Қорғалжын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/43 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қазандағы № 1/10 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5592 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 - бабының 4 - тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 - тармағының 1) - тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/43 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5213 болып тіркелген, 2016 жылғы 25 қаңтарында аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 913 372,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 184 578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 020,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 704 174,5 мың теңге;
2) шығындар – 1 933 620,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 635,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 271,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 636,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-29 782,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 782,8 мың теңге";
5 тармақ келесі мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) нысаналы даму трансферттері – 5 583,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
4 083,0 мың теңге - Қорғалжын ауданының Арықты ауылындағы жұмыс істемейтін мектеп-интернат ғимаратын қайта жаңарту мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау - сметалық құжаттарын әзірлеуге;
1 500,0 мың теңге – "Қорғалжын ауданы Сабынды ауылындағы жас мамандарға арналған 2 - пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы" мемлекеттік сараптама өткізумен типтік жобасын қайта байланыстыруға.";

О внесении изменений и дополнения в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 1/43 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 октября 2016 года № 1/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 ноября 2016 года № 5592
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2016-2018 годы" от 25 декабря 2015 года № 1/43 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5213, опубликовано 25 января 2016 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 913 372,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 184 578,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 020,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 704 174,5 тысяч тенге;
2) затраты – 1 933 620,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 635,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 271,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 636,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0 ) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 29 782,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 782,8 тысяч тенге";
пункт 5 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) целевые трансферты на развитие в сумме 5 583,0 тысяч тенге, в том числе:
на разработку проектно - сметной документации с проведением государственной экспертизы на реконструкцию недействующего здания школы - интерната села Арыкты Коргалжынского района в сумме 4 083,0 тысяч тенге;
на привязку типового проекта "Строительство 2-х квартирного жилого дома для молодых специалистов в селе Сабынды Коргалжынского района" с проведением государственной экспертизы в сумме 1 500,0 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімінің 4-қосымшасына сәйкес, жоғарыда көрсетілген шешім 6-1-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Н.Тәжин
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысы
Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының
әкімі
Қ.Рыскелдінов

приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
дополнить приложением 6-1 к вышеуказанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Н.Тажин
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского
района
К.Рыскельдинов