2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қыркүйектегі № а-09/278 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5550 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Бұланды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бұланды ауданы әкімінің орынбасары Б.Ш. Тасылбековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2016 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Қ.Испергенов
Бұланды ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 2 сентября 2016 года № а-09/278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2016 года № 5550
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Буландынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Буландынского района Тасылбекову Б.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района К.Испергенов
Утвержден
постановлением акимата
Буландынского района

2016 жылғы 2 қыркүйектегі
№ а-09/278 қаулысымен
бекітілген
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Мектепке дейінгі мекеменің түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқу мекемелеріндегі тәрбиеленушілер саны
Бір айдағы мектепке дейінгі мекемелерде жан басына шаққандағы қаражаттың мөлшері (теңге)
Бір айдағы бір тәрбиеленушіге орташа шығындар құны (теңге)
Бір айдағы мектепке дейінгі мекемелерде ата-ананың төлейтін мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Балабақша

от 2 сентября 2016 года
№ а-09/276
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Вид дошкольной организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Детский сад