2016 жылға нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № А-1/31 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 5254 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-3/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № А-3/164 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
техникалық, кәсіптік және орта білімнен кейінгі білімі бар түлектер;
оларға байланысты емес себептер бойынша ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (он екі айдан артық);
уақытша және маусымдық жұмыстардың аяқталуына байланысты еңбек шартының мерзімі аяқталған тұлғалар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімінің орынбасары А.Т.Хамиевке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2016 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 26 января 2016 года № А-1/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2016 года № 5254. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № А-3/164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15.04.2016 № А-3/164 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5, статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам:
выпускники, имеющие техническое, профессиональное и послесреднее образование;
лица, по независящим от них причинам, длительное время не занимающиеся трудовой деятельностью (более двенадцати месяцев);
лица, с которыми истек срок трудового договора в связи с завершением временных и сезонных работ.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Зерендинского района Хамиева А.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Муратулы