2016 жылға Зеренді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемімен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 18 ақпандағы № А-1/70 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 3 наурызда № 5272 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № А-3/164 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № А-3/164 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға Зеренді ауданы бойынша қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Зеренді ауданы әкімінің орынбасары А.Т. Хамиевке жүктелсін.
4. Осы қаулының әрекеті 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі А.Мұратұлы
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің Ақмола облысы
Әділет департаментінің
Зеренді аудандық әділет басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Ж.Сматов
"18" ақпан 2016 жыл
Зеренді ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ А-1/70 қаулысына
қосымша
З
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Зеренді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
44
44
2
"Чаглинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
3
"Алексеевка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
4
"Симферополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
5
"Қонысбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
6
"Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
7
"Ортақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
8
"Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
9
"Сарыөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
10
"Күсеп ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
11
"Викторовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
4
4
12
"Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
13
"Қанай би атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
14
"Қызылегіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
15
"Троицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
16
"Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
17
"Приречное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
18
"Садовый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
19
"С.Сейфуллин атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
20
"Қызылсая ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
21
"Исаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2
2
22
"Айдабол ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3
3
23
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Зеренді ауданының Әділет басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі
3
3
Барлығы
104
104
Зеренді ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 18 ақпандағы
№ А-1/70 қаулысымен
БЕКІТІЛГЕН
Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстар-дың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін ақының мөлшелері
Қаржыла-ндыру көздері
1
"Зеренді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
228000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
Аулалық аралау
2320 аула
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
2
"Чаглинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
3
"Алексеевка кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
4
"Симферополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
5
"Қонысбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
6
"Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
7
"Ортақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
8
"Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
9
"Сарыөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
10
"Күсеп ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
11
"Викторовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
24000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
12
"Мәлік Ғабдуллин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
13
"Қанай би атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
14
"Қызылегіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
15
"Троицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
16
"Бәйтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
17
"Приречноеауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандырубойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
18
"Садовый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
19
"С.Сейфуллин атындағы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
20
"Қызылсая ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
21
"Исаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
12000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
22
"Айдабол ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Абаттандыру бойынша жұмыстарды өткізуге көмек көрсету
18000 шаршы метр
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет
23
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаменті Зеренді ауданының Әділет басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
4000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
Ең төменгі жалақы
Жергілікті бюджет

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Зерендинскому району на 2016 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № А-1/70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 марта 2016 года № 5272. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15 апреля 2016 года № А-3/164
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 15.04.2016 № А-3/164 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О занятости населения", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Зерендинскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Зерендинского района Хамиева А.Т.
4. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района А.Муратулы
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Управление юстиции
Зерендинского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Сматов А.Ж.
"18" февраля 2016 год
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района
от 18февраля 2016 года
№ А-1/70
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Зерендинского сельского округа"
44
44
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Чаглинского сельского округа"
4
4
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Алексеевка"
3
3
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Симферопольского сельского округа"
3
3
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Конысбайского сельского округа"
3
3
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа"
4
4
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортакского сельского округа"
2
2
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Булакского сельского округа"
4
4
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыозекского сельского округа"
2
2
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кусепского сельского округа"
3
3
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Викторовского сельского округа"
4
4
12
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Малика Габдуллина"
2
2
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Канай би"
2
2
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылегисского сельского округа"
2
2
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Троицкого сельского округа"
3
3
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Байтерекского сельского округа"
2
2
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
3
3
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Садового сельского округа"
2
2
19
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени С. Сейфуллина"
2
2
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа"
2
2
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Исаковского сельского округа"
2
2
22
Государственное учреждение "Аппарат акима села Айдабол"
3
3
23
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
3
3
Итого
104
104
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Зерендинского района
от 18 февраля 2016 года
№ А-1/70
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Зерендинского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
228000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
Подворный обход
2320 дворов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Чаглинского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
24000 квадратных метра
Согласно договору, заключҰнному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Алексеевка"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Симферопольского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Конысбайского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
24000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Ортакского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Булакского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
24000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Сарыозекского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кусепского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Викторовского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
24000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа М. Габдуллина"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Канай би"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылегисского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Троицкого сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Байтерекского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Садового сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метров
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный бюджет
19
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени С.Сейфуллина"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный Бюджет
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный Бюджет
21
Государственное учреждение "Аппарат акима Исаковского сельского округа"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
12000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный Бюджет
22
Государственное учреждение "Аппарат акима села Айдабол"
Оказание помощи в проведении работ по благоустройству
18000 квадратных метра
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный Бюджет
23
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оказание помощи в обработке документов
4000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
Минимальная заработная плата
Местный Бюджет