Астрахан ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № 28 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2016 жылғы 5 желтоқсандағы № 22 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда № 5645 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімінің 27.12.2018 № 8 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы № 28 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5127 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Маяк" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы білім басқармасының
"№ 6 Агротехникалық колледжі Астрахан
селосы" мемлекеттік коммуналдық
мекемесінің директоры
В.Быстрицкая
5.12.2016 ж.
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы
"Астрахан орталық аудандық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорынның бас дәрігері
Е.Құрманов
5.12.2016 ж.
Астрахан аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
Қ.Қалдыбаев
5.12.2016 ж.

О внесении изменения в решение акима Астраханского района от 24 ноября 2015 года № 28 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Астраханского района Акмолинской области от 5 декабря 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 декабря 2016 года № 5645. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 27 декабря 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима Астраханского района Акмолинской области от 27.12.2018 № 8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Астраханского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Астраханского района "Об образовании избирательных участков" от 24 ноября 2015 года № 28 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5127, опубликовано 8 января 2016 года в районной газете "Маяк") следующее изменение:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Астраханского района РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО"
Директор коммунального государственного
учреждения "Агротехнический колледж № 6
село Астраханка" Управления образования
Акмолинской области
В.Быстрицкая
5.12.2016 г.
Главный врач государственного коммунального
казенного предприятия "Астраханская центральная
районная больница" при управлении
здравоохранения Акмолинской области
Е.Курманов
5.12.2016 г.
Председатель Астраханской
районной территориальной
избирательной комиссии
К.Калдыбаев
5.12.2016 г.