Зеренді аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-363 "Зеренді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы № 49/384 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 ақпанда № 5267 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 45-363 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5191 тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Зерделі–Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының 2016–2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 181 427,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 050 283,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 023,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 072 121,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 213 970,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 261,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 719,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 458,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 3015,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 015,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 789,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 789,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымша осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 45-363 "О бюджете Зерендинского района на 2016-2018 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22 февраля 2016 года № 49/384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 февраля 2016 года № 5267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджете Зерендинского района на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года № 45-363 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5191, опубликовано 22 января 2016 года в районных газетах "Зерделі–Зеренді", "Зерен") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 181 427,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 050 283,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 20 023,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 072 121,0 тысяча тенге;
2) затраты – 4 213 970,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 261,0 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 719,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 458,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 3 015,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 015,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -92 789,6 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
92 789,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.