"Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 107-1098 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2016 жылы 6 маусымда № 1025 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 107-1 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 107-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 31 мая 2016 года № 107-1098. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 6 июня 2016 года № 1025. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 9 января 2017 года № 107-1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 09.01.2017 № 107-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында білім беруді және ғылымды дамытудың 2016-2019 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 1 наурыздағы № 205 Жарлығына, "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне, мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 122 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13418 болып тіркелген) сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Указом Президента Республики Казахстан от 1 марта 2016 года № 205 «Об утверждении Государственной программы развития образования и науки Республики Казахстан на 2016-2019 годы», приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года № 122 «Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническими профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения высших учебных заведений, а также на дошкольное воспитание и обучение» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13418), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2016 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкiмдiгiнің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107–862 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1022 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3411) "Астана ақшамы", 2016 жылғы 26 мамырдағы № 59 (3429) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2016 год в дошкольных организациях города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1022, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 26 мая 2016 года № 59 (3411), «Вечерняя Астана» от 26 мая 2016 года № 59 (3429) следующие дополнения:

240
33250
3 жасқа дейін – 14 700;
3 жастан - 6 – жасқа дейін 16 800
105-7.
Астана қаласы әкімдігінің "№ 54 "Нұр-Ай" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
48
28698
3 жасқа дейін – 14 700;
3 жастан - 6 – жасқа дейін 16 800
".
2. "Астана қаласы "Есіл" ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі бекітілген қаржыландыру жоспары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымның ағымдағы шығындарын өтеуді жүргізсін.

240
33250
до 3-х лет –
14 700
от 3-6 лет –
16 800
105-7.
Дошкольный мини-центр при Государственном  коммунальном казенном предприятии «Ясли-сад № 54 «Нұр-Ай» акимата города Астаны
48
28698
до 3-х лет –
14 700
от 3-6 лет –
16 800
».
2. Государственному учреждению «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны» произвести возмещение текущих затрат дошкольных организаций по воспитанию и обучению в пределах утвержденного плана финансирования.

3. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркегеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков

3. Возложить на руководителя Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны                         А. Джаксыбеков