"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 387 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 наурызда № 4756 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына және 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 тіркелген, 2016 жылғы 16, 18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"107 644 764" деген цифрлар "107 685 219,9" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"72 620 522" деген цифрлар "72 660 977,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"107 116 538" деген цифрлар "109 818 951,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"-318 078,3" деген цифрлар "-118 172,9" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"2 806 100" деген цифрлар "3 006 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"3 124 178,3" деген цифрлар "3 124 272,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы - - 2 015 558,9 мың теңге";
6) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру - 2 015 558,9 мың теңге".
2) 14-тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
"1 157 682" деген цифрлар "1 169 103" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"139 723" деген цифрлар "204 546" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтың бөлігінде:
"653 745" деген цифрлар "669 117" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтың бөлігінде:
"107 996" деген цифрлар "307 996" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына - 42 309 мың теңге;
жалпы білім беруге - 370 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға - 181 572 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 18 февраля 2016 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 марта 2016 года № 4756. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 5) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 16, 18 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "107 644 764" заменить цифрами "107 685 219,9", в том числе:
по поступлениям трансфертов -
цифры "72 620 522" заменить цифрами "72 660 977,9";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "107 116 538" заменить цифрами "109 818 951,7";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "-318 078,3" заменить цифрами "-118 172,9", в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "2 806 100" заменить цифрами "3 006 100";
погашение бюджетных кредитов -
цифры "3 124 178,3" заменить цифрами "3 124 272,9";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит бюджета - -2 015 558,9 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита бюджета - 2 015 558,9 тысяч тенге".
2) в пункте 14:
в части пятого абзаца:
цифры "1 157 682" заменить цифрами "1 169 103";
в части седьмого абзаца:
цифры "139 723" заменить цифрами "204 546";
в части одиннадцатого абзаца:
цифры "653 745" заменить цифрами "669 117";
в части пятнадцатого абзаца:
цифры "107 996" заменить цифрами "307 996";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на капитальные расходы государственных органов - 42 309 тысяч тенге;
на общеобразовательное обучение - 370 000 тысяч тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда - 181 572 тысячи тенге;

251 168
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
296 808
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
286 990
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
319 315
05
253
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
334 073
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
899 832
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 911
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 189 685
4
Емханалар
14 881 092
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
14 881 092
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
988 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
13 198 034
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
467 134
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
862 812
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
862 812
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
812 383
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50 429
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 269 134
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 269 134
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87 138
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
136 620
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
106 636
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
05
253
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 116
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

251 168
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
296 808
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
286 990
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а, также, больных после трансплантации органов
319 315
05
253
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334 073
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
899 832
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 911
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 685
4
Поликлиники
14 881 092
253
Управление здравоохранения области
14 881 092
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
988 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
13 198 034
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
467 134
5
Другие виды медицинской помощи
862 812
253
Управление здравоохранения области
862 812
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением, оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
812 383
029
Областные базы спецмедснабжения
50 429
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 269 134
253
Управление здравоохранения области
1 269 134
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
87 138
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
136 620
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
106 636
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
05
9
253
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 116
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

857 873
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 681 601
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
997 758
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
633 111
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
260 611
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349 104
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 396
261
Облыстың білім басқармасы
364 647
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
317 327
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 320
2
Әлеуметтiк көмек
226 542
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
226 542
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
226 542
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
457 301
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
374 219
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 710
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
463
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 962
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 424
06
256
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 709
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 700
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 452
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
21 475
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

857 873
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 681 601
1
Социальное обеспечение
997 758
256
Управление координации занятости и социальных программ области
633 111
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
260 611
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
349 104
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23 396
261
Управление образования области
364 647
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
317 327
037
Социальная реабилитация
47 320
2
Социальная помощь
226 542
256
Управление координации занятости и социальных программ области
226 542
003
Социальная поддержка инвалидов
226 542
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
457 301
256
Управление координации занятости и социальных программ области
374 219
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
97 710
007
Капитальные расходы государственного органа
463
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
22 962
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 424
06
9
256
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 709
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 452
263
Управление внутренней политики области
21 475
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

21 475
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 536
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 536
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
3 455 186
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 464 945
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 447
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 447
261
Облыстың білім басқармасы
61 494
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61 494
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 393 004
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
181 572
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 211 432
07
2
Коммуналдық шаруашылық
1 987 825
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 985 586
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 521
004
Елдi мекендердi газдандыру
294 945
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
287 988
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
97 578
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 245 259
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 239
030
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
2 239
3
Елді-мекендерді көркейту
2 416
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 416
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ, инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

21 475
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 536
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536
270
Управление по инспекции труда области
53 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 455 186
1
Жилищное хозяйство
1 464 945
253
Управление здравоохранения области
10 447
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
10 447
261
Управление образования области
61 494
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
61 494
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 393 004
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
181 572
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 211 432
07
2
Коммунальное хозяйство
1 987 825
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 985 586
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
59 521
004
Газификация населенных пунктов
294 945
005
Капитальные расходы государственного органа
295
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
287 988
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
97 578
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 245 259
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 239
030
Развитие коммунального хозяйства
2 239
3
Благоустройство населенных пунктов
2 416
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 416
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

55 857
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
33 774
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
33 774
9
Басқалар
16 299 672
257
Облыстың қаржы басқармасы
13 941 899
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
350 485
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
945 209
050
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiнің қолма-қол ақшаның тапшылығын жабуға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
350 000
13
9
257
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 296 205
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 290 832
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
296 419
008
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
179 770
096
Мемлекеттік концессиялық міндеттемелерді орындау
1 814 643
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
7 000
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 000
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
59 941
001
Жергілікті деңгейде индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 341
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
005
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 400
15
Трансферттер
15 830 233,7
1
Трансферттер
15 830 233,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
15 830 233,7
007
Субвенциялар
15 609 699
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
29 778,7
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
190 714
15
257
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
42
III. Таза бюджеттік кредит беру

55 857
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
33 774
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
33 774
9
Прочие
16 299 672
257
Управление финансов области
13 941 899
012
Резерв местного исполнительного органа области
350 485
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
945 209
050
Резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности бюджетов районов (городов областного значения)
350 000
13
9
257
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
12 296 205
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 290 832
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
296 419
008
Расходы на новые инициативы
179 770
096
Выполнение государственных концессионных обязательств
1 814 643
275
Управление предпринимательства области
7 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
59 941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
52 341
003
Капитальные расходы государственного органа
200
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 400
15
Трансферты
15 830 233,7
1
Трансферты
15 830 233,7
257
Управление финансов области
15 830 233,7
007
Субвенции
15 609 699
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
29 778,7
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
190 714
15
1
257
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
42
III. Чистое бюджетное кредитование