2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 6С-10/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 5663 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12128472,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2613000,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30052,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 210398,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9275021,5 мың теңге;
2) шығындар – 12099420,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40166,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 50615,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10449,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 61514,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 61514,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 72627,9 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72627,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.12.2017 № 6С-22/1(01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекiтiлсiн:
1) салықтық түсiмдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсiмдер:
коммуналдық меншіктегі заңды тұлғаларға қатысу үлесіне кірістер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсімдер.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2016 года № 6С-10/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 января 2017 года № 5663.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12128472,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2613000,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30052,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 210398,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9275021,5 тысяч тенге;
2) затраты – 12099420,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 50615,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10449,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 61514,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финасовых активов – 61514,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 72627,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72627,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2017 № 6С-22/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений:
доходы на доли участия в юридических лицах, находящихся в коммунальной собственности;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления.

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында облыстық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредиттері осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес есепке алынсын.
Нысаналы трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 3145420,0 мың теңге сомасында жәрдем қаражаттың көлемі қарастырылғаны есепке алынсын.
5. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 10449,0 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерінің өтелуі қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2017 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 59000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде тұрып жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтік мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғартылған лауазымдық жалақылар мен тарифтік мөлшерлемелер облыстық мәслихатпен келісілген тізімге сәйкес белгіленсін.
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын аудандық бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Аудан бюджетінде жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2017 жылға арналған трансферттер осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес қарастырылғаны есепке алынсын.
11. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Х сессиясының
төрайымы
Қ.Өміртаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
26 желтоқсан 2016 жыл
Бурабай аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.
4) поступления трансфертов:
трансферты из областного бюджета.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 3145420,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2017 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 10449,0 тысяч тенге.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 59000,0 тысяч тенге.
7. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с областным маслихатом.
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
9. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, сельских округов на 2017 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.
10. Учесть, что в районном бюджете предусмотрены трансферты органам местного самоуправления на 2017 год, согласно приложению 7 к настоящему решению.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
Х сессии районного
маслихата
К.Умуртаева
Секретарь
районного маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
26 декабря 2016 года
Приложение 1
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года

8352140,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
347671,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
16111,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16111,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
103518,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
103518,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
173513,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
172947,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
566,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18436,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18436,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36093,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30908,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3885,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1300,0
02
Қорғаныс
25631,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
25631,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12469,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
12648,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай - ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
514,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
18872,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6150,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6150,0
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
12722,0
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12722,0
04
Білім беру
4861966,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4552964,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

8352140,0
01
Государственные услуги общего характера
347671,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
16111,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16111,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
103518,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
103518,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
173513,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
172947,0
022
Капитальные расходы государственного органа
566,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18436,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
18436,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36093,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30908,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3885,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1300,0
02
Оборона
25631,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
25631,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12469,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
12648,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
514,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
18872,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6150,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6150,0
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
12722,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
12722,0
04
Образование
4861966,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4552964,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

16478,0
003
Жалпы білім беру
3589754,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7840,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
21710,0
006
Балаларға қосымша білім беру
125797,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
18469,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
209584,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
47915,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
917,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
468000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
46500,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
309002,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
309002,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
239997,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235324,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36253,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18298,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2222,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2780,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27562,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2330,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
380,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88500,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5500,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29023,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
21484,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
992,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4673,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

16478,0
003
Общеобразовательное обучение
3589754,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
7840,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
21710,0
006
Дополнительное образование для детей
125797,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
18469,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
209584,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
47915,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
917,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
468000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
46500,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
309002,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
309002,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
239997,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235324,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36253,0
002
Программа занятости
18298,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2222,0
006
Оказание жилищной помощи
2780,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27562,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2330,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
380,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88500,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5500,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29023,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
21484,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
992,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4673,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

10690,5
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
3688,6
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес ыммен тіл мамандарымен, жеке көмекшілерімен қызметтерді ұйымдастыру нормаларын арттыруға
3082,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
10098,0
Қысқа мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
48815,1
Қоныс аударушылар мен оралмандарға тұрғын үй жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеу бойынша субсидияларға
1470,3
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының электрондық кезекпен қамтамасыз етуге
4652,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
52348,5
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізу үшін
51796,5
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
552,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2474351,6
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға ("Щучинск-Николаевка" автожолын орташа жөндеу )
400000,0
Ағымдағы жөндеуге
35149,9
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымын аяқтау үшін
138000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындалу үшін
1223849,6
Щучинск қаласындағы Пролетарский көшесін ПК10+00 бастап Коммунистическая, Трудовая көшелерінен Астана-Көкшетау трассасына дейін күрделі жөндеу
13206,5
Щучинск каласының жолдарын орташа жөндеу
392000,0
Щучинск каласының жолдарын шұңкырларын жөндеу
50000,0
Щучинск каласының орталық саябағын абаттандыру
25000,0
Бурабай ауданының 2 километр автомобиль жолының құмды-қиыршықтасты жабынының ағымдағы жөндеуіне, Д = 1000 мм "Ұрымкай-Кіндік-Қарағай" субұрғыш құбырын жөндеу
10107,6
Бурабай кентінде жолдарды қайта жаңарту мен салуға мемлекет мұқтажы үшін учаскесін алып қоюға жолдардың құрылысына және қайта жабдықталуына байланысты төлеуге арналған
187038,0
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
3064141,6
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2905699,0
Щучинск қаласында 135 орындық интернаты бар 800 оқушыға арналған бейінді мектеп құрылысы
486006,0
"Щучинск қаласының № 4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің шатырын қайта құру (аралас төбені шатырға ауыстыру)
55081,0
Санаторий Щучинский кентінде екі 5 қабатты және үш 4 қабатты тұрғын үйлерге жылу желілерін және блокты-модульдік бу қазандығына инженерлік желілерін аббатандыру және салу
50,0
Первомай ауылында сумен жабдықтау желілерін қайта құру
42301,5
Бурабай кентінде кәріздік сорғы станциясы коллектор мен су бұру жүйелері (3 кезек)

10690,5
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
3688,6
На увеличение норм предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3082,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
10098,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
48815,1
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
1470,3
На обеспечение электронными очередями центров занятости населения
4652,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
52348,5
На проведение противоэпизоотических мероприятий
51796,5
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
552,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2474351,6
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры (Средний ремонт автодороги "Щучинск-Николаевка")
400000,0
Текущий ремонт
35149,9
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
138000,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
1223849,6
Капитальный ремонт улицы Пролетарской от ПК10+00, улицы Коммунистической, улицы Трудовой до выезда на трассу Астана-Кокшетау в городе Щучинске
13206,5
Средний ремонт дорог города Щучинск
392000,0
Ямочный ремонт дорог города Щучинск
50000,0
Благоустройство центрального городского парка города Щучинск
25000,0
На текущий ремонт песчано-гравийного покрытия автомобильной дороги - 2 километра, ремонт водоотводной трубы, Д = 1000 мм "Урумкай-Киндык-Карагай" Бурабайского района
10107,6
На выкуп земельного участка и иного недвижимого имущества в связи с отчуждением земельного участка для государственных нужд под строительство и реконструкцию дорог в п. Бурабай
187038,0
Целевые трансферты на развитие
3064141,6
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2905699,0
Строительство профильной школы на 800 учащихся с интернатом на 135 мест в городе Щучинске
486006,0
Реконструкция кровли (замена совмещенной кровли на чердачную) государственного учреждения "Средняя школа № 4 в городе Щучинске"
55081,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей блочно-модульной котельной и тепловых сетей к двум 5-этажным и трем 4-этажным домам в поселке Санаторий Щучинский
50,0
Реконструкция водопроводной сети села Первомайское
42301,5
Сети водоотведения (3 очередь) коллектор и канализационные насосные станции в поселке Бурабай

317339,0
Бурабай ауданы Қатаркөл ауылының су бұру нысандары мен желілерінің құрылысы
568565,0
Бурабай ауданы Қатаркөл кәріздік коллекторның құрылысы
450000,0
Щучинск қаласының ішкі тоқсандық су құбырлары желісін қайта құру және салу (4 кезек)
369985,0
Щучинск қаласының су бұру желілері мен нысандарын қайта құру
135000,0
Бурабай кентінің нөсерлік кәрізінің құрылысы
342201,0
Щучинск қаласындағы жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
18407,0
Бурабай ауданы Зеленый Бор ауылында жеке тұрғын үй құрылысы объектілеріне су желілері, электр желілері және су бұру желілері құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
5629,0
Бурабай ауданының Бурабай кентінде тазартқыш ғимараттардың құрылысына
115134,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158442,6
"Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын қайта құру және салу" (2 кезек) жұмыс жобасын түзету
17928,6
Бурабай кентінің жол торабының дамытылуын қайта құру және салу
79000,0
Жарғылық капиталды ұлғайту
61514,0
Бюджеттік кредиттер
50615,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50615,0
Мамандарды әлуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
50615,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/1 шешіміне
5 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Бурабай аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 6С-10/11 шешіміне
6 қосымша
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 13.10.2017 № 6С-20/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
барлығы сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
165714,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165714,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

317339,0
Строительство сетей и объектов водоотведения селе Катарколь Бурабайского района
568565,0
Строительство Катаркольского канализационного коллектора Бурабайского района
450000,0
Реконструкция и строительство внутриквартальных водопроводных сетей (4-ой очереди) города Щучинск
369985,0
Реконструкция сетей и объектов водоотведения города Щучинск
135000,0
Строительство ливневой канализации поселка Бурабай
342201,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в городе Щучинск
18407,0
Разработка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство водопроводных сетей, сетей электроснабжения и водоотведения к объектам индивидуального жилищного строительства в селе Зеленый Бор Бурабайского района
5629,0
Строительство очистных сооружений поселка Бурабай Бурабайского района
115134,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158442,6
Корректировка рабочего проекта "Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай" (2 очередь)
17928,6
Строительство и реконструкция развития дорожной сети поселка Бурабай
79000,0
Увеличение уставного капитала
61514,0
Бюджетные кредиты
50615,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50615,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
50615,0
Приложение 5
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года
№ 6С-10/1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Бурабайского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года
№ 6С-10/1
Бюджетные программы города районного значения, поселка, сельского округа на 2017 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 13.10.2017 № 6С-20/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
всего сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
165714,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165714,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа