Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № А-2/149 "Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № А-2/468 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 5628 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 сәуірдегі № А-2/149 "Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5316 тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Ақмол ақпараты" және "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А. К. Айткужиноваға жүктелсін.

О внесении изменения в постановление акимата Целиноградского района от 5 апреля 2016 года № А-2/149 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год"
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 12 декабря 2016 года № А-2/468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2016 года № 5628
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, от 27 июля 2007 года "Об образовании", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Целиноградского района от 5 апреля 2016 года № А-2/149 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5316, опубликованное 13 мая 2016 года в районных газетах "Ақмол ақпараты" и "Вести Акмола") следующее изменение:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год, утвержденный вышеуказанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А. К.

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің
№ А-2/468 қаулысына
қосымша
Целиноград ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "5" сәуірдегі
№ А-2/149 қаулысымен
бекітілген
Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
Балабақша

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Таткеев
Приложение
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "12" декабря 2016 года
№ А-2/468
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района
от "5" апреля 2016 года
№ А–2/149
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и
родительской платы по Целиноградскому району на 2016 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (тенге)
государственный
частный
государственный
частный
1
Детский сад