"Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 300 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 28 желтоқсандағы № 1195 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 16 қаңтарда № 14677 болып тіркелді
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу және міндетті мемлекеттік тіркеуге жатпайтын жылжымалы мүлік кепілін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 300 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11785 болып тіркелген, "Әділет" құқықтық-ақпараттық жүйесінде 2015 жылғы 3 қыркүйекте жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жылжымайтын мүлік объектілерінің техникалык паспортын беру" мемлекеттік кызмет регламентінде:
1-қосымша осы бұйрықа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуді және оны ресми жариялауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі М. Бекетаев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2016 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 1195 бұйрығына
қосымша
"Жылжымайтын мүлік
объектілерінің техникалық
паспортын беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Іс-әрекет (процестер, рәсімдер, операциялар) және оларды жылжымайтын мүлік объектілерінің түріне қарай мемлекеттік қызмет көрсету кезінде сипаттау Пәтерлерге, жатақханалардағы бөлмелерге техникалық паспорт беру
Негізгі процестің (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
1
Іс-әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
2
Атауы
Мемлекеттік корпорация
Көрсетілетін қызметті беруші
3
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды тексеру, қабылдау
Мемлекеттік корпорациядан тізілім бойынша құжаттарды алу кезінде толықтығын тексеру
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық- өкімдік шешім)
Журналға тіркеу және қолхат беру, тізілім жасау
Журналға тіркеу, мұрағатқа тізілім бойынша тапсыру
5
Орындау мерзімі
20 минут
20 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
кестенің жалғасы
3
4
5
6
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші (түгендеуші-техник)
Көрсетілетін қызметті беруші
(түгендеуші-техник)
Тізілім бойынша қабылдау
Өтінімдер бойынша мұрағаттық істерді іздеу
Бөлiм журналына деректерді енгізеді
Меншік иесіне немесе өзге де құқық иеленушіге не сенім білдірілген өкілге (сенімхат бойынша) жылжымайтын мүлік объектісіне шығу уақытын белгілейді
Журналға қол қояды
Тізілім және журнал бойынша бөлiм бастығына құжаттарды беру
Мұрағат журналына қол қояды
техникалық паспорты дайындалу
10 минут
30 минут
10 минут
3 жұмыс күні
4
5
6
7
1-кестенің жалғасы
Негізгі процестің (жұмыс барысы, ағыны) іс-әрекеттері
1
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
7
8
2
Атауы
Көрсетілетін қызметті беруші (түгендеуші-техник)
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
3
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұрғын үй-жайларды өлшеп, абрис жасау, далалық жұмыстардың нәтижелерін өңдеу, үй-жайлардың жоспарын сызу, техникалық паспорттың белгіленген нысандарын толтыру, қажет болған жағдайда жылжымайтын мүлік объектілерінің жалпы ауданын өзгерту туралы қорытынды шығару, деректер базасына техникалық сипаттамаларды енгізу, түгендеу ісін қалыптастыру немесе қолданыстағы түгендеу ісіне өзгерістер енгізу
Техникалық паспорттың 1-ші данасын журнал бойынша сақтауға қабылдайды, деректерді тізілімге енгізеді
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық өкімдік шешім)
Дайын техникалық паспортты мұрағат бөліміне және құжаттарды беру бөліміне жібереді
Журналға қол қояды
5
Орындау мерзімі
1 жұмыс күні
10 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
8
9
кестенің жалғасы
9
10
11
12
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті беруші
Мемлекеттік корпорация
Түгендеу істері (техникалық паспорттар) мекенжай бойынша орналастырылады
Мемлекеттік корпорацияға жолдау үшін журнал бойынша техникалық паспорттың 2-ші данасын қабылдайды
Мемлекеттік корпорацияға тізілім бойынша техникалық паспорттың 2-ші данасын көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жолдайды
Дайын болған техникалық паспортты қолхат бойынша иеленушіге немесе оның атынан әрекет ететін сенім білдірілген өкілге береді
Сақтау
Журналға қол қояды
Тізілімге белгі қою
Көрсетілетін қызметті алушы техникалық паспортты алғаны туралы журналға қол қояды
10 минут
10 минут
10 минут
10 минут
10
11
12
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
Мемлекеттік корпорация
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші (түгендеуші-техник)
1. Құжаттарды тексеру, қабылдау, тізілімді жасау
2. Мемлекеттік корпорациядан құжаттарды алу кезінде толықтығын тізілім бойынша тексеру
3. Тізілім бойынша қабылдау

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 300 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 декабря 2016 года № 1195. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2017 года № 14677
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра юстиции Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 300 «Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации прав на недвижимое имущество и регистрации залога движимого имущества, не подлежащего обязательной государственной регистрации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11785, опубликованный в информационно-правовой системе «Әділет» от 3 сентября 2015 года) следующее изменение:
в Регламенте государственной услуги «Выдача технического паспорта объектов недвижимости», утвержденном указанным приказом:
приложение 1 изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       М. Бекетаев
Приложение
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 28 декабря 2016 года № 1195
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача технического паспорта
объектов недвижимости»
Действия (процесса, процедуры, операции) и их описание при
оказании государственной услуги в зависимости от видов объектов
недвижимости
Выдача технического паспорта на квартиры, комнаты в общежитиях
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
2
Наименование
Государственная корпорация
Услугодатель
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка документов, прием
Проверка полноты документов при получении с Государственной корпорации по реестру
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация в журнале и выдача расписки, составление реестра
Регистрация в журнале, передача в архив по
реестру
5
Сроки исполнения
20 минут
20 минут
6
Номер следующего действия
2
3
продолжение таблицы
3
4
5
6
Услугодатель (архив)
Услугодатель (архив)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Прием по реестру
Поиск архивных дел по заявкам
Вносит данные в журнал отдела
Назначает выезд на объект недвижимости собственнику или иному правообладателю, либо доверенному лицу (по доверенности)
Расписывается в журнале
Выдача документов начальнику отдела по журналу и по реестру
Расписывается в журнале архива
Изготовление технического паспорта
10 минут
30 минут
10 минут
3 рабочих дня
4
5
6
7
продолжение таблицы 1
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
7
8
2
Наименование
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Услугодатель (архив)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Обмер жилых помещений с составлением абриса, обработка результатов полевых работ, вычерчивание плана помещений, заполнение установленных форм технического паспорта, при необходимости вынесение заключения об изменении общей площади объектов недвижимости, внесение в базу данных технических характеристик, формирование инвентарного дела или внесение изменений в существующее инвентарное дело
Принимает 1-й экземпляр технического паспорта по журналу на хранение, вносит в реестр данные
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Готовый технический паспорт отправляет в отдел архива и в отдел выдачи документов
Расписывается в журнале
5
Сроки исполнения
1 рабочий день
10 минут
6
Номер следующего действия
8
9
продолжение таблицы
9
10
11
12
Услугодатель (архив)
Услугодатель
Услугодатель
Государственная корпорация
Инвентарные дела (технические паспорта) раскладываются по адресам
Принимает 2-й экземпляр технического паспорта по журналу для передачи в Государственную корпорацию
Передает в Государственную корпорацию по реестру 2-й экземпляр технического паспорта для выдачи услугополучателю
Выдает владельцу или действующему от его имени доверенному лицу изготовленный технический паспорт по расписке
Хранение
Расписывается в журнале
Отметка в реестре
Услугополучатель расписывается в журнале о получении технического паспорта
10 минут
10 минут
10 минут
10 минут
10
11
12
Варианты использования. Основной процесс
Государственная корпорация
Услугодатель
Услугодатель (архив)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
1.Проверка документов, прием, составление реестра
2.Проверка полноты документов при получении с Государственной корпорации по реестру
3.Прием по реестру

5. Бөлім журналына деректерді енгізеді
4. Өтінімдер бойынша мұрағат істерін іздеу
6. Меншік иесіне немесе өзге де құқық иеленушіге не сенім білдірілген өкілге (сенімхат бойынша) жылжымайтын мүлік объектісіне шығу уақытын белгілейді
7. Тұрғын үй-жайларды өлшеп, абрис жасау, далалық жұмыстардың нәтижелерін өңдеу, үй-жайлардың жоспарын сызу, техникалық паспорттың белгіленген нысандарын толтыру, қажет болған жағдайда жылжымайтын мүлік объектілерінің жалпы ауданын өзгерту туралы қорытынды шығару, деректер базасына техникалық сипаттамаларды енгізу, түгендеу ісін қалыптастыру немесе қолданыстағы түгендеу ісіне өзгерістер енгізу
10. Мемлекеттік корпорацияға беру үшін журнал бойынша техникалық паспорттың 2-ші данасын қабылдайды
8. Журнал бойынша паспорттың 1-ші данасын сақтауға қабылдайды, тізілімге деректерді енгізеді
12. Дайын болған техникалық паспортты қолхат бойынша иеленушісі немесе оның атынан әрекет ететін сенім білдірілген өкілге береді
11. МК-ға тізілім бойынша техникалық паспорттың 2-ші данасын көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жолдайды
9. Түгендеу істері (техникалық паспорттар) мекенжайлар бойынша орналастырылады
Жеке тұрғын үйлерге, жеке гараждарға, саяжай құрылыстарына техникалық паспорт беру, сондай-ақ және жылжымайтын мүлік объектісінің бірінші күрделілік санатына
Негізгі процестің іс-әрекет (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) №
1
2
3
2
Атауы
Мемлекеттік корпорация
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
3
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және оның сипаттамасы
Құжаттарды тексеру, қабылдау
Мемлекеттік корпорациядан алу кезінде құжаттарды тізілім бойынша тексеру
Тізілім бойынша қабылдау
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық - өкімдік шешім)
Журналға тіркеу және алғаны туралы қолхат беру, тізілімді жасау
Журналға тіркеу, тізілім бойынша мұрағатқа тапсыру
Журналға қол қояды
5
Орындау мерзімі
20 минут
15 минут
10 минут
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
кестенің жалғасы
4
5
6
7
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші (түгендеуші-техник)
Көрсетілетін қызметті беруші
(түгендеуші-техник)
Көрсетілетін қызметті беруші
(түгендеуші-техник)
Өтінімдер бойынша мұрағаттық істерді іздеу
Бөлiм журналына деректерді енгізеді
Меншік иесіне немесе өзге де құқық иеленушіге не сенім білдірілген өкілге (сенімхат бойынша) жылжымайтын мүлік объектісіне шығу уақытын белгілейді
Жер учаскесін суретке түсіріп, абрис жасау, далалық жұмыстардың нәтижелерін өңдеу, жер учаскесінің схемалық жоспарын және құрылыстың қабаттары бойынша жоспарларын сызу, техникалық паспорттың белгіленген нысандарын толтыру, қажет болған жағдайда жылжымайтын мүлік объектілерінің жалпы ауданын өзгерту туралы қорытынды шығару, деректер базасына техникалық сипаттамаларды енгізу, түгендеу істерін қалыптастыру немесе қолданыстағы түгендеу ісіне өзгерістер енгізу
Журнал бойынша және тізілім бойынша бөлiм бастығына құжаттарды беру
Мұрағат журналына қол қояды
Шығу
Дайын болған техникалық паспортты мұрағат бөліміне және құжаттарды беру бөліміне жібереді
30 минут
10 минут
3 жұмыс күні
2 жұмыс күні
5
6
7
8

5. Вносит данные в журнал отдела
4.Поиск архивных дел по заявкам
6. Назначает выезд на объект недвижимости собственнику или иному правообладателю, либо доверенному лицу (по доверенности)
7. Обмер жилых помещений с составлением абриса, обработка результатов полевых работ, вычерчивание плана помещений, заполнение установленных форм технического паспорта, при необходимости вынесение заключения об изменении общей площади объектов недвижимости, внесение в базу данных технических характеристик, формирование инвентарного дела или внесение изменений в существующее инвентарное дело.
10. Принимает 2-й экземпляр технического паспорта по журналу для передачи в Государственную корпорацию
8. Принимает 1-й экземпляр технического паспорта по журналу на хранение, вносит в реестр данные
12.Выдает владельцу или действующему от его имени доверенному лицу изготовленный технический паспорт по расписке
11.Передает в Государственную корпорацию по реестру 2-й экземпляр технического паспорта для выдачи услугополучателю
9.Инвентарные дела (технические паспорта) раскладываются по адресам
Выдача технического паспорта на индивидуальные
жилые дома, индивидуальные гаражи, дачные строения,
а также объекты, относящиеся к первой категории сложности
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Государственная корпорация
Услугодатель
Услугодатель (архив)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Проверка документов, прием
Проверка документов при получении с Государственной корпорации по реестру
Прием по реестру
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация в журнале и выдача расписки о получении, составление реестра
Регистрация в журнале, передача в архив по реестру
Расписывается в журнале
5
Сроки исполнения
20 минут
15 минут
10 минут
6
Номер следующего действия
2
3
4
продолжение таблицы
4
5
6
7
Услугодатель (архив)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Услугодатель (техник-инвентаризатор)
Поиск архивных дел по заявкам
Вносит данные в журнал отдела
Назначает выезд на объект недвижимости собственнику или иному правообладателю, либо доверенному лицу (по доверенности)
Съемка земельного участка с составлением абриса, обработка результатов полевых работ, вычерчивание схематического плана земельного участка и поэтажных планов строения, заполнение установленных форм технического паспорта, при необходимости вынесение заключения об изменении общей площади объекта недвижимости, внесение в базу данных технических характеристик, формирование инвентарного дела или внесение изменений в существующее инвентарное дело
Выдача документов начальнику отдела по журналу и по реестру
Расписывается в журнале архива
Выезд
Готовый технический паспорт отправляет в отдел архива и в отдел выдачи документов
30 минут
10 минут
3 рабочих дня
2 рабочих дня
5
6
7
8

2-1-кестенің жалғасы
Негізгі процестің іс-қимылы (жұмыс барысы, ағыны)
1
Іс-әрекет (жұмыс барысының, ағынының) №
8
9
2
Атауы
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
3
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Техникалық паспорттың 1-ші данасын журнал бойынша сақтауға қабылдайды, тізілімге деректерді енгізеді
Түгендеу істері (техникалық паспорттар) мекенжай бойынша орналастырылады
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Журналға қол қояды
Сақтау
5
Орындау мерзімі
10 минут
10 минут
6
Келесі іс-қимылдың нөмірі
9
10
кестенің жалғасы
10
11
12
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті беруші
Мемлекеттік корпорация
Техникалық паспорттың 2 данасын Мемлекеттік корпорацияға беру үшін журнал бойынша қабылдайды
Тізілім бойынша Мемлекеттік корпорацияға техникалық паспорттың 2 данасын көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін жолдайды
Дайын болған техникалық паспортты қолхат бойынша иеленушіге немесе оның атынан әрекет ететін сенім білдірілген өкіліге береді
Журналға қол қояды
Тізілімге белгі қою
Көрсетілетін қызметті алушы техникалық паспортты алғаны туралы журналға қол қояды
10 минут
10 минут
10 минут
11
12
Пайдалану нұсқалары. Негізгі процесс
Негізгі процесс (жұмыс барысы, ағыны)
Мемлекеттік корпорация
Көрсетілетін қызметті беруші
Көрсетілетін қызметті беруші (мұрағат)
Көрсетілетін қызметті беруші
(түгендеуші-техник)
1. Құжаттарды тексеру, қабылдау, тізілім жасау
2. Мемлекеттік корпорациядан құжаттарды алу кезінде тізілім бойынша толықтығын тексеру
3. Тізілім бойынша қабылдау
5. Бөлім журналына деректерді енгізеді
4.Өтінімдер бойынша мұрағат істерін іздеу
6. Меншік иесіне немесе өзге де құқық иеленушіге не сенім білдірілген өкілге (сенімхат бойынша) жылжымайтын мүлік объектісіне шығу уақытын белгілейді
7. Тұрғын үй-жайларды өлшеп, абрис жасау, далалық жұмыстардың нәтижелерін өңдеу, үй-жайлардың жоспарын сызу, техникалық паспорттың белгіленген нысандарын толтыру, қажет болған жағдайда жылжымайтын мүлік объектілерінің жалпы ауданын өзгерту туралы қорытынды шығару, деректер базасына техникалық сипаттамаларды енгізу, түгендеу істерін қалыптастыру немесе қолданыстағы түгендеу ісіне өзгерістер енгізу
10. Мемлекеттік корпорацияға беру үшін журнал бойынша техникалық паспорттың 2-ші данасын қабылдайды
8. Журнал бойынша паспорттың 1-ші данасын сақтауға қабылдайды, тізілімге деректерді енгізеді
12. Дайын болған техникалық паспортты қолхат бойынша иесіне немесе оның атынан әрекет етуші сенім білдірілген өкілге береді

Продолжение таблицы 2-1
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1
№ действия (хода, потока работ)
8
9
2
Наименование
Услугодатель (архив)
Услугодатель (архив)
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принимает 1-й экземпляр технического паспорта по журналу на хранение, вносит в реестр данные
Инвентарные дела (технические паспорта) раскладываются по адресам
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Расписывается в журнале
Хранение
5
Сроки исполнения
10 минут
10 минут
6
Номер следующего действия
9
10
продолжение таблицы
10
11
12
Услугодатель
Услугодатель
Государственная корпорация
Принимает 2-й экземпляр технического паспорта по журналу для передачи в центр
Передает в центр по реестру 2-й экземпляр технического паспорта для выдачи услугополучателю
Выдает владельцу или действующему от его имени доверенному лицу изготовленный технический паспорт по расписке
Расписывается в журнале
Отметка в реестре
Услугополучатель расписывается в журнале о получении технического паспорта
10 минут
10 минут
10 минут
11
12
Варианты использования. Основной процесс
Основной процесс (ход, поток работ)
Государственная корпорация
Услугодатель
Услугодатель (архив)
Услугодатель орган (техник-инвентаризатор)
1.Проверка документов, прием, составление реестра
2.Проверка полноты документов при получении с Государственной корпорации по реестру
3.Прием по реестру
5.Вносит данные в журнал отдела
4.Поиск архивных дел по
заявкам
6. Назначает выезд на объект недвижимости собственнику или иному правообладателю, либо доверенному лицу (по доверенности)
7. Обмер жилых помещений с составлением абриса, обработка результатов полевых работ, вычерчивание плана помещений, заполнение установленных форм технического паспорта, при необходимости вынесение заключения об изменении общей площади объектов недвижимости, внесение в базу данных технических характеристик, формирование инвентарного дела или внесение изменений в существующее инвентарное дело
10. Принимает 2-й экземпляр технического паспорта по журналу для передачи в Государственную корпорацию
8. Принимает 1-й экземпляр технического паспорта по журналу на хранение, вносит в реестр данные
12. Выдает владельцу или действующему от его имени доверенному лицу изготовленный технический паспорт по расписке