Көкшетау қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № А-1/101 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 ақпанда № 5242 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № А-4/878 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 21.04.2016 № А-4/878 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, 2016 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Қ.Қ.Жылқыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Маржықпаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының прокуроры А.Т.Ризанов
20.01.2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысы Ішкі
істер департаментінің Көкшетау
қаласының ішкі істер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы А.Е.Нұржанов
20.01.2016 жыл
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Ақмола облысы
Әділет департаментінің
Көкшетау қаласының әділет
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы Г.Б.Саниева
20.01.2016 жыл
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 20.01 № А-1/101
қаулысына қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы "Көкше Жәрдем" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
25
25
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы "Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
46
46
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі"коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
4
Ақмола облысы "Көкшетау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
5
Көкшетау қаласы "Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
30
30
6
"Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
7
"Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
8
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
16
16
9
"Көкшетау қаласының тұрғың үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
6
10
"Көкшетау қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
8
8
11
Көкшетау қаласы Красный яр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы "Көкше" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
12
12
12
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Достар" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
6
6
13
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
4
4
14
Көкшетау қалалық прокуратурасы
6
6
15
"Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
6
16
"Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
17
"Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
18
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізуге құқылы "Көкшетау Су Арнасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
6
6
19
"Көкшетау қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақмола облысы Әділет департаментінің Көкшетау қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
5
5
21
"Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
22
"Көкшетау қаласының азаматтық актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
Барлығы:
220
220
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 20.01 № А-1/101
қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбесі, 2016 жылға қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
Көкшетау қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы "Көкше Жәрдем" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Кокшетау на 2016 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 20 января 2016 года № А-1/101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 февраля 2016 года № 5242. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21 апреля 2016 года № А-4/878
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 21.04.2016 № А-4/878 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по городу Кокшетау на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Жылкыбаева К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Е.Маржикпаев
"СОГЛАСОВАНО"
Прокурор города Кокшетау Ризанов А.Т.
20.01.2016 года
Начальник государственного учреждения
"Управление внутренних дел города
Кокшетау Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан" Нуржанов А.Е.
20.01.2016 года
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление юстиции города Кокшетау
Департамента юстиции Акмолинской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан" Саниева Г.Б.
20.01.2016 года
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау от
20.01.2016 года
№ А-1/101
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Көкше жәрдем" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
25
25
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
46
46
3
Коммунальное государственное учреждение "Городская информационно-библиотечная система" отдела культуры и развития языков города Кокшетау
10
10
4
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кокшетау" Акмолинской области
8
8
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского сельского округа" города Кокшетау
30
30
6
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау"
8
8
7
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Кокшетау"
4
4
8
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
16
16
9
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау"
6
6
10
Государственное учреждение "Отдел образования города Кокшетау"
8
8
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры "Кокше" при аппарате акима Красноярского сельского округа города Кокшетау
12
12
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Достар" при отделе культуры и развития языков города Кокшетау
6
6
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау – Жылу" при акимате города Кокшетау
4
4
14
Прокуратура города Кокшетау
6
6
15
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау"
6
6
16
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Кокшетау"
2
2
17
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии города Кокшетау"
2
2
18
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы" при акимате города Кокшетау
6
6
19
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Кокшетау"
2
2
20
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
5
5
21
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау"
4
4
22
Государственное учреждение "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау"
4
4
Всего:
220
220
Утвержден
постановлением акимата
города Кокшетау
от 20.01.2016 года
№ А-1/101
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Көкше жәрдем" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау

1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
602000 шаршы метр
2
Көкшетау қаласының тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы "Тазалық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
683944 шаршы метр
2. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
4000 құжат
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
25000 шаршы метр
2. Кітап қорын қалпына келтіру, құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
15500 құжат
4
Ақмола облысы "Көкшетау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
36000 құжат
5
Көкшетау қаласы "Красный Яр селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
11500 құжат
2. Үйлерді аралау
3500 үй
6
"Көкшетау қаласының Станционный поселкесі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
8950 құжат
2. Үйлерді аралау
697 үй
7
"Көкшетау қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
11000 құжат
8
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Көкшетау қаласының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
16000 құжат
9
"Көкшетау қаласының тұрғың үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
10
"Көкшетау қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
8000 құжат
11
Көкшетау қаласы Красный яр селолық округі әкімі аппаратының жанындағы "Көкше" мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
180600 шаршы метр
2. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
9300 құжат
12
Көкшетау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Достар" мәдениет сарайы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленение города
602000 квадратных метров
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
683944 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4000 документов
3
Коммунальное государственное учреждение "Городская информационно-библиотечная система" отдела культуры и развития языков города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
25000 квадратных метров
2. Реставрация книжного фонда, оказание помощи в технической обработке документации
15500 документов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима города Кокшетау" Акмолинской области
1. Оказание помощи в технической обработке документации
36000 документов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского сельского округа" города Кокшетау
1. оказание помощи в технической обработке документации
11500 документов
2. Подворный обход населения
3500 дворов
6
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
8950 документов
2. Подворный обход населения
697 дворов
7
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
11000 документов
8
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
16000 документов
9
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
10
Государственное учреждение "Отдел образования города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
8000 документов
11
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры "Кокше" при аппарате акима Красноярского сельского округа города Кокшетау
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
180600 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9300 документов
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Достар" при отделе культуры и развития языков города Кокшетау

1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
3200 құжат
2. Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
78000 шаршы метр
13
Көкшетау қаласының әкімдігінің жанындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
14
Көкшетау қалалық прокуратурасы
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12225 құжат
15
"Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12000 құжат
16
"Көкшетау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
4000 құжат
17
"Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
2000 құжат
18
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізуге құқылы "Көкшетау Су Арнасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
7000 құжат
19
"Көкшетау қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
2500 құжат
20
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақмола облысы Әділет департаментінің Көкшетау қалалық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
12000 құжат
21
"Көкшетау қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
22
"Көкшетау қаласының азаматтық актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттарды техникалық өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатусушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржыландыру көздері
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақының 1,5 мөлшерінде
Жергілікті бюджет

1. Оказание помощи в технической обработке документации
3200 документов
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории
78000 квадратных метров
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау – Жылу" при акимате города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
14
Прокуратура города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12225 документов
15
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12000 документов
16
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
4000 документов
17
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
2000 документов
18
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы" при акимате города Кокшетау
1. Оказание помощи в технической обработке документации
7000 документов
19
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
2500 документов
20
Государственное учреждение "Управление юстиции города Кокшетау Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
12000 документов
21
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
22
Государственное учреждение "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Кокшетау"
1. Оказание помощи в технической обработке документации
6000 документов
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
В размере 1,5 от минимальной заработной платы
Местный бюджет