"Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің арнайы көлік құралдарының тиесілік заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 451 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 869 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 26 қаңтарда № 14737 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік министрінің 2024 жылғы 16 ақпандағы № 72 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Көлік министрінің 16.02.2024 № 72 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің арнайы көлік құралдарының тиесілік заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 451 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11414 болып тіркелген, 2015 жылғы 15 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің жетекешілігіндегі мемлекеттік мекемелердің арнайы көлік құралдарының тиесілік заттай нормалары, осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерін қағаз және электрондық түрде мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министріне жүктелсін.

О внесении изменения в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 апреля 2015 года № 451 "Об утверждении натуральных норм положенности специальных транспортных средств Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан"
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 20 декабря 2016 года № 869. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 января 2017 года № 14737. Утратил силу приказом Министра транспорта Республики Казахстан от 16 февраля 2024 года № 72.
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта РК от 16.02.2024 № 72 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 16 апреля 2015 года № 451 "Об утверждении натуральных норм положенности специальных транспортных средств Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11414, опубликованный 15 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
натуральные нормы положенности специальных транспортных средств государственных учреждений, находящихся в ведении Комитета автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету автомобильных дорог Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление копии настоящего приказа в бумажном и электронном виде на официальное опубликование в периодические печатные издания и в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан.

4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрі
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_______________ Б. Султанов
2016 жылғы " ___" ________
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2016 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 869 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2015 жылғы 16 сәуірдегі
№ 451 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Автомобиль жолдары комитетінің қарамағындағы мемлекеттік
мекемелердің арнайы көлік құралдарының тиесілік заттай
нормалары
Арнайы көлік құралдарының
атауы*
Арнайы көлік құралдарының функционалдық мақсаты
Арнайы көлік құралдарының пайдалануға құқығы бар республикалық мемлекеттік мекемелер
Арнайы көлік құралдарының саны
Арнайы
Автомобиль жолдарын салу, жөндеу және ұстау кезінде жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізу
Ақмола жол зертханасы
1
Ақтөбе жол зертханасы
1
Алматы жол зертханасы
1
Атырау жол зертханасы
1
Батыс жол зертханасы
1
Жамбыл жол зертханасы
1
Шығыс жол зертханасы
1
Карағанды жол зертханасы
1
Кызылорда жол зертханасы
1
Көстанай жол зертханасы
1
Маңғыстау жол зертханасы
1
Павлодар жол зертханасы
1
Солтүстік жол зертханасы
1
Оңтүстік жол зертханасы
1
Астанақалалықжолзертханасы
1
Алматықалалықжолзертханасы
1
Ескертпе: *арнайы көлік құралы – жеңіл автомобиль базасындағы, автомобиль жолдарын салу, жөндеу және ұстау кезінде жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге арналған көлік құралы.

4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Қасымбек
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
_______________ Б. Султанов
"__" ___________ 2016 года
Приложение
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
20 декабря 2016 года № 869
Приложение 2
к приказу Министра
по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 16 апреля 2015 года № 451
Натуральные нормы положенности специальных транспортных
средств государственных учреждений, находящихся
в ведении Комитета автомобильных дорог
Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Наименование специального транспортного средства*
Функциональное назначение специального транспортного средства
Республиканские государственные учреждения, имеющие право использования специальных транспортных средств
Количество специальных транспортных средств
Специальная
Проведение экспертизы качества работ и материалов при строительстве, ремонте и содержании автомобильных дорог
Акмолажоллаборатория
1
Актобежоллаборатория
1
Алматыжоллаборатория
1
Атыраужоллаборатория
1
Батысжоллаборатория
1
Жамбылжоллаборатория
1
Шыгысжоллаборатория
1
Карагандыжоллаборатория
1
Кызылордажоллаборатория
1
Костанайжоллаборатория
1
Мангистаужоллаборатория
1
Павлодаржоллаборатория
1
Солтүстікжоллаборатория
1
Оңтүстікжоллаборатория
1
Астанақалалықжолзертханасы
1
Алматықалалықжолзертханасы
1
Примечание: *специальное транспортное средство – транспортное средство на базе легкового автомобиля, предназначенное для проведения экспертизы качества работ и материалов при строительстве, ремонте и содержании автомобильных дорог.