"Кәсiптік ұйымдардың, сертификаттау жөнiндегi ұйымдардың есептiлiк тiзбесiн, нысандарын және оларды ұсыну мерзiмдiлiгiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 296 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 320 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 27 шілдеде № 14004 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2017 жылғы 1 тамыздағы № 467 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 01.08.2017 № 467 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Кәсiптік ұйымдардың, сертификаттау жөнiндегi ұйымдардың есептiлiк тiзбесiн, нысандарын және оларды ұсыну мерзiмдiлiгiн бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 4 мамырдағы № 296 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11261 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 26 маусымда жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес бухгалтерлік есеп пен есептілік саласында халықаралық ұйымдармен ынтымақтастығы туралы есеп нысаны;";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйым таныған және берген сертификаттар туралы есеп нысаны;";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1) Бухгалтерлердің кәсiби ұйымдары, бухгалтерлерді сертификаттау жөнiндегi ұйымдар есептілігін электронды форматта ұсынады.";
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Бухгалтерлік есеп және аудит әдіснамасы департаменті (А.Т. Бектұрова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялауға жіберілуін;

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 296 "Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности профессиональными организациями, организациями по сертификации"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 17 июня 2016 года № 320. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 июля 2016 года № 14004. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 августа 2017 года № 467 (вводится в действие с 01.01.2018)
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 01.08.2017 № 467 (вводится в действие с 01.01.2018).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 мая 2015 года № 296 "Об утверждении перечня, форм и периодичности представления отчетности профессиональными организациями, организациями по сертификации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11261, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 26 июня 2015 года) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) форму отчета о сотрудничестве с международными организациями в области бухгалтерского учета и отчетности, согласно приложению 4 к настоящему приказу;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) форму отчета о признанных и выданных сертификатах аккредитованной организацией по профессиональной сертификации бухгалтеров, согласно приложению 6 к настоящему приказу;";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Профессиональные организации бухгалтеров, организации по профессиональной сертификации бухгалтеров представляют отчетность в электронном формате.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 изложить в редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему приказу.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита Министерства финансов Республики Казахстан (Бектурова А.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение пяти рабочих дней со дня получения настоящего приказа от Министерства юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдары мен
бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі ұйымдар
есептілігінің тізбесі және мерзімділігі
Р/с
Есептің атауы
Ұсыну мерзімі
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдары
1
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымына енген (шыққан) бухгалтерлердің, кәсіби бухгалтерлердің және бухгалтерлік ұйымдардың саны туралы есеп
есепті жылдан кейінгі жылдың 15 ақпанына дейінгі мерзімде
2
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдары мүшелерінің біліктілігін арттыру туралы есеп
3
Бухгалтерлік есеп пен есептілік саласында халықаралық ұйымдармен ынтамақтастық туралы есеп
4
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдарының жұмыс органдары құрылымының өзгергені туралы есеп
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйымдар
5
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйым берген және таныған сертификаттар туралы есеп
емтихан өткен күннен бастап үш ай ішінде танылған және берілген сертификаттарда, сондай-ақ емтихандық модульге өзгертулер енгізген күннен бастап
6
Пәндер бойынша өткізілген емтихандар туралы және емтихан модульдерінің өзгеруі туралы есеп
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымына енген (шыққан)
бухгалтерлердің, кәсіби бухгалтерлердің және бухгалтерлік
ұйымдардың саны туралы есеп
Жыл ________________________________________________________________
Кәсіби аудиторлық ұйымның БСН ______________________________________
Кәсіби аудиторлық ұйымның атауы ____________________________________
Бухгалтерлер мен кәсіби бухгалтерлердің саны туралы мәліметтер
ЖСН
Т.А.Ә. (болған кезде)
Мекенжайы
Кәсіби бухгалтер сертификаты
Енген күні
Шыққан күні
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымындағы мүшелік билеті немесе оның мүшелігін растайтын құжаттың нөмірі
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Консультативтік орган құрамына өкілеттік туралы ақпарат
өңір
толық мекенжайы, телефоны, электрондық мекенжайы
нөмірі
Берілген күні
сертификат берген ұйымның атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Бухгалтерлік ұйымдардың саны туралы мәліметтер
Бухгалтерлік ұйымның БСН
Бухгалтерлік ұйымның атауы
Басшысының ЖСН
Басшысының Т.А.Ә. (болған кезде)
Заңды мекенжайы
Тұрақты мекенжайы
Енген күні
Шыққан күні
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымындағы мүшелік билеті немесе оның мүшелігін растайтын құжаттың нөмірі
өңір
қала/аудан, мекенжайы, телефоны, электрондық мекенжайы
өңір
қала/район, мекенжайы, телефоны, электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Бухгалтерлердің аккредиттелген
кәсіби ұйымының басшысы ____________ _______________________________
қолы (Т.А.Ә. (болған кезде))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымы мүшелерінің
біліктілігін арттыру туралы есеп
Жыл ____________________________________________________________
Кәсіби аудиторлық ұйымның БСН __________________________________
Кәсіби аудиторлық ұйымның атауы ________________________________
р/с №
Кәсіби бухгалтердіңЖСН
Кәсіби бухгалтердің Т.А.Ә. (болған кезде)
Кәсіби бухгалтер сертификатының нөмірі
Кәсіби бухгалтер сертификатынберілген күні
Біліктілікті арттыруды жүргізген нысан
Біліктілікті арттыруды жүргізген орны
Біліктілікті арттыруды жүргізген ұйымның БСН
Біліктілікті арттыруды жүргізген ұйымның атауы
"ХҚЕС сәйкес бухгалтерлік есеп" пәні бойынша сағат саны
"ХҚЕС сәйкес бухгалтерлік есеп" пәні бойынша сертификат күні
"Салық және салық салу" пәні бойынша сағат саны
"Салық және салық салу" пәні бойынша сертификат күні
"Азаматтық құқық" пәні бойынша сағат саны
"Салық және салық салу" пәні бойынша сертификат күні
Қосымша сағат саны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Бухгалтерлердің аккредиттелген
кәсіби ұйымының басшысы ____________ _______________________________
қолы (Т.А.Ә. (болған кезде))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Бухгалтерлік есеп пен есептілік саласында халықаралық
ұйымдармен ынтымақтастық туралы есеп
Жыл _________________________________________________________________
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымның БСН __________________________________
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымның атауы ________________________________
р/с
Ынтымақтастықтың мазмұны мен нысаны
ХҚЕС бойынша комитет
Халықаралық бухгалтерлер федерациясы
ЮНКТАД есеп және есептілік стандарттары бойынша Үкіметаралық жұмыс тобы
Басқа халықаралық ұйымдар
Ия /Жоқ
толық жазу
Ия/Жоқ
толық жазу
Ия/Жоқ
толық жазу
Ия/Жоқ
толық жазу
1
Тиісті органдарда өкілдерінің болуы
2
Стандарттар жобалары бойынша ұсыныстар мен ескертулерді жолдау
3
Рұқсатты талап ететін мәселелерді қою, стандарттарды түсіндіру үшін сұраулар жіберу
4
Ұлттық шаруашылық субьектілерімен стандарттардың сынамалық қолдануын жүргізу
5
Бірлесіп конференция, семинарлар, симпозиумдар, конгресстер өткізу
6
Персоналды ұсыну
7
Ынтамақтастықтың басқа да түрлері (қандай екенін көрсету)
Бухгалтерлердің аккредиттелген
кәсіби ұйымының басшысы ____________ _______________________________
қолы (Т.А.Ә. (болған кезде))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Бухгалтерлердің аккредиттелген кәсіби ұйымдарының жұмыс
органдары құрылымының өзгеруі туралы есеп
Жыл _______________________________
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымының БСН _________________
Бухгалтерлердің кәсіби ұйымының атауы __________________________
Бухгалтерлердің кәсіби ұйым басшысының Т.А.Ә. (болған кезде) ________
ЖСН ________________
Сайланған (тағайындалған) күні мен мерзімі ____________________
Р/с №
Бөлімшенің атауы
Бөлімше басшысының лауазымы
Бөлімше басшысының ЖСН
Басшының Т.А.Ә. (болған кезде)
Байланыс телефоны
Электрондық мекенжайы
1
2
3
4
5
6
7
1
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттары бойынша
2
Бухгалтерлердің біліктілігін арттыру бойынша
3
Этика мәселесі бойынша
4
Дауларды қарастыру бойынша
5
Басқа органдар
Бухгалтерлердің аккредиттелген
кәсіби ұйымының басшысы ____________ _______________________________
қолы (Т.А.Ә. (болған кезде))
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген
ұйым таныған және берген сертификаттар туралы есеп
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйымының БСН _________________________________________________________________
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау жөніндегі аккредиттелген ұйымының атауы _______________________________________________________________
Жыл _________________________________________________________________
Тоқсан ______________________________________________________________
Р/с
Т.А.Ә. (болған кезде)
ЖСН
"Аудитор" біліктілік куәлігінің болуы
DipIFR ACCA дипломының болуы
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес бухгалтерлік есеп (ия/жоқ)
Салық және салық салу (ия/ жоқ)
Азаматтық құқық (ия/жоқ)
Кәсіби бухгалтер сертификаты
Кәсіби бухгалтер сертификатын алу орны
Нөмірі
Берілген күні
Нөмірі
Берілген күні
Кім берді
Нөмірі
Берілген күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
* Есепті кезеңдегі кәсіби бухгалтерлерге кандидаттардың,сондай-ақ кәсіби бухгалтер сертификатын алған кәсіби бухгалтерлердіңТ.А.Ә. көрсетіледі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2016 жылғы 17 маусымдағы
№ 320 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 мамырдағы
№ 296 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Пәндер бойынша өткізілген емтихандар туралы және емтихандық
модульдердің өзгеруі туралы есеп
Р/с
Пән атауы
Өткізілген орны (өңір)
Өткізілген емтихан саны
Бір емтиханның орташа құны
Өткізілген оқыту курсының саны
Пән бойынша оқытудың орташа құны (болған кезде)
Қайта тапсырылған емтихан саны
Емтиханды қайта тапсыру құны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Халықаралық қаржылық есептілік стандарттарына сәйкес бухгалтерлік есеп
2
Салық және салық салу
3
Азаматтық құқық
Емтихандық модульдердің өзгеруі туралы есеп
р/с
Пәндер бойынша емтихан модульдерінің атауы
Өзгерістер енгізу үшін негіз
Өзгеріс енгізу күні
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне ұсыну күні
1
2
3
4
5
Бухгалтерлерді кәсіби сертификаттау
бойынша аккердиттелген ұйымының басшысы ____________ ________________
қолы (Т.А.Ә. (болған кезде))

4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
Форма
Перечень и периодичность представления отчетности
аккредитованными профессиональными организациями
бухгалтеров и организациями по профессиональной
сертификации бухгалтеров
п/п
Наименование отчета
Срок представления
Аккредитованные профессиональные организации бухгалтеров
1.
Отчет о количестве бухгалтеров, профессиональных бухгалтеров и бухгалтерских организаций, вступивших (выбывших) в аккредитованную профессиональную организацию бухгалтеров
в срок до 15 марта года, следующего за отчетным годом
2.
Отчет о повышении квалификации членов аккредитованной профессиональной организации бухгалтеров
3.
Отчет о сотрудничестве с международными организациями в области бухгалтерского учета и отчетности
4.
Отчет об изменении структуры рабочих органов аккредитованной профессиональной организации бухгалтеров
Аккредитованные организации по профессиональной сертификации бухгалтеров
5.
Отчет о признанных и выданных сертификатах аккредитованной организацией по профессиональной сертификации бухгалтеров
в течении трех месяцев с даты проведения экзаменов, признанных и выданных сертификатах, а также с даты внесения изменений в экзаменационные модули
6.
Отчет о проведенных экзаменах по дисциплинам и об изменении экзаменационных модулей
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
Форма
Отчет о количестве бухгалтеров, профессиональных
бухгалтеров и бухгалтерских организаций, вступивших
(выбывших) в аккредитованную профессиональную
организацию бухгалтеров
Год _____________________________
БИН профессиональной организации бухгалтеров _____________________
Наименование профессиональной организации бухгалтеров ____________
Сведения о количестве бухгалтеров
и профессиональных бухгалтеров
ИИН
Ф.И.О. (при его наличии)
Адрес
Сертификат профессионального бухгалтера
Дата вступления
Дата выбытия
Номер членского билета или документа, подтверждающего членство в ПОБ
Сведения о делегировании в состав Консультативного органа Министерства финансов Республики Казахстан
регион
полный адрес, телефон, электронный адрес
номер
Дата выдачи
наименование организации, выдавшей сертификат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Сведения о количестве бухгалтерских организаций
БИН бухгалтерской организации
Наименование бухгалтерской организации
ИИН руководителя
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя
Юридический адрес
Фактическое местонахождение
Дата вступления
Дата выбытия
Номер членского билета или документа, подтверждающего членство в ПОБ
регион
город/район, адрес, телефон, электронный адрес
регион
город/район, адрес, телефон, электронный адрес
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Руководитель аккредитованной
профессиональной организации бухгалтеров ________ ___________________
подпись (Ф.И.О.(при его
наличии))
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 3
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
Форма
Отчет о повышении квалификации членов аккредитованной
профессиональной организации бухгалтеров
Год _____________________________
БИН профессиональной организации бухгалтеров ____________________
Наименование профессиональной организации бухгалтеров ____________
№ п/п
ИИН профессионального бухгалтера
Ф.И.О. (при его наличии) профессионального бухгалтера
Номер сертификата профессионального бухгалтера
Дата выдачи сертификата профессионального бухгалтера
Форма проведения повышения квалификации
Место проведения повышения квалификации
БИН организации, которая провела повышение квалификации
Наименование организации, которая провела повышение квалификации
Количество часов по дисциплине "Бухгалтерский учет в соответствии с МСФО"
Дата сертификата по дисциплине "Бухгалтерский учет в соответствии с МСФО"
Количество часов по дисциплине "Налоги и налогообложение"
Дата сертификата по дисциплине "Налоги и налогообложение"
Количество часов по дисциплине "Гражданское право"
Дата сертификата по дисциплине "Налоги и налогообложение"
Количество дополнительных часов
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Руководитель аккредитованной
профессиональной организации бухгалтеров __________ _________________
подпись (Ф.И.О. (при его
наличии))
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 4
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
Форма
Отчет о сотрудничестве с международными
организациями в области бухгалтерского учета и отчетности
Год ______________________
БИН профессиональной организации бухгалтеров ___________
Наименование профессиональной организации бухгалтеров _______________
№ п/п
Формы и содержания сотрудничества
Комитет по МСФО
Международная федерация бухгалтеров
Межправительственная рабочая группа по стандартам учета и отчетности ЮНКТАД
Другие международные организации
Да/Нет
Расшифровка
Да/ Нет
Расшифровка
Да/Нет
Расшифровка
Да/Нет
Расшифровка
1
Наличие представителя в соответствующих органах
2
Направление замечаний и предложений по проектам стандартов
3
Направление запросов для разъяснения стандартов, постановка вопросов, требующих разрешения
4
Проведение пробного применения стандартов национальными хозяйствующими субъектами
5
Совместное проведение конференций, семинаров, симпозиумов, конгрессов
6
Предоставление персонала
7
Иные формы сотрудничества (указать какие)
Руководитель аккредитованной
профессиональной организации бухгалтеров __________ _________________
подпись (Ф.И.О.(при его
наличии))
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 5
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
Форма
Отчет об изменении структуры рабочих органов
аккредитованной профессиональной организации
бухгалтеров
Год __________________
БИН профессиональной организации бухгалтеров ___________
Наименование профессиональной организации бухгалтеров _______________
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя профессиональной организации
бухгалтеров __________
ИИН ___________________
Дата и период избрания (назначения) _____________________
№ п/п
Название подразделения
Должность руководителя подразделения
ИИН руководителя
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя
Контактный телефон
Электронный адрес
1
2
3
4
5
6
7
1
По международным стандартам финансовой отчетности
2
По повышению квалификации бухгалтеров
3
По вопросам этики
4
По рассмотрению споров
5
Другие органы
Руководитель аккредитованной
профессиональной организации бухгалтеров ________ ___________________
подпись (Ф.И.О.(при его
наличии))
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 6
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
форма
Отчет о признанных и выданных сертификатах
аккредитованной организацией по профессиональной
сертификации бухгалтеров
БИН аккредитованной организации по профессиональной сертификации
бухгалтеров ____________________________
Наименование аккредитованной организации по профессиональной
сертификации бухгалтеров ___________________
Год _______________
Квартал ___________
п/п
Ф.И.О. (при его наличии)*
ИИН
Наличие квалификационного свидетельства "аудитор"
Наличие диплома DipIFR ACCA
Бухгалтерский учет в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности (да/нет)
Налоги и налогообложение (да/нет)
Гражданское право (да/нет)
Сертификат профессионального бухгалтера
Место получения сертификата профессионального бухгалтера
Номер
Дата выдачи
Кем выдано
Номер
Дата выдачи
Номер
Дата выдачи
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
*Указывается Ф.И.О. кандидатов в профессиональные бухгалтеры а также профессиональных бухгалтеров, получивших сертификат профессионального бухгалтера за отчетный период
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 17 июня 2016 года № 320
Приложение 7
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 мая 2015 года № 296
форма
Отчет о проведенных экзаменах по дисциплинам и об
изменении экзаменационных модулей
БИН аккредитованной организацией по профессиональной сертификации
бухгалтеров ____________________________
Наименование аккредитованной организации по профессиональной
сертификации бухгалтеров _____________________
Год _______________
Квартал ___________
№ п/п
Наименование дисциплины
Место проведения (регион)
Количество проведенных экзаменов
Средняя стоимость одного экзамена
Количество проведенных курсов обучения
Средняя стоимость обучения (при наличии)
Количество пересданных экзаменов
Средняя стоимость пересдачи экзамена
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Бухгалтерский учет в соответствии с международными стандартами финансовой отчетности
2
Налоги и налогообложение
3
Гражданское право
Отчет об изменении экзаменационных модулей
п/п
Наименование экзаменационных модулей по дисциплинам
Основание для внесения изменений
Дата изменения
Дата предоставления в Министерство финансов Республики Казахстан
1
2
3
4
5
Руководитель аккредитованной организации
по профессиональной сертификации бухгалтеров ________ _______________
подпись (Ф.И.О.(при его
наличии))