Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 3/23 "Қорғалжын ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 7/12 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қаңтарда № 5711 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 3/23 "Қорғалжын ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4189 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда аудандық "Нұр-Қорғалжын" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы, мәслихат
хатшысы Ө.Балғабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Қ.Рыскельдінов

О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата от 9 апреля 2014 года № 3/23 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Коргалжынского района"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2016 года № 7/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2017 года № 5711
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
решение Коргалжынского районного маслихата от 9 апреля 2014 года № 3/23 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Коргалжынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4189, опубликовано 6 июня 2014 года в районной газете "Нұр-Қорғалжын").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата, секретарь маслихата О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района К.Рыскельдинов