2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № а-3/115 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 сәуірде № 5325 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 30 марта 2016 года № а-3/115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 апреля 2016 года № 5325
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылға 23 қантардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы Есіл ауданының 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.

В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Есильском районе Акмолинской области на 2016 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қаржыландыруды мемлекеттік білім беру тапсырысы республикалық және жергілікті бюджет есебінен жүргізілсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Г.Н.Сағнаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
Аудан әкімі А.Қалжанов
Ақмола облысы
Есіл ауданы әкімдігінің

2. Финансирование на государственный образовательный заказ производить за счет республиканского и местного бюджетов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Сагнаева Г.Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А.Калжанов
Утверждено
постановлением
акимата Есильского района
Акмолинской области