Ерейментау ауданы ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 тамыздағы № 6С-6/7-16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 қыркүйекте № 5552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнің 11 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданы ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
"24" тамыз 2016 жыл
Ерейментау аудандық мәслихатының
2016 жылғы "24" тамыздағы

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Ерейментауского района
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24 августа 2016 года № 6С-6/7-16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 сентября 2016 года № 5552.
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов Ерейментауского района согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
Қ.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
"24" августа 2016 года
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от "24" августа 2016 года

01-006-014 Алғабас (Олжабай батыр атындағы ауылдық округі)

01-006-014 Алгабас (сельский округ имени Олжабай батыра)