"Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-9/443 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 мамырдағы № а-5/244 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 5422 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қазандағы № а-10/335 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 12.10.2017 № а-10/335 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңы 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерейментау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Ерейментау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-9/443 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3831 тіркелді, "Ерейментау", "Ереймен" газеттерінде 2013 жылғы 19 қазанда жарияланды) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Қаулының қосымшасы жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес жазылсын.

О внесении изменения в постановление акимата Ерейментауского района от 29 августа 2013 года № А-9/443 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе"
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20 мая 2016 года № а-5/244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2016 года № 5422. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12 октября 2017 года № а-10/335
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 12.10.2017 № а-10/335 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Ерейментауского района "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе" от 29 августа 2013 года № А-9/443 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3831, опубликовано в газетах "Ерейментау", "Ереймен" 19 октября 2013 года) следующее изменение:
Приложение к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Е. Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "20" мамыр
№ а-5/244 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданында мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-аналардың төлем мөлшері
Ауданның атауы
Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбие беру ұйымы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі мекемелерде айына (теңге) жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Ерейментау
Балабақша
Мектеп жанындағы күні толық келуімен шағын орталық
Мектеп жанындағы күні толық емес келуімен шағын орталық
Балабақша
Мектеп кезінде толық келуімен шағын орталық
Мектеп кезінде толық емес келуімен шағын орталық
мемлекеттік

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Е.Альжанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 20 мая 2016 года
№ а-5/244
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Ерейментауском районе
Наименование
района
Количество воспитанников
организаций дошкольного
воспитания и обучения
Размер подушевого
финансирования в дошкольных
организациях в месяц (тенге)
Ерейментауский
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребывания
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребывания
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный