Қорғалжын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/43 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 тамыздағы № 1/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 қыркүйекте № 5518 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) -тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/43 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 910 157,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 184 578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 020,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–15 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 700 959,7 мың теңге;
2) шығындар–1 930 405,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу–9 635,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 271,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 636,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –(-100,0) мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу –0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –(-29 782,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 782,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ж.Темірбек
Қорғалжын аудандық мәслихат
хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскелдінов

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 1/43 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11 августа 2016 года № 1/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 сентября 2016 года № 5518
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года № 1/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5213, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 910 157,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 184 578,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 020,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 700 959,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 930 405,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 635,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 271,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 636,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0 ) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 29 782,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 782,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Ж.Темирбек
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 280 148,7
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
54 948,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
47 384,0
003
Жалпы білім беру
1 075 107,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 505,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4 342,0
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
14 294,5
006
Балаларға қосымша білім беру
56 131,7
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
1 183,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 943,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 310,0

464
Отдел образования района (города областного значения)
1 280 148,7
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
54 948,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
47 384,0
003
Общеобразовательное обучение
1 075 107,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 505,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4 342,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
14 294,5
006
Дополнительное образование для детей
56 131,7
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 183,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей - сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 943,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 310,0