"Шығыс Қазақстан, Атырау, Жамбыл, Қызылорда, Маңғыстау, Ақмола, Батыс Қазақстан, Алматы облыстары және Алматы қаласы жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 431 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 13 қыркүйекте № 487 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 14 қыркүйекте № 14231 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шығыс Қазақстан, Атырау, Жамбыл, Қызылорда, Маңғыстау, Ақмола, Батыс Қазақстан, Алматы облыстары және Алматы қаласы жергілікті атқарушы органдарының мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 2016 жылғы 5 тамыздағы № 431 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14080 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 18 тамызда жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзілсiн:
1-тармақтың 2) тармақшасының бесінші абзац мындай редакцияда жазылсын:
Қызылорда облысы – 6 222 997 000 (алты миллиард екі жүз жиырма екі миллион тоғыз жүз тоқсан жеті мың) теңгеден артық емес;
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қарыз алу департаменті (Р.Т. Мейрханов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспасөз басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінен алынған күннен бастап он күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерінің эталондық бақылау банкiнде орналастыру үшін "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
4) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 431 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Восточно-Казахстанской, Атырауской, Жамбылской, Кызылординской, Мангистауской, Акмолинской, Западно-Казахстанской, Алматинской областей и города Алматы"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 сентября 2016 года № 487. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2016 года № 14231
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 августа 2016 года № 431 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местными исполнительными органами Восточно-Казахстанской, Атырауской, Жамбылской, Кызылординской, Мангистауской, Акмолинской, Западно-Казахстанской, Алматинской областей и города Алматы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14080, опубликован в информационно-правовой системе "Әділет" 18 августа 2016 года) следующее изменение:
абзац пятый подпункта 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Кызылординской области – не более 6 222 997 000 (шесть миллиардов двести двадцать два миллиона девятьсот девяносто семь) тенге;".
2. Департаменту государственного заимствования Министерства финансов Республики Казахстан (Мейрханов Р.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов