Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С 23/2 "Атбасар ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С 7/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5688 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 5С 23/2 "Атбасар ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4193 тіркелген, 2014 жылғы 16 маусымдағы "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ақсеитова С.К.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"Келісілді"
Атбасар ауданының әкімі А.Н.Никишов
23 желтоқсан 2016 жыл

О признании утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С 23/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Атбасарского района"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С 7/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2017 года № 5688
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 5С 23/2 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Атбасарского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4193, опубликовано 6 июня 2014 года в газетах "Атбасар", "Простор").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Аксеитова С.К.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского района А.Н.Никишов
23 декабря 2016 года