Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы № С-48/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурызда № 5281 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5196 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Жаңа дәуір" аудандық газетінде, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 555 175 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 787 974 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 533 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1030 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 755 638 мың теңге;
2) шығындар – 2 572 175 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 965 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 23965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23965 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте 2016 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 17 000,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
К.Хамзин
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі
А.Қиықов
"16" ақпан 2016 жыл
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының
2016 жылғы 16 ақпандағы

О внесении изменений и дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-46/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 16 февраля 2016 года № С-48/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 марта 2016 года № 5281
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5196, опубликовано 22 января 2016 года в районной газете "Жаңа дәуір", 22 января 2016 года в районной газете "Сельская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 555 175 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 787 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 533 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1030 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 755 638 тысяч тенге;
2) затраты – 2 572 175 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 965 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 580 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 23965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –23965 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года, в сумме 17000,0 тысяч тенге.".
Приложение 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Хамзин
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков
"16" февраля 2016 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 16 февраля 2016 года