Есіл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және оларды қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № а-3/114 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 5287 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 сәуірдегі № а-4/146 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источники их финансирования по Есильскому району на 2016 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 30 марта 2016 года № а-3/114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 апреля 2016 года № 5287. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 29 апреля 2016 года № а-4/146

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 29.04.2016 № а-4/146 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 20 бабына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 29.04.2016 № а-4/146 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Есіл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қоса беріліп отырған Есіл ауданы бойынша 2016 жылға ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі бекітілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Г.Н.Сағнаевқа жүктелсін.

1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Есильскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Есильскому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Сагнаева Г.Н.

4. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
Аудан әкімі А.Қалжанов
Есіл ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ а-3/114 қаулысына
қосымша
Есіл ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдар атаулары
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Ақмола облысының Есіл ауданы Есіл қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
42
42
2
"Есіл ауданының Заречный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
3
"Есіл ауданының Двуречный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
4
"Ақмола облысы Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
5
"Есіл ауданының Красивинский ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
6
"Есіл ауданының Знаменский ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
7
"Есіл ауданының Красногорский кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
8
"Ақмола облысының Есіл ауданы Ақсай ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
9
"Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
10
"Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
11
"Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
12
"Ақмола облысының Есіл ауданы Курский ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
13
"Ақмола облысының Есіл ауданы Московский ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
14
"Ақмола облысының Есіл ауданы Орловка ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
15
"Ақмола облысының Есіл ауданы Раздольный ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
16
"Ақмола облысының Есіл ауданы Свободный ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
10
10
17
"Ақмола облысының Есіл ауданы Ярославка ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
18
"Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
Есіл ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 30 наурыздағы
№ а- 3/114 қаулысымен
бекітілді
Есіл ауданы бойынша 2016 жылға ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымдар атаулары
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемдері
Қоғамдық жұмыстарыдың шарттары
Еңбек ақысының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
"Ақмола облысының Есіл ауданы Есіл қаласының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
7200 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге, кіріс пен шығыс құжаттарын жүргізуге, тіркеуге және тігуге көмек беру
21000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
18000 құжат
Курьерлік жұмыс
18000 құжат
Әскерге дейінгі жастарды тізімге алуда құжаттарды рәсімдеу, әскерге дейінгі комиссияға көмек көрсету, хабарламаларды тарату
21000 құжат
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
8 нысан
Ғимараттар, жолдар, коммуникацияларды жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
30000 шаршы метр
Қаланы абаттандыру және көгалдандыру
28800 шаршы метр
Жылыту кезеңі уақытындағы әлеуметтік салада ғимараттарға және құрылыстарға, басқа да обьектілерге жылыту жүйесіне көмек көрсету
8 нысан
2
"Есіл ауданының Заречный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру және көгалдандыру
9600 шаршы метр
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Аймақты жинау
12000 шаршы метр
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Құжаттардың техникалық өңдеуіне көмек көрсету
3000 құжат
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1800 бас
3
"Есіл ауданының Двуречный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
3000 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
9000 шаршы метр
Үйлерді аралау
1200 аула
4
"Ақмола облысының Есіл ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1800 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
3000 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
5 нысан
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1800 бас
5
"Есіл ауданының Красивинский ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
2400 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
6000 құжат
Аймақты жинау
180000 шаршы метр
6
"Есіл ауданының Знаменский ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
2400 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
7
"Есіл ауданының Красногорский кентінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
2400 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
10500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
4500 құжат
Аймақты жинау
162000 шаршы метр
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
Жөндеу жұмыстарына көмек көрсету
15000 шаршы метр
8
"Ақмола облысының Есіл ауданы Ақсай ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
9
"Есіл ауданының Бұзылық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
2 нысан
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
10
"Есіл ауданының Жаныспай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4500 құжат
Аймақты жинау
48000 шаршы метр
11
"Есіл ауданының Қаракөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
1 нысан
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
600 бас
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
12
"Ақмола облысының Есіл ауданы Курский ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
6000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
13
"Ақмола облысының Есіл ауданы Московский ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
14
"Ақмола облысының Есіл ауданы Орловка ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
24000 шаршы метр
15
"Ақмола облысының Есіл ауданы Раздольный ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
36000 шаршы метр
Әкімдікті жылытуға көмек көрсету
2 нысан
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
600 бас
16
"Ақмола облысының Есіл ауданы Свободный ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
3000 құжат
Аймақты жинау
186000 шаршы метр
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1200 бас
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
4 нысан
17
"Ақмола облысының Есіл ауданы Ярославка ауылының әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
600 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
3000 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
1500 құжат
Курьерлік жұмыс
15000 құжат
Аймақты жинау
18000 шаршы метр
Қоғамдық реттеуді ұйымдастыруға көмек көрсету
3 нысан
18
"Есіл ауданының Юбилейный ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үйлерді аралау
1200 аула
Қазақстан Республикасының қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес бекітілген келісім шарт бойынша
Ең төменгі жалақы мөлшерінде
Аудандықбюджеті
Құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
4500 құжат
Әлеуметтік карталармен жұмыс жүргізуге көмек көрсету
3000 құжат
Курьерлік жұмыс
1500 құжат
Аймақты жинау
30000 шаршы метр
Малдарды ветеринарлық өңдеуге көмек көрсету
1200 бас

4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А.Калжанов
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 30 марта 2016 года
№ а-3/114
Спрос и предложение на общественные работы по Есильскому району на 2016 год
Наименование организаций
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области"
42
42
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района"
6
6
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района"
7
7
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района Акмолинской области"
4
4
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района"
10
10
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района"
8
8
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района"
5
5
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аксай Есильского района Акмолинской области"
6
6
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района"
5
5
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района"
6
6
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района"
5
5
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Курское Есильского района Акмолинской области"
7
7
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Московское Есильского района Акмолинской области"
4
4
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Орловка Есильского района Акмолинской области"
4
4
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Раздольное Есильского района Акмолинской области"
3
3
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Свободное Есильского района Акмолинской области"
10
10
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ярославка Есильского района Акмолинской области"
4
4
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района"
5
5
Утверждено
постановлением акимата
Есильского района
от 30 марта 2016 года
№ а-3/114
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Еильскому району на 2016 год
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объем работ
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Есиль Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
7200 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов, ведение и регистрация входящих и исходящих документов и подшивка документов
21000 документов
Помощь в работе с социальными картами
18000 документов
Курьерская работа
18000 документов
Оформление документов при проведении приписки допризывной молодежи, помощь в проведении призывной комиссии, разноска извещений
21000 документов
Помощь в организации общественного порядка
8 объектов
Оказание помощи в ремонтных работах зданий, дорог, коммуникаций
30000 квадратных метров
Благоустройство и озеленение города
28800 квадратных метров
Помощь в отопительной системе зданий, сооружений и других объектов социальной сферы во время отопительного сезона
8 объектов
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района"
Благоустройство и озеленение
9600 квадратных метров
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Уборка территории
12000 квадратных метров
Курьерская работа
3000 документов
Помощь в технической обработке документов
3000 документов
Помощь в ветеринарной обработке животных
1800 голов
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района"
Помощь в обработке документов
3000 документов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Оказание помощи в ремонтных работах
9000 квадратных метров
Подворный обход
1200 дворов
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Интернационального сельского округа Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
1800 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
5 объектов
Помощь в ветеринарной обработке животных
1800 голов
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района"
Подворный обход
2400 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
6000 документов
Уборка территории
180000 квадратных метров
6
Государственное
учреждение "Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района"
Подворный обход
2400 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
7
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района"
Подворный обход
2400 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
10500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
4500 документов
Уборка территории
162000 квадратных метров
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
Оказание помощи в ремонтных работах
15000 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аксай Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
1200 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов.
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов.
3000 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
2 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
4500 документов
Уборка территории
48000 квадратных метров
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
1 объект
Помощь в ветеринарной обработке животных
600 голов
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
12
Государственное учреждение "Аппарат акима села Курское Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
1200 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
6000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Московское Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
1500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Орловка Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
1500 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
24000 квадратных метров
15
Государственное учреждение "Аппарат акима села Раздольное Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
600 двора
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
36000 квадратных метров
Помощь в отоплении акимата
2 объекта
Помощь в ветеринарной обработке животных
600 голов
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Свободное Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
1200 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
3000 документов
Уборка территории
186000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов
Помощь в организации общественного порядка
4 объекта
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ярославка Есильского района Акмолинской области"
Подворный обход
600 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
3000 документов
Помощь в работе с социальными картами
1500 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
18000 квадратных метров
Помощь в организации общественного порядка
3 объекта
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района"
Подворный обход
1200 дворов
Согласно договора заключенного в соответствии с действующим трудовым законодательством Республики Казахстан
В размере минимальной заработной платы
Районный бюджет
Помощь в обработке документов
4500 документов
Помощь в работе с социальными картами
3000 документов
Курьерская работа
1500 документов
Уборка территории
30000 квадратных метров
Помощь в ветеринарной обработке животных
1200 голов