Астрахан ауданының Астрахан ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 6С-8-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қазанда № 5560 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 ақпандағы № 6С-61-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 04.02.2020 № 6С-61-2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан ауданының Астрахан ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1 және 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Д.Сағадатов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2016 года № 6С-8-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 октября 2016 года № 5560. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № 6С-61-2
Сноска. Утратило силу решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2020 № 6С-61-2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка и сельских населенных пунктов Астраханского района согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Астраханского
районного
маслихата
Д.Сагадатов
Секретарь Астраханского
районного
маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов

26.08.2016 ж.
Астрахан аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 6С-8-4 шешіміне
1 қосымша
Астрахан ауылы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ай-мақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1.9
Астрахан ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Аймақтың шекарасы солтүстік жағынан - Мұқтар Әуезов көшесі, шығыс жағынан – Абылайхан көшесі, оңтүстік жағынан – Ыбырай Алтынсарин көшесі және батыс жағынан – Интернациональный тұйық қөшесі арқылы өтеді.
II
1.8
Астрахан ауылының орталық бөлігін алып жатыр. Шекара солтүстік жағында Мұқтар Әуезов көшесінің бойымен өтіп, Мир және Әл Фараби көшелеріне бұрылады, шығыс шекарасы Cәкен Сейфуллин көшесі, оңтүстік шекара – Бостандық көшесімен өтіп, Панфилов және Ыбырай Алтынсарин көшелеріне бұрылады, батыс шекарасы – Абылайхан көшесінің бойымен өтеді.
III
1.5
Астрахан ауылының солтүстік – шығыс бөлігінде орналасқан. Аймақтың шекарасы солтүстік жағында Астрахан ауылының нақты шекарасы бойымен өтсе, шығыс жағында – Сәкен Сейфуллин көшесі, оңтүстік жағында - Әл Фараби көшесімен өтіп, Мир және Мұқтар Әуезов көшелеріне бұрылады. Батыс жақ бөлігінде шекара Абылайхан көшесінің бойымен өтеді.
IV
1.5
Астрахан ауылының солтүстік – батыс бөлігінде орналасқан. Аймақтың шекарасы солтүстік және солтүстік – батыс жағынан Астрахан ауылының нақты шекарасы, шығыс жағынан – Абылайхан көшесі бойымен өтіп, Мұқтар Әуезов көшесі және Интернациональный тұйық көшесіне бұрылады, одан ары шығыс бағытта Ыбырай Алтынсарин көшесіне және оңтүстігінде – орман алқабы бойымен Есіл өзенінің жағалауына дейін жетеді, оңтүстік және батыс жағынан шекара Есіл өзенінің бойымен өтеді.
V
1.4
Астрахан ауылының оңтүстік бөлігінде орналасқан. Аймақтың шекарасы солтүстік жағында Ыбырай Алтынсарин көшесімен өтіп, Панфилов және Бостандық көшелеріне бұрылады, шығыс жағынан – Сәкен Сейфуллин көшесіне, оңтүстік және батыс жағында Астрахан ауылының нақты шекарасы және Есіл өзенінің бойымен өтеді
VI-1
1,0
Ауыл шекарасының солтүстігіне қарай, құрылыс салынған бөлігінен жоғарырақ орналасқан және бас жоспар бойынша келешекте Астрахан ауылының даму көзі болып көзделген.
VI-2
1,0
Ауылдың оңтүстік бөлігінде, құрылыс салынған бөлігінің төменгі жағында орналасқан және Астрахан ауылының даму аймағы болып бас жоспар бойынша келешекте МТФ Васильевка, СТФ Васильевка көшелері көзделіп отыр.
Астрахан аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 тамыздағы
№ 6С-8-4 шешіміне
2 қосымша
Астрахан ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа енетін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
I

26.08.2016 г.
Приложение
1 к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 августа 2016 года
№ 6С-8-4
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Астраханка
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1.9
Занимает центральную часть села Астраханка. С северной стороны граница зоны проходит по улице Мухтара Ауэзова, с восточной стороны - по улице Абылайхана, с южной стороны - по улице Ибрая Алтынсарина и с западной стороны - по переулку Интернациональный.
II
1.8
Занимает центральную часть села Астраханка. С северной стороны граница зоны проходит по улице Мухтара Ауэзова, затем поворачивает на улицу Мира и Аль Фараби, восточная граница проходит по улице Сакена Сейфуллина, южная граница проходит по улице Бостандык, поворачивает на улицу Панфилова и Ибрая Алтынсарина, западная граница проходит по улице Абылайхана.
III
1.5
Расположена в северо - восточной части села Астраханка. С северной стороны граница зоны проходит по существующей границе села Астраханка, с восточной стороны - по улице Сакена Сейфуллина, с южной стороны граница проходит по улице Аль Фараби, поворачивает на улицу Мира и улицу Мухтара Ауэзова. С западной стороны граница проходит по улице Абылайхана.
IV
1.5
Расположена в северо-западной части села Астраханка. С северной и северо – западной стороны граница зоны проходит по существующей границе села Астраханка, с восточной стороны - по улице Абылайхана, поворачивает на улицу Мухтара Ауэзова и переулок Интернациональный, затем на восток на улицу Ибрая Алтынсарина и на юг вдоль лесопосадок до примыкания к реке Ишим, с южной и западной стороны граница проходит по реке Ишим.
V
1.4
Расположена в южной части села Астраханка. С северной стороны граница зоны проходит по улице Ибрая Алтынсарина, поворачивает на улицу Панфилова и улицу Бостандык, с восточной стороны - по улице Сакена Сейфуллина, с южной и с западной стороны граница проходит по существующей границе села Астраханка и по реке Ишим.
VI-1
1,0
Находится севернее границы села, выше застроенной части и предусматривается по генплану на перспективу развития села Астраханка.
VI-2
1,0
Находится в южной части села, ниже застроенной части и предусматривается по генплану на перспективу развития села Астраханка, улицы МТФ Васильевка, СТФ Васильевка
Приложение 2
к решению Астраханского
районного маслихата
от 26 августа 2016 года
№ 6С-8-4
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Астраханского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название населенного пункта, входящего в зону (по сельским округам)
1
2
3
I

1,80
Жалтыр ауылы, Жалтыр ауылдық округі
Новочеркасск ауылы, Новочеркасск ауылдық округі
Старый Колутон ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
ІІ
1,41
Зеленое ауылы, Есіл ауылдық округі
Петровка ауылы, Николаев ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылы, Қызылжар ауылдық округі
Жарсуат ауылы, Жарсуат ауылдық округі
Өндіріс ауылы, Новочеркасск ауылдық округі
Первомайка ауылы, Первомай ауылдық округі
Колутон станциясы, Колутон ауылдық округі
III
1,04
Ақбейіт ауылы, Жалтыр ауылдық округі
Новый Колутон ауылы, Острогор ауылдық округі
Қоскөл ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
Приишимка ауылы, Новочеркасск ауылдық округі
Жаңабірлік ауылы, Астрахан ауылдық округі
Таволжанка ауылы, Астрахан ауылдық округі
Ягодное ауылы, Жарсуат ауылдық округі
Акимовка ауылы, Қызылжар ауылдық округі
Оксановка ауылы, Қызылжар ауылдық округі
Жамбыл ауылы, Николаев ауылдық округі
Өрнек ауылы, Николаев ауылдық округі
Лозовое ауылы, Первомай ауылдық округі
Камышенка ауылы, Первомай ауылдық округі
Зареченка ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
Ковыленка ауылы, Старый Колутон ауылдық округі
Бірлік ауылы, Колутон ауылдық округі
Қаракөл ауылы, Острогор ауылдық округі
IV
0,66
Степное ауылы, Бесбидайық ауылдық округі
Шілікті селосы Шілікті ауылы, Есіл ауылдық округі
Каменка ауылы
Бесбидайық ауылы, Бесбидайық ауылдық округі
Ұзынкөл ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
Алғабас ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
Бұлақты ауылы, Ұзынкөл ауылдық округі
Жалтыр ауылы Станционная көшесі 51 ден 58 нөмір бойынша, Жалтыр ауылдық округі

1,80
Село Жалтыр, Жалтырский сельский округ
Село Новочеркасское, Новочеркасский сельский округ
Село Старый Колутон, Староколутонский сельский округ
II
1,41
Село Зеленое, Есильский сельский округ
Село Петровка, Николаевский сельский округ
Село Жана - Турмыс, Кызылжарский сельский округ
Село Жарсуат, Жарсуатский сельский округ
Село Ондирис, Новочеркасский сельский округ
Село Первомайка, Первомайский сельский округ
Станция Колутон, Колутонский сельский округ
III
1,04
Село Акбеит, Жалтырский сельский округ
Село Новый Колутон, Острогорский сельский округ
Село Косколь, Староколутонский сельский округ
Село Приишимка, Новочеркасский сельский округ
Село Жанабирлик, Астраханский сельский округ
Село Таволжанка, Астраханский сельский округ
Село Ягодное, Жарсуатский сельский округ
Село Акимовка, Кызылжарский сельский округ
Село Оксановка, Кызылжарский сельский округ
Село Жамбыл, Николаевский сельский округ
Село Орнек, Николаевский сельский округ
Село Лозовое, Первомайский сельский округ
Село Камышенка, Первомайский сельский округ
Село Зареченка, Староколутонский сельский округ
Село Ковыленка, Староколутонский сельский округ
Село Бирлик, Колутонский сельский округ
Село Караколь, Острогорский сельский округ
IV
0,66
Село Степное, Бесбидаикский сельский округ
Село Шиликти, Есильский сельский округ
Село Каменка
Село Бесбидаик, Бесбидаикский сельский округ
Село Узунколь, Узункольский сельский округ
Село Алгабас, Узункольский сельский округ
Село Булакты, Узункольский сельский округ
Село Жалтыр улица Станционная с 51 по 58 номер, Жалтырский сельский округ