"Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № А-8/349 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № А-1/605 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 қаңтарда № 5729 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 қазандағы № А-11/495 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 22.10.2019 № А-11 /495 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Геология және су ресурстарын пайдалану саласындағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекiту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № А-8/349 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4963 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ. Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С.Кулагин

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 23 июля 2015 года № А-8/349 "Об утверждении регламента государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами"
Постановление акимата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № А-1/605. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 января 2017 года № 5729. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22 октября 2019 года № А-11/495
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 22.10.2019 № А-11/495 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении регламента государственных услуг в сфере геологии и пользования водными ресурсами" от 23 июля 2015 года № А-8/349 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4963, опубликовано 15 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким области С.Кулагин