"2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 маусымда № 4957 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 3 және 4-тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 346 "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4667 тіркелген, 2016 жылғы 16,18 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшасында:
салықтық түсімдер бойынша -
"32 258 427" деген цифрлар "32 265 427" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"2 765 815" деген цифрлар "2 758 815" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 - тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
"1 250 080" деген цифрлар "1 725 376" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"645 814" деген цифрлар "731 164" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
"725 000" деген цифрлар "775 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтың бөлігінде:
"187 392" деген цифрлар "238 860,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтың бөлігінде:
"669 117" деген цифрлар "669 848" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтың бөлігінде:
"2 260 784" деген цифрлар "2 676 211,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтың бөлігінде:
"223 104" деген цифрлар "326 084" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
"651 005" деген цифрлар "470 464" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 810 000 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 20 000 мың теңге;
балаларға қосымша білім беруге - 25 482 мың теңге;
дене шынықтыру және спорттың ведомствалық бағыныстағы ұйымдарының күрделі шығыстарына - 20 000 мың теңге;
елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға -172 636 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 3 июня 2016 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 июня 2016 года № 4957. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктами 3 и 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4667, опубликованное 16, 18 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
по налоговым поступлениям -
цифры "32 258 427" заменить цифрами "32 265 427";
по неналоговым поступлениям -
цифры "2 765 815" заменить цифрами "2 758 815";
в пункте 14:
в части пятого абзаца:
цифры "1 250 080" заменить цифрами "1 725 376";
в части седьмого абзаца:
цифры "645 814" заменить цифрами "731 164";
в части девятого абзаца:
цифры "725 000" заменить цифрами "775 000";
в части десятого абзаца:
цифры "187 392" заменить цифрами "238 860,4";
в части одиннадцатого абзаца:
цифры "669 117" заменить цифрами "669 848";
в части четырнадцатого абзаца:
цифры "2 260 784" заменить цифрами "2 676 211,6";
в части восемнадцатого абзаца:
цифры "223 104" заменить цифрами "326 084";
в части девятнадцатого абзаца:
цифры "651 005" заменить цифрами "470 464";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"810 000 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
20 000 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
25 482 тысячи тенге - на дополнительное образование для детей;
20 000 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта;
172 636 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;

253 609
05
3
253
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
334 047
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
336 746
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ, ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
319 315
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
334 073
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 213 280
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
19 911
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 189 685
4
Емханалар
15 798 491
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 798 491
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
988 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
14 115 433
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
467 134
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
862 812
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
862 812
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
812 383
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
50 429
05
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 834 763
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 834 763
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 576
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
168 562
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
134 976
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
57 116
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

253 609
05
3
253
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
334 047
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
336 746
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а, также, больных после трансплантации органов
319 315
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
334 073
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 213 280
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
19 911
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 189 685
4
Поликлиники
15 798 491
253
Управление здравоохранения области
15 798 491
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
988 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
14 115 433
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
467 134
5
Другие виды медицинской помощи
862 812
253
Управление здравоохранения области
862 812
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением, оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
812 383
029
Областные базы спецмедснабжения
50 429
05
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 834 763
253
Управление здравоохранения области
1 834 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
95 576
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
168 562
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
134 976
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
57 116
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

1 354 782
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 776 063
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
997 758
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
633 111
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
260 611
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349 104
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 396
261
Облыстың білім басқармасы
364 647
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
317 327
037
Әлеуметтік сауықтандыру
47 320
2
Әлеуметтiк көмек
281 921
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
281 921
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
281 921
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
496 384
06
9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
413 302
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
102 110
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 076
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 962
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
82 494
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 799
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 709
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
39 700
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 452
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
21 475
077
Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 354 782
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 776 063
1
Социальное обеспечение
997 758
256
Управление координации занятости и социальных программ области
633 111
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
260 611
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
349 104
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
23 396
261
Управление образования области
364 647
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
317 327
037
Социальная реабилитация
47 320
2
Социальная помощь
281 921
256
Управление координации занятости и социальных программ области
281 921
003
Социальная поддержка инвалидов
281 921
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
496 384
06
9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
413 302
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
102 110
007
Капитальные расходы государственного органа
1 076
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
22 962
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
82 494
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 799
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
157 709
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
39 700
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 452
263
Управление внутренней политики области
21 475
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

21 475
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 536
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 536
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
53 071
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 071
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
8 638 735,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 256 451
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 478
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
34 478
261
Облыстың білім басқармасы
166 108
07
1
261
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
157 971
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
8 137
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
14 537
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 537
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 215
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 215
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 038 113
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
326 084
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 712 029
2
Коммуналдық шаруашылық
2 379 868,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 259 891,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 258
004
Елдi мекендердi газдандыру
413 450,7
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

21 475
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 536
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
8 536
270
Управление по инспекции труда области
53 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
53 071
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 638 735,1
1
Жилищное хозяйство
6 256 451
253
Управление здравоохранения области
34 478
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
34 478
261
Управление образования области
166 108
07
1
261
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
157 971
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости 2020"
8 137
273
Управление культуры, архивов и документации области
14 537
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
14 537
285
Управление физической культуры и спорта области
3 215
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
3 215
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 038 113
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
326 084
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 712 029
2
Коммунальное хозяйство
2 379 868,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 259 891,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
71 258
004
Газификация населенных пунктов
413 450,7
005
Капитальные расходы государственного органа

98 947,3
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
12 142
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 900
10
1
255
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
937 393
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
30 000
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
80 855
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
20 306,7
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
1 292,7
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
37 315
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
45 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 049 345
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 977 878
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
8 325
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
274 112
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
256 000
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
256 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
148 242
10
1
719
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 281
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 288
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
34 487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы

98 947,3
002
Поддержка семеноводства
82 403
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
12 142
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 900
10
1
255
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
937 393
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
30 000
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
80 855
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
20 306,7
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 292,7
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
37 315
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
45 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 049 345
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 977 878
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
8 325
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
274 112
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
256 000
020
Развитие объектов сельского хозяйства
256 000
719
Управление ветеринарии области
148 242
10
1
719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
23 281
003
Капитальные расходы государственного органа
3 288
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
34 487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство

12 332 458
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 606 601
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
790 832
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
296 419
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
494 413
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
7 000
004
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
7 000
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
70 583
001
Жергілікті деңгейде индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 983
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
005
Индустриалдық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
17 400
15
Трансферттер
15 859 554,3
1
Трансферттер
15 859 554,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
15 859 554,3
15
1
257
007
Субвенциялар
15 609 699
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
29 778,7
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
3 171,6
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
216 863
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
42
III. Таза бюджеттік кредит беру
6 554 497,1
Бюджеттік кредиттер
9 678 770
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 310 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 310 000
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 310 000
013
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
2 310 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
6 250 620
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 250 620
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 323 111
046
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру

12 332 458
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
4 606 601
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
790 832
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
296 419
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
494 413
275
Управление предпринимательства области
7 000
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
7 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области
70 583
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
52 983
003
Капитальные расходы государственного органа
200
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
17 400
15
Трансферты
15 859 554,3
1
Трансферты
15 859 554,3
257
Управление финансов области
15 859 554,3
15
1
257
007
Субвенции
15 609 699
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
29 778,7
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
3 171,6
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
216 863
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
42
III. Чистое бюджетное кредитование
6 554 497,1
Бюджетные кредиты
9 678 770
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 310 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 310 000
275
Управление предпринимательства области
2 310 000
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
2 310 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 250 620
1
Жилищное хозяйство
6 250 620
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 323 111
046
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения