"Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 428/61-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 80/12-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 желтоқсанда № 1081 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Астана қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 428/61-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 990 тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Астана ақшамы" газетінің № 5 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетінің № 5 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақта:
1) тармақшадағы "330 280 841" деген сандар "373 145 813" деген сандармен ауыстырылсын;
"193 369 538" деген сандар "195 037 325" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 199 272" деген сандар "7 316 375" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 552 385" деген сандар "5 812 385" деген сандармен ауыстырылсын;
"125 159 646" деген сандар "164 979 728" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "332 434 140,7" деген сандар "346 785 879,7" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "8 347 231" деген сандар "36 753 168" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу "8 492 076" деген сандар "36 898 013" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "(-34 060 530,7)" деген сандар "(-33 953 234,7)" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "34 060 530,7" деген сандар "33 953 234,7" деген сандармен ауыстырылсын;
8) тармақшадағы "(-634 414)" деген сандар "(-741 710)" деген сандармен ауыстырылсын;
6 – тармақта: "2 607 823" деген сандар "1 708 309" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 1, 4, 6, 9, 12-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Г. Қасенов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
Ж. Нұрпейісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Астана қаласының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ә. Жұмаев
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 80/12-VI шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 428/61-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 428/61-V "О бюджете города Астаны на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Астаны от 29 ноября 2016 года № 80/12-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 13 декабря 2016 года № 1081
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2015 года № 428/61-V "О бюджете города Астаны на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 990, опубликовано 16 января 2016 года в газетах "Астана ақшамы" № 5 и "Вечерняя Астана" № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "330 280 841" заменить цифрами "373 145 813";
цифры "193 369 538" заменить цифрами "195 037 325";
цифры "6 199 272" заменить цифрами "7 316 375";
цифры "5 552 385" заменить цифрами "5 812 385";
цифры "125 159 646" заменить цифрами "164 979 728";
в подпункте 2) цифры "332 434 140,7" заменить цифрами "346 785 879,7";
в подпункте 4) цифры "8 347 231" заменить цифрами "36 753 168", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "8 492 076" заменить цифрами "36 898 013";
в подпункте 5) цифры "(-34 060 530,7)" заменить цифрами "(-33 953 234,7)";
в подпункте 6) цифры "34 060 530,7" заменить цифрами "33 953 234,7";
в подпункте 8) цифры "(-634 414)" заменить цифрами "(-741 710)";
в пункте 6: цифры "2 607 823" заменить цифрами "1 708 309".
Приложения 1,4,6,9,12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Г. Касенов
Секретарь
маслихата города Астаны
Ж. Нурпиисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования города Астаны"
(УЭиБП)
А. Жумаев
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 29 ноября 2016 года № 80/12-VI
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2015 года № 428/61-V
Бюджет города Астаны на 2016 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

8 684 881,0
4
123
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2 807 058,0
041
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға
5 877 823,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
10 332,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
10 332,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
608 308,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
208 432,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
312 974,0
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
86 902,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
34 132 291,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
188 757,0
003
Жалпы білім беру
23 884 743,0
004
Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
275 784,0
005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
857 209,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 218 556,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 980 304,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
54 634,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 242,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
55 678,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
138 342,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
23 877,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
148 064,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4 837 244,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 113,0
029
Әдістемелік жұмыс
92 406,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
357 538,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету

8 684 881,0
4
123
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2 807 058,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
5 877 823,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
10 332,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 332,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
608 308,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
208 432,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
312 974,0
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
86 902,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
34 132 291,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
188 757,0
003
Общеобразовательное обучение
23 884 743,0
004
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
275 784,0
005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
857 209,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 218 556,0
008
Дополнительное образование для детей
1 980 304,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
54 634,0
011
Капитальные расходы государственного органа
9 242,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
55 678,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
138 342,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
23 877,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
148 064,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 837 244,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 113,0
029
Методическая работа
92 406,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
357 538,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения

1 800,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 552 865,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 164 400,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
388 465,7
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 361 582,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 361 582,0
05
Денсаулық сақтау
38 244 028,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 646 480,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 147,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
196 808,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
935 376,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
307 706,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
178 723,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
461 871,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 012 905,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
3 206 997,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
241 917,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 259 713,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
380,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 343,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
84 140,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
292 891,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
446 906,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
223 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

1 800,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 552 865,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 164 400,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
388 465,7
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 361 582,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 361 582,0
05
Здравоохранение
38 244 028,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 646 480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 147,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
196 808,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
935 376,0
006
Услуги по охране материнства и детства
307 706,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
178 723,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
461 871,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 012 905,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
3 206 997,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
241 917,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 259 713,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
380,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 343,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
84 140,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
292 891,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
446 906,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
223 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов

654 729,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
391 356,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 637 083,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн күтіп-ұстау
688 441,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
85 056,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
800,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 815 959,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
32 320,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 428 650,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
820 126,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 931 247,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 597 548,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
2 597 548,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 587 584,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
34 942,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
34 942,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
784 126,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
590 358,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
144 876,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
48 892,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
751 000,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
751 000,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
8 017 516,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
255 957,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

654 729,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
391 356,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 637 083,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
688 441,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
85 056,0
030
Капитальные расходы государственного органа
800,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 815 959,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
32 320,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 428 650,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
820 126,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 931 247,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 597 548,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 597 548,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 587 584,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
34 942,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34 942,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
784 126,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
590 358,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
144 876,0
037
Социальная реабилитация
48 892,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
751 000,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
751 000,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
8 017 516,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне
255 957,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

490 281,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
573 165,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26 284,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
34 572,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 785 379,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
627 956,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
48 330,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 422,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
734 259,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
144 516,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
170 521,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
126 691,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
549 989,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
920 540,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
83 618,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
23 723,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 218,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
69 992,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
10 070,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
82 415,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
248 618,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
94 341 221,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
32 023 760,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 710 635,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
16 849 439,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

490 281,0
003
Программа занятости
573 165,0
004
Государственная адресная социальная помощь
26 284,0
007
Оказание жилищной помощи
34 572,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 785 379,0
009
Социальная поддержка инвалидов
627 956,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
48 330,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 422,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
734 259,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
144 516,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
170 521,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
126 691,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
549 989,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
920 540,0
026
Капитальные расходы государственного органа
2 000,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
83 618,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
23 723,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 218,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
69 992,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
10 070,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
82 415,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
248 618,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
94 341 221,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
32 023 760,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 710 635,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
16 849 439,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных

14 036,0
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 379,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
49 997,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 259,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
361 910,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
777 270,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
31 714,0
394
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
342 790,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында жер қатынастары және жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылауды реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 723,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 067,0
005
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
180 000,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 988 759,0
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 699 211,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 623,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 428 443,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
138 145,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
192 818,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
189 018,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 800,0
390
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
96 730,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 230,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
12
Көлiк және коммуникация
39 873 111,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
46 950,0
020
Астана қаласының әкімшілік-аумақтық шекарасы шегінде Есіл өзенінің кеме қатынасы учаскесінде су жолы жұмыстарын жүргізуді қамтамасыз ету

14 036,0
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 379,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
49 997,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 259,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
361 910,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
777 270,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
31 714,0
394
Управление земельных отношений и по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы
342 790,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, контроля за использованием и охраной земель на территории города республиканского значения, столицы
151 723,0
003
Капитальные расходы государственного органа
11 067,0
005
Организация работ по зонированию земель
180 000,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 988 759,0
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 699 211,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
131 623,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 428 443,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
138 145,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
192 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
189 018,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 800,0
390
Управление государственного архитектурно- строительного контроля города республиканского значения, столицы
96 730,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
96 230,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
12
Транспорт и коммуникации
39 873 111,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
46 950,0
020
Обеспечение проведения путевых работ на судоходном участке реки Есиль в пределах административно-территориальной границы города Астаны

46 950,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
408 504,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 060,0
003
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
299 792,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 671,0
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
27 181,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
9 800,0
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
39 417 657,0
001
Жергілікті деңгейде Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 926,0
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
31 257 063,0
004
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 033 696,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 972,0
13
Басқалар
7 402 294,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 708 309,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 708 309,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
551 825,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
551 825,0
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
3 742 500,0
002
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
45 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
3 512 500,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
185 000,0
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 350,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 350,0
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
88 032,0
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
47 215,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту

46 950,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
408 504,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области пассажирского транспорта на местном уровне
59 060,0
003
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
299 792,0
007
Капитальные расходы государственного органа
12 671,0
010
Развитие транспортной инфраструктуры
27 181,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
9 800,0
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
39 417 657,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере автомобильных дорог на местном уровне
123 926,0
003
Развитие транспортной инфраструктуры
31 257 063,0
004
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 033 696,0
007
Капитальные расходы государственного органа
2 972,0
13
Прочие
7 402 294,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 708 309,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 708 309,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
551 825,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
551 825,0
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
3 742 500,0
002
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
45 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
3 512 500,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
185 000,0
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
2 350,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 350,0
386
Управление энергетики города Астаны
88 032,0
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
47 215,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков

373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
017
Қаланы абаттандыруды дамыту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы
005
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
007
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
013
Қаланы абаттандыруды дамыту
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
046
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
014
Мәдениет объектілерін дамыту
015
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
386
Астана қаласының энергетика басқармасы
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
12
Көлік және коммуникация
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
010
Көлік инфрақұрылымын дамыту
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
015
Астана қаласының "Жаңа көлік жүйесі" жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республиқалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
367
Астана қаласының коммуналдық шаруашылық басқармасы

373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
017
Развитие благоустройства города
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны
005
Развитие коммунального хозяйства
007
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
013
Развитие благоустройства города
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
386
Управление энергетики города Астаны
046
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
014
Развитие объектов культуры
015
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
386
Управление энергетики города Астаны
012
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
12
Транспорт и коммуникации
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
010
Развитие транспортной инфраструктуры
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
367
Управление коммунального хозяйства города Астаны

386
Астана қаласының энергетика басқармасы
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
396
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Астана қаласы мәслихатының хатшысы Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2016 жылғы 29 қарашадағы
№ 80/12-VI шешіміне
3-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 428/61-V шешіміне
6-қосымша
2016 жылға арналған Астана қаласының "Алматы" ауданының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

386
Управление энергетики города Астаны
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса -2020"
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
396
Управление культуры, архивов и документации города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Секретарь маслихата города Астаны Ж. Нурпиисов
Приложение 3
к решению маслихата города Астаны
от 29 ноября 2016 года № 80/12-VI
Приложение 6
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2015 года № 428/61-V
Перечень бюджетных программ района "Алматы" города Астаны на 2016 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера