Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № С-7/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 желтоқсанда № 5620 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № С-46/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5196 тіркелген, 2016 жылдың 22 қаңтарында "Жаңа дәуір" - "Сельская новь" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 658 379,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 712 482 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 715 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 340 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 933 842,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 677 520,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 965 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 545 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 580 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 26 105,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 26 105,4 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ысырапты өтеуге арналған трансферттер бойынша 66 500 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
Көрсетілген шешімнің 1, 5, 6, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Қасымов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
9 желтоқсан 2016 жыл
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы

О внесении изменений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № С-46/3 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2016 года № С-7/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2016 года № 5620
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 24 декабря 2015 года № С-46/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5196, опубликовано 22 января 2016 года в районной газете "Жаңа дәуір" - "Сельская новь") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 658 379,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 712 482 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 715 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 8 340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 933 842,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 677 520,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 965 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 545 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –2 580тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26105,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26105,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2016 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь в сумме 66 500 тысяч тенге.";
Приложение 1, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Касымов
Секретарь районного
маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области
А.Кииков
9 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата
от 9 декабря 2016 года

46597,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
6167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2635
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11303,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
241,9
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
19912,7
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5643,2
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
694
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21033,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20981,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18276,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
262
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
235426,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
112395
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
256
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру
256
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
112139
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
85647
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
26492
2
Коммуналдық шаруашылық
92288,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
370
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
370
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52895
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
26465
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

46597,3
002
Программа занятости
6167
006
Оказание жилищной помощи
2635
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11303,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
241,9
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
19912,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5643,2
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
694
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21033,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20981,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18276,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
262
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
52
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
235426,4
1
Жилищное хозяйство
112395
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
256
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
256
467
Отдел строительства района (города областного значения)
112139
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
85647
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно- коммуникационной инфраструктуры
26492
2
Коммунальное хозяйство
92288,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
370
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
370
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52895
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
26465
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

401102
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
431
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
431
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4649,6
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
4649,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130018
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
12265
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
45814
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
54559
Кітап сатып алуға
2500
Цифрлық білім инфрақұрылымын құруға
14880
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13013,8
Өрлеу жобасы бойынша ке лісілген қаржылай көмекті енгізуге
7953,3
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
2020
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
2443
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
597,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
300
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
300
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4703
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
4703
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5543,9
Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге
4305
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
1238,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25867
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға
52
Экономикалық тұрықтылықты қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттер
25815
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
79219
Ауданның( облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
79219
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
55687
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
23532
Бюджеттік кредиттер
9545
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
9545
Еңбекшілдер аудандық
мәслихатының

401102
Аппарат акима района (города областного значения)
431
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
431
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4649,6
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
4649,6
Отдел образования района (города областного значения)
130018
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
12265
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
45814
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
54559
На приобретение книг
2500
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
14880
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13013,8
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7953,3
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2443
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
2020
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
597,5
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
300
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
300
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4703
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
4703
Отдел ветеринарии района (города областного значения )
5543,9
На содержание штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
4305
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
1238,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25867
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов.
52
Целевые текущие трансферты по экономической стабильности
25815
Целевые трансферты на развитие
79219
Отдел строительства района (города областного значения)
79219
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
55687
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23532
Бюджетные кредиты
9545
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
9545
Приложение 3
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата