Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 ақпандағы № 51/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 5268 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 тіркелген, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Аршалы айнасы" газетінде, 2016 жылдың 26 қаңтарында аудандық "Вперед" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 902 561 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 800 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 028 991 мың теңге;
2) шығындар – 2 954 485,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 717 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63 630 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 913 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 100 641,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 100 641,7 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Аудандық бюджетте 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органның жоғары бюджеттің алдында 19 295,5 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша қарыз өтелуі ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е.Қазбеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Ю.Сериков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі Ж.Нұркенов
2016 жылғы 26 ақпан
Аршалы аудандық мәслихатының
2016 жылғы 26 ақпандағы

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 47/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2016 года № 51/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 марта 2016 года № 5268
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 22 декабря 2015 года № 47/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5197, опубликовано 26 января 2016 года в районной газете "Аршалы айнасы", 26 января 2016 года в районной газете "Вперед") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 902 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 800 352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 65 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 028 991 тысяча тенге;
2) затраты – 2 954 485,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 717 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63 630 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 913 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 100 641,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100 641,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом по бюджетным кредитам в сумме 19 295,5 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Казбеков
Секретарь районного маслихата Ю.Сериков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района Ж.Нуркенов
26 февраля 2016 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 26 февраля 2016 года

150669
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
150669
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7280
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7280
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23074
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19626
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
669
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
792
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
1987
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
6939
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6939
02
Қорғаныс
8527
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8527
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2527
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
738
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
738
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
738
04
Бiлiм беру
1908927
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1876942
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14430
003
Жалпы білім беру
1440824
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3262
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14497
006
Балаларға қосымша білім беру
57371
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
183303
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі

150669
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
150669
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7280
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7280
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23074
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19626
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
669
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
792
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1987
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
6939
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
6939
02
Оборона
8527
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8527
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2527
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
738
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
738
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
738
04
Образование
1908927
464
Отдел образования района (города областного значения)
1876942
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14430
003
Общеобразовательное обучение
1440824
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3262
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14497
006
Дополнительное образование для детей
57371
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
183303
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей