сызылсын)
Маған бұрын капиталдандырылған және зиянды өтеу үшін біржолғы сома төленген кезеңнің аяқталуына байланысты ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті тағайындауды (қалпына келтіруді) сұраймын.
Төленетін ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек мөлшерінің өзгеруіне әкеп соғуы мүмкін барлық өзгерістер, сондай-ақ тұрғылықты жерімнің өзгеруі (оның ішінде Қазақстан Республикасының шегінен тыс жерлерге кету), сауалнама деректерінің, банк деректемелерінің өзгеруі туралы «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының бөлімшесіне күнтізбелік 10 күн ішінде хабарлауға міндеттенемін.
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының бөлімшесіне ұсынылған құжаттардың түпнұсқалылығы үшін құқықтық жауапкершілікті мойныма аламын.
Өтінішке қоса берілген құжаттардың тізбесі:
Р/с
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтардың саны
Ескертпе
1
2
3
Төлем тағайындауға қажетті менің дербес деректерімді жинауға
және өңдеуге келісім беремін.
Бұрын капиталдандырылған және зиянды өтеу үшін біржолғы сома
төленген кезеңнің аяқталуына байланысты ай сайынғы төлемдер түріндегі
әлеуметтік көмекті тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешім
қабылдау жөнінде ұялы телефонға sms-хабар жіберу арқылы хабарлауға
келісім беремін.
Мемлекеттік қызметті «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік
корпорациясы арқылы алған жағдайда ақпараттық жүйелерде қамтылған,
заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісім
беремін.
Өтініш берушінің байланыс деректері:
үй телефоны _______ ұялы телефоны ______________ Е-маil _______
өтініш берген күні: 20 ____ жылғы «____» ______________________
Өтініш берушінің қолы _________________________________________
_____________________________________________________________________
(қию сызығы)
Азамат (ша) ___________________________________________________
өтiнiшi № ____ болып тіркелді. Құжаттар қабылданған күн 20 ____ жылғы
«____» ____
_____________________________________________________________________
құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар
болса) және қолы
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті
тағайындауға өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы
қолхат
20__ жылғы «___» _______________ № ______
Азамат (ша) ___________________________________________________
(өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні _____ жылғы «___» __________________________________
Қамқоршы ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Жүгінген күні 20__ жылғы «___» ____________
_______________________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
тағайындауға өтініш қабылдаудан бас тартылды
_______________________________________________________________
(жауапты адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) және лауазымы)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Тағайындау туралы азаматтардың өтініштерін тіркеудің
электрондық журналы
Өтініштің №
Тіркеу күні
Жүгіну күні
Бөлімше коды
Істің №
Өтініш берушінің жеке сәйкестендіру нөмірі
Өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
1
2
3
4
5
6
7
(кестенің жалғасы)
Туған күні
Төлемнің түрі
Маман
Шешімнің /тағайындаудан бас тарту күні
Төлемнің мөлшері
Тағайындау күні
Тағайындау түрі
8
9
10
11
12
13
14
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Код __________
Облыс (қала) ____________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті
тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы шешім
Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің
_______________________________________ облысы (қаласы) бойынша
департаменті
20____ жылғы « ____ » __________ № _____
Істің № _________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жеке сәйкестендiру нөмiрі _____________________________________
Туған күні ____________________________________________________
Жүгінген күні ____________________ № __________________________
Капиталдандырылған төлемдер сомасы ____________________________
Капиталдандыру кезеңі _________________________________________
Тағайындау күні _______________________________________________
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _______ (%-бен)
Кәсіптік еңбек ету қабілетінен айырылу дәрежесі _______________
мерзімге дейін белгіленді.

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканский центр правовой информации для внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
СОГЛАСОВАН
Министр информации и коммуникаций
Республики Казахстан
________ Д. Абаев
6 июня 2016 года
Приложение 1
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код района __________________________
Республика Казахстан
Департамент Комитета труда, социальной защиты и миграции
по _____________________ области (городу)
Заявление
на назначение социальной помощи в виде ежемесячных выплат
От гражданина (ки) ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата рождения: "____" ________ ______ года
Индивидуальный идентификационный номер: _______________________
Вид документа, удостоверяющего личность: ______________________
Серия документа: ____ номер документа: ____ кем выдан: ________
Дата выдачи: "____" _____________ ______ года
Адрес постоянного местожительства: ____________________________
Область _______________________________________________________
город (район) _________________ село: _________________________
улица (микрорайон) _________________ дом ______ квартира ______
Банковские реквизиты:
Наименование банка ____________________________________________
Банковский счет № _____________________________________________
Тип счета: текущий ______________ карточный счет ______________
(нужное подчеркнуть)
Прошу назначить (возобновить) мне социальную помощь в виде ежемесячных выплат в связи с завершением периода, на который ранее была капитализирована и выплачена единовременная сумма в возмещение вреда.
Обо всех изменениях, влекущих изменение размера выплачиваемой социальной помощи в виде ежемесячных выплат, а также изменении местожительства (в т.ч. выезд за пределы Республики Казахстан) анкетных данных, банковских реквизитов обязуюсь сообщить в отделение Государственной корпорации "Правительство для граждан" в течение 10 календарных дней.
Несу правовую ответственность за подлинность представленных в отделение Государственной корпорации "Правительство для граждан" документов.
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п
Наименование документа
Количество листов в документе
Примечание
1
2
3
Даю согласие на сбор и обработку моих персональных данных, необходимых для назначения выплаты.
Даю согласие на уведомление о принятии решения о назначении (отказе в назначении) социальной помощи в виде ежемесячных выплат в связи с завершением периода, на который ранее была капитализирована и выплачена единовременная сумма в возмещение вреда путем отправления на мобильный телефон sms-оповещения.
В случае получения государственной услуги через Государственную корпорацию "Правительство для граждан" даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Контактные данные заявителя:
телефон домашний _______ мобильный ________ Е-маil ____________
дата подачи заявления: "____" __________ 20__ года.
Подпись заявителя ______________________
_____________________________________________________________________
(линия отреза)
Заявление гражданина (ки) _____________________________________
зарегистрировано за № __ дата принятия документов "__" ___ 20___ года
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) и роспись принявшего
документы
Приложение 2
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Расписка
об отказе в приеме заявления на назначение
социальной помощи в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "___" _________ 20___ года
Гражданин (ка) ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) заявителя)
Дата рождения "____" ________________ ____ года
Опекун ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата обращения "__________" _________________ 20____ года
Отказано в приеме заявления на назначение
_____________________________________________________________________
(указать причину)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) и должность ответственного
лица)
Приложение 3
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Электронный журнал
регистрации заявлений граждан о назначении
№ заявления
Дата регистрации
Дата обращения
Код отделения
№ дела
Индивидуальный идентификационный номер заявителя
Фамилия имя отчество (при его наличии) заявителя
1
2
3
4
5
6
7
(продолжение таблицы)
Дата рождения
Вид выплаты
Специалист
Дата решения/отказа в назначении
Размер выплаты
Дата назначения
Вид назначения
8
9
10
11
12
13
14
Приложение 4
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код ______________________
Область (город) ____________
Решение о назначении (отказе в назначении)
социальной помощи в виде ежемесячных выплат
№ _____ от ________ 20____ года
Департамента Комитета труда, социальной защиты и миграции по
_____________ области (городу)
№ дела _________________
Гражданин (ки) ________________________________________________
Индивидуальный идентификационный номер ________________________
Дата рождения _________________________________________________
Дата обращения ________________ № _____________________________
Сумма капитализированных платежей _____________________________
Период капитализации __________________________________________
Дата назначения _______________________________________________
Степень утраты профессиональной трудоспособности (в %) ________
Утрата профессиональной трудоспособности установлена на срок
_____________________________________________________________________

1. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек Қазақстан
Республикасы Азаматтық кодексінің (Ерекше бөлім) 945-бабының
4-тармағына сәйкес тағайындалсын
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері
_______ бастап _____ дейін _____ теңге (______________________ теңге)
(сомасы жазбаша)
2. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті
тағайындаудан бас тартылсын:
_____________________________________________________________________
(бас тарту негіздемесі)
Департамент директоры ______________________ __________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Департамент басқармасының ______________ ______________________
(бөлімінің) бастығы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Департаменттің тағайындау
жөніндегі маманы ___________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)   (қолы)
Шешім жобасын дайындаған:
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы хабарлама
20__ жылғы «___» ___________ № ________
Азамат (ша) ___________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні ____ жылғы «___» ____________
Тағайындау (тағайындаудан бас тарту) туралы 20__ жылғы
«___»______ № _______ шешім
Тағайындалған ақша қаражатының сомасы: 20__ жылғы «___»
____________ бастап
___________________________________________ теңге
(сомасы жазбаша)
_____________________________________________________________________
негіздеме (себебі көрсетілсін)
тағайындаудан бас тартылды
Хабарлама жауапты адамның ЭЦҚ-сымен куәландырылды
______________________________________________________________
(жауапты адамның лауазымы және тегі, аты, әкесінің аты (бар
болса)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Хабарламалар журналы
_________________________________
(төлемнің түрі)
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының ___________
бөлімшесі бойынша
Р/с №
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Істің №
Төлемнің түрі
Хабарламаны табыстау күні
Маман
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Sms-хабарлар журналы
_____________________________________________
(төлемнің түрі)
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
____________ бөлімшесі бойынша
Р/ с №
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Істің №
Төлемнің түрі
sms-хабар жіберу күні
Телефон нөмірі
Маман
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
8-қосымша
Нысан
Код _____
Облыс (қала) ________________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің
мөлшерін арттыру туралы электрондық шешім жобасы
Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің
________________________ облысы (қаласы) бойынша департаменті
20____ жылғы « ________ » ___________ № _________
Істің № __________________
Азамат (ша) _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күні 20______ жылғы « _____ » ______________
Тағайындау күні 20_____ жылғы « ________ » ________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері 20___
жылғы « ___ » ____ дейін _______ теңге
_____________________________________________________________________
(сомасы жазбаша)
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері
_______________________________________________ сәйкес арттырылсын
(нормативтік құқықтық актінің атауы, нөмірі және күні)
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмектің мөлшері
20___ жылғы________ бастап __________________________________ теңге
(сомасы жазбаша)
Департамент директоры __________________________ ______________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Департамент басқармасының ______________________ ______________
(бөлімінің) бастығы (тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Департаменттің тағайындау
жөніндегі маманы _________________________ ____________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (қолы)
Шешім жобасын дайындаған:
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары ____________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
9-қосымша
Нысан
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы
бар адамның қағаз нұсқадағы ісі
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алуға құқығы бар адамның қағаз нұсқадағы ісі № ___
Қазақстан Республикасы
Облыс
Қала (аудан)
Телефон
Төлемнiң түрi
Тегi
Аты
Әкесiнiң аты (бар болса)
Банк филиалы
№ байланыс бөлiмшесi
Төлеу кестесi
Есепке қабылдау және есептен шығару туралы белгiлер
Есептен 20__ жылғы «___» _________________________________ шығарылсын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______________________________________________ теңге
20__ жылғы ____________________________________________ дейiн төлендi
Iстегi парақтардың саны _____________________________________________
М.О. Бөлiмше бастығы ________________________________________________
Есепке 20__ жылғы «___» _________________________________ қабылдансын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______ теңге/______________________________________/
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О.
Бөлiмше бастығы _____________________________________________________
Есептен 20__ жылғы «___»__________________________________ шығарылсын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______________________________________________ теңге
20__ жылғы ________ дейiн төлендi.
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О. Бөлiмше бастығы ________________________________________________
Есепке 20__ жылғы «___» _________________________________ қабылдансын
Төлемнiң түрi _______________________________________________________
Төлемнiң мөлшерi ______ теңге/______________________________________/
Iстегi парақтардың саны _____ _______________________________________
М.О.
Бөлiмше бастығы _____________________________________________________
Түгендеу жүргiзу туралы белгiлер
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
___ парақ |______________| ___ парақ |___________________|
(күнi, қолы)                  (күнi, қолы)
Iстердi тексеру туралы белгiлер
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Өкiл |___________________| Өкiл |___________________|
(күнi, қолы)               (күнi, қолы)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ауданның коды _______
Қазақстан Республикасы
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
__________________________ облысы бойынша _________ бөлімшесі
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз
нұсқадағы ісіне сұрау салуға өтiнiш
Азамат (ша) ___________________________________________________
(алушының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған күнi: ______ жылғы «___» ________________________________
Жеке сәйкестендіру нөмірі _____________________________________
Жеке басты куәландыратын құжаттың түрі:________________________
Құжаттың сериясы: _____ құжаттың нөмірі: ______ кім берген: ___
Берілген күні: _______ жылғы «___» ____________________________
Тұрақты тұратын жерінің мекенжайы _____________________________
Облыс _________________________________________________________
қала (аудан) __________________ ауыл __________________________
көше (шағынаудан) _________________ ______ үй ___________ пәтер
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті алушының қағаз
нұсқадағы ісін сұратуды сұраймын
Төленетін ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек
мөлшерінің өзгеруіне әкеп соғуы мүмкін барлық өзгерістер, сондай-ақ
тұрғылықты жерімнің (оның ішінде Қазақстан Республикасының шегінен
тыс жерлерге кету), сауалнама деректерінің, банк деректемелерінің
өзгеруі туралы «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік
корпорациясының бөлімшесіне күнтізбелік 10 күн ішінде хабарлауға
міндеттенемін.
Бұрын тұрған жерінің мекенжайы: _______________________________
Өтінішке қоса берілген құжаттардың тізбесі:
Р/с
Құжаттың атауы
Құжаттағы парақтардың саны
Ескертпе
1
2
Өтініш берушінің байланыс деректері:
үй телефоны ___________ ұялы телефон ___________ Е-mail _______
Дәйексіз мәліметтер мен жасанды құжаттарды ұсынғаны үшін
жауапкершілік туралы ескертілдім ____________________________________
Берілген күні 20__ жылғы «___» ________
Өтініш берушінің қолы __________
_____________________________________________________________________
(қию сызығы)
Азамат (ша) ___________________________________________ өтiнiшi
20__ жылғы «___» ________ № _____ қабылданды
_____________________________________________________________________
Құжаттарды қабылдаған адамның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
және қолы
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
№____ АНЫҚТАМА-АТТЕСТАТ
20____ жылғы____ ________
Азамат (ша) ___________________________
«Азаматтарға арналған үкімет» Мемлекеттік корпорациясының _____
_______________ бөлімшесінен ай сайынғы төлемдер түріндегі
әлеуметтік көмекті алып отырды

1. Назначить социальную помощь в виде ежемесячных выплат в
соответствии с пунктом 4 статьи 945 Гражданского Кодекса Республики Казахстан (Особенная часть).
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат ______ тенге
(_____________________________________________________________ тенге)
сумма прописью
с ________________ по ____________________
2. Отказать в назначении социальной помощи в виде ежемесячных
выплат:
_______________________________________________________________
(основание отказа)
Директор департамента__________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Начальник управления (отдела) департамента ____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению департамента__________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство
для граждан" ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 5
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Уведомление
о назначении (отказе в назначении)
№ __________ от "___" ________ 20__ года
Гражданин (ка) ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения "____" ___________ ____ года
Решение о назначении (отказе в назначении) № ___ от "__" ______ 20__ года
Назначенная сумма денежных средств:
________________________________________ тенге
(сумма прописью)
с "_____" ________ 20____ года
Отказано в назначении _________________________________________
основание (указать причины)
Уведомление удостоверено ЭЦП ответственного лица
_______________________________________________________________
(должность и фамилия, имя, отчество (при его наличии)
ответственного лица)
Приложение 6
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма
Журнал уведомлений
________________________________________
(вид выплаты)
по _________________ отделению Государственной корпорации
"Правительства для граждан"
№ п/п
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
№ дела
Вид выплаты
Дата вручения уведомления
Специалист
Приложение 7
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
Форма
Журнал sms-оповещений
_______________________________________
(вид выплаты)
по _________________ отделению Государственной корпорации
"Правительство для граждан"
№ п/п
Индивидуальный идентификационный номер
Фамилия имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения
№ дела
Вид выплаты
Дата передачи sms-оповещения
№ телефона
Специалист
Приложение 8
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код ____________
Область (город) ____________
Электронный проект решения о повышении размера социальной
помощи в виде ежемесячных выплат
№ _____ от __ ________ 20__ года
Департамента Комитета труда, социальной защиты и миграции по
_________________________________________________ области (городу)
№ дела _________________
Гражданин (ка) ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Дата рождения "__" ___________
Дата назначения "__" _________ 20__ года
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат до _________
20__ года _______ тенге _____________________________________________
(сумма прописью)
Повысить размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат в
соответствии с ______________________________________________________
(наименование, номер и дата нормативного правового акта)
Размер социальной помощи в виде ежемесячных выплат с __________
20__ года __________ тенге __________________________________________
(сумма прописью)
Директор департамента _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Начальник управления(отдела) департамента _____________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Специалист по назначению департамента__________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство
для граждан" ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Приложение 9
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Бумажный вариант дела лица, имеющего право на получение
социальной помощи в виде ежемесячных выплат
Бумажный вариант дела лица, имеющего право на получение социальной помощи в виде ежемесячных выплат № ______
Республика Казахстан
Область
Город (район)
Телефон
Вид выплаты
Фамилия
Имя
Отчество (при наличии)
Филиал банка
Отделение связи №
График выплаты
Отметки о принятии и снятии с учета
Снять с учета с "_____" ________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Выплачено по "____" _______________ 20______ года
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Принять на учет с "____" ____________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ______ тенге /___________________/
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш.
Начальник отделения _________________________________________________________________
Снять с учета с "____" _______________ 20______ года
Вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ___________________________ тенге
выплачено по "____" ________________ 20______ года
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Принять на учет с "____" _____________ 20______ года
вид выплаты _________________________________________________________________________
Размер выплаты ______ тенге /____________________/
Количество листов в деле ____________________________________________________________
М.Ш. Начальник отделения ____________________________________________________________
Отметки о проведении инвентаризации
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
____ листов (дата, подпись, ___ листов (дата, подпись)
Отметки о проверке дел
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
|Представитель (дата, подпись)
___________|______________________________________|
Представитель (дата, подпись)|
Приложение 10
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код района _________
Республика Казахстан
___________________ отделение Государственной корпорации
"Правительство для граждан"
по ________________________ области
Заявление на запрос бумажного дела получателя социальной
помощи в виде ежемесячных выплат
От гражданина (ки) ____________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) получателя)
Дата рождения: "______" __________________________________ года
Индивидуальный идентификационный номер ________________________
Вид документа, удостоверяющего личность: ______________________
Серия документа: ______ номер документа: ____ кем выдан: ______
Дата выдачи: "____" _____________ ______ года
Адрес постоянного местожительства: ____________________________
Область _______________________________________________________
город (район) _________________ село: _________________________
улица (микрорайон)______________ дом ____________ квартира ____
Прошу запросить бумажное дело получателя социальной помощи в виде ежемесячных выплат.
Обо всех изменениях, влекущих изменения размера выплачиваемой социальной помощи в виде ежемесячных выплат, а также изменении местожительства (в т.ч. выезд за пределы Республики Казахстан) анкетных данных, банковских реквизитов обязуюсь сообщать в отделение Государственной корпорации "Правительство для граждан" в течение 10 календарных дней.
Адрес прежнего местожительства: _______________________________
Перечень документов, приложенных к заявлению:
№ п/п
Наименование документа
Количество листов в документе
Примечание
1
2
Контактные данные заявителя:
телефон домашний __________ мобильный _______ Е-маil __________
Предупрежден (а) об ответственности за представление недостоверных сведений и поддельных документов
_____________________________________________________________________
Дата подачи "______" ____________________________ 20___ года
Подпись заявителя _____________________________________________
_______________________________________________________________
(линия отреза)
Заявление гражданина (ки) _____________________________________
принято "_______" __________________ 20_______ года № _______________
_______________________________________________________________
Фамилия, имя, отчество (при его наличии) и подпись принявшего
документы:
_____________________________________________________________________
Приложение 11
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
СПРАВКА-АТТЕСТАТ № ___________
от ____ __________ 20__ года
Гражданин (гражданка) _________________________________________
получал (а) социальную помощь в виде ежемесячных выплат в ___________
отделении Государственной корпорации "Правительство для граждан"

1. Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмек 20__ жылғы
______ дейін ____ теңге мөлшерінде төленді
Қосымша:
_____________________________________________________________________
Төлем тоқтатылды және «Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік
корпорациясының бөлімшесінен есептен алынды
_____________________________________________________________________
(маманның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), қызмет телефонының №)
М.О.
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы
бөлімшесінің бастығы ________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясы
бөлімшесінің маманы _________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қызмет телефонының №)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Код ________________
Облыс (қала) ______________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік көмекті төлеуді
тоқтата тұру туралы шешiм
20__ жылғы «___» __________ № _______
Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің
____________________ облысы бойынша департаментi
Iстің № ____________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жынысы ________ Туған күнi 19__ жылғы «___» ___________________
Төлем 20__ жылғы «___» ______ бастап тоқтатыла тұрсын.
Негiздеме _____________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
Департамент басшысы ___________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Басқарма (бөлiм) басшысы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Маман _________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Шешiмнiң жобасын дайындаған:
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау және әлеуметтік даму министрінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 466 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
Код ________________
Облыс (қала) ______________
Ай сайынғы төлемдер түріндегі әлеуметтік
көмекті төлеуді тоқтату туралы шешiм
20__ жылғы «___» _____________ № _________________
Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитетінің
_________________________ облысы бойынша департаментi
Iстің № _________________
Азамат (ша) ___________________________________________________
Жынысы _________ Туған күнi 19__ жылғы «___» __________________
Төлем 20__ жылғы «___» ______ бастап тоқтатылсын
Негiздеме _____________________________________________________
(себебi көрсетiлсiн)
Департамент басшысы ___________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Басқарма (бөлiм) басшысы ______________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Маман _________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Шешiмнiң жобасын дайындаған:
«Азаматтарға арналған үкімет» мемлекеттік корпорациясының
жауапты адамдары
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)

1. Социальная помощь в виде ежемесячных выплат выплачена по ___
_____ 20__ года в размере ___________ тенге
Приложение:
_______________________________________________________________
Выплата прекращена и снята с учета отделения Государственной корпорации "Правительство для граждан"
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) специалиста,
№ служебного телефона)
М.Ш.
Начальник отделения Государственной корпорации "Правительство
для граждан" __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист отделения Государственной корпорации "Правительство
для граждан"
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) № служебного телефона)
Приложение 12
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код _____________
Область (город) _________
Решение о приостановлении выплаты социальной помощи
в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "_____" _______ 20____ года
Департамента Комитета труда, социальной защиты и миграции по ________________________ области (города)
№ дела ______________
Гражданин (ка)_________________________________________________
Пол ___ Дата рождения "______" ___________ 19___ года
Приостановить выплату с "_____" __________ 20___ года
Основание _____________________________________________________
(указать причину)
Руководитель департамента _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель управления (отдела) ______________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство для
граждан" ____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Приложение 13
к приказу Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 31 мая 2016 года № 466
форма
Код _____________
Область (город) _________
Решение
о прекращении выплаты социальной помощи
в виде ежемесячных выплат
№ ____ от "_____" _______ 20 ____ года
Департамента Комитета труда, социальной защиты и миграции по
___________________________________ области (города)
№ дела ______________
Гражданин (ка) ________________________________________________
Пол ___ Дата рождения "_____" ________ 19__ года
Прекратить выплату с "__" __________ 20___ года
Основание _____________________________________________________
(указать причину)
Руководитель департамента _____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Руководитель управления (отдела) ______________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Специалист ____________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Проект решения подготовлен:
Ответственные лица Государственной корпорации "Правительство
для граждан"
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)