Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 8 шілдедегі № 304 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 17 тамызда № 14117 болып тіркелді.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 53) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама нысаны бекітілсін.
2. "Балықтың қайда ауланғаны туралы анықтама нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрінің 2014 жылғы 5 маусымдағы № 204-Ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9570 болып тіркелген, 2014 жылғы 19 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның баспа және электрондық түрдегі көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға, сондай-ақ бес жұмыс күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мырзахметов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі
_____________Ж. Қасымбек
2016 жылғы 15 шілде
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
____________ Қ. Бишімбаев
2016 жылғы 1 тамыз
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2016 жылғы 8 шілдедегі № 304
бұйрығымен бекiтiлген
________________________________________________________
(уәкілетті органның ведомствосы)
_________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосы аумақтық бөлімшесінің атауы)
Балықтың қайдан ауланғаны туралы №______анықтама
____________________________________________________________________
тегі, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса) немесе заңды тұлғаның атауы)
____________________________________________________________________
берілді (басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
Табиғи мекендеу ортасынан ауланған/жасанды жағдайларда өсірілген балықтар/басқа да су жануарлары үшін/мелиоративтік аулау шеңберінде (қажеттісін көрсету керек)

Об утверждении формы справки о происхождении вылова
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 июля 2016 года № 304. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2016 года № 14117.
В соответствии с подпунктом 53) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму справки о происхождении вылова.
2. Признать утратившим силу приказ Министра окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан от 5 июня 2014 года № 204-Ө "Об утверждении формы справки о происхождении вылова" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9570, опубликованный 19 августа 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").
3. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии в печатном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовой систему "Әділет", а также в течение пяти рабочих дней в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мырзахметов
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
__________ Ж. Касымбек
15 июля 2016 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
___________ К. Бишимбаев
1 августа 2016 года
Утверждена
приказом Заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 8 июля 2016 года № 304
Форма
____________________________
____________________________
(ведомство уполномоченного органа)
____________________________
____________________________
(наименование территориального
подразделения ведомства
уполномоченного органа)

Ескерту. Нысан жаңа редакцияда – ҚР Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 30.07.2020 № 177 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Аулану орнының (су айдынының, учаскенің) атауы
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының түрлері
20_ жылғы 1 шілдесінен 20_ жылғы 1 шілдесіне дейін белгіленген квота/лимит (тонна) (табиғи ортадағы балықтар және (немесе) басқа су жануарлары үшін)
Жасанды өсірумен айналыса тын ұйымның жобалық қуаты (тонна)
Мелиоративтік ауланым шеңберінде (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша өтініш жасалған күнге мәлімделген ауланатын көлем (тонна)
20__ жылғы "__" ______ жағдай бойынша қалған қалдық (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану саласындағы уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі балықтардың/басқа су жануарларының табиғи ортадан ауланғанын/жасанды жағдайларда өсірілгенін растайды/мелиортивтік аулау шеңберінде (қажеттісін көрсету керек):
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының түрі
Балықтардың және (немесе) басқа су жануарларының расталатын көлемі (тонна)
1
2
3
Жиыны:
*Ескертпе: Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама берілген күнінен бастап бір жыл бойы қолданылады (ащы-тұзды су айдындарын қоспағанда).
Берілген күні 20 ___ жылғы "____"_______________
________________________________________________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының аумақтық бөлімшесі басшысының, тегі, аты,
әкесінің аты (бар болса), қолы)

Сноска. Форма справки - в редакции приказа Министра экологии, геологии и природных ресурсов РК от 30.07.2020 № 177 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Справка о происхождении вылова № Выдана
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии) физического лица
или наименование юридического лица)
____________________________
____________________________
(фамилия, имя, отчество (при
его наличии) руководителя)
Для рыб/других водных животных из естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях/ в рамках мелиоративного лова (нужное указать)
Наименование места вылова (водоема, участка)
Виды рыб и (или) других водных животных
Установленная квота/лимит с 1 июля 20__ года по 1 июля 20 ___года (тонна) (для рыб и (или) других водных животных из естественной среды обитания)
Проектная мощность организации, занимающейся искусственным разведением (тонна)
В рамках мелиоративного лова (тонна)
Заявляемый объем вылова на день обращения по состоянию на "___" _______20__ года (тонна)
Остаток по состоянию на "___" ___________ 20__ года (тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
Территориальное подразделение ведомства уполномоченного органа в области охраны, воспроизводства и использования животного мира подтверждает происхождение вылова рыб/других водных животных из естественной среды обитания/выращенных в искусственных условиях/ в рамках мелиоративного лова (нужное указать):
Виды рыб и (или) других водных животных
Подтверждаемый объем рыб и (или) других водных животных (тонна)
1
2
3
Итого:
*Примечание: Справка о происхождении вылова действует в течение одного года со дня ее выдачи (за исключением горько-соленых водоемов)
Дата выдачи "___" ________ 20___ года
________________________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
руководителя территориального подразделения
ведомства уполномоченного органа, подпись)