Ақтөбе қалалық мәслихатының "2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 54 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 4974 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109 бабына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 394 "2016-2018 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4693 санымен тіркелген, 2016 жылғы 27 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "49 078 986" сандары "50 267 363" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "19 578 986" сандары "20 767 363" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "50 740 160,8" сандары "51 928 537,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) 11 тармақтағы: "білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдардың күрделі шығыстарына -599 532 мың теңге" сөздерін "2016 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджетіне облыстық нысаналы ағымдағы және даму трансферттері мен кредиттері түскені ескерілсін" сөздерімен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы:
"187 392" сандары "238 860,4" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"725 000" сандары "775 000" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы:
"1 810 784" сандары "2 144 315,6" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"84 768" сандары "109 768" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"96 987" сандары "633 987" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"523 123" сандары "608 123" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"889 087" сандары "964 087" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы:
"499 059" сандары "470 464" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"балаларға қосымша білім беру – 25 482 мың теңге";
"елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 20 690 мың тенге";
"мемлекеттiк әлеуметтiк тапсырысты іске асыруға – 1 800 мың теңге".

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 июля 2016 года № 4974. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 25 декабря 2015 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2016 – 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4693, опубликованное 27 января 2016 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "49 078 986" заменить цифрами "50 267 363", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "19 578 986" заменить цифрами "20 767 363";
в подпункте 2):
затраты: цифры "50 740 160,8" заменить цифрами "51 928 537,8";
2) в пункте 11: "599 532 тысяч тенге – на капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования" слова заменить словами "учесть в городском бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие и кредитов из областного бюджета";
в абзаце седьмом:
цифры "187 392" заменить цифрами "238 860,4";
в абзаце восьмом:
цифры "725 000" заменить цифрами "775 000";
в абзаце девятом:
цифры "1 810 784" заменить цифрами "2 144 315,6";
в абзаце десятом:
цифры "84 768" заменить цифрами "109 768";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "96 987" заменить цифрами "633 987";
в абзаце двенадцатом:
цифры "523 123" заменить цифрами "608 123";
в абзаце тринадцатом:
цифры "889 087" заменить цифрами "964 087";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "499 059" заменить цифрами "470 464";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"дополнительное образование для детей – 25 482 тысяч тенге";
"развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 20 690 тысяч тенге";
"на реализацию государственного социального заказа – 1 800 тысяч тенге".

1 000,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
98 555,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
20 423,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
79 029,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
605 794,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 824 011,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82 002,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60 371,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 799,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
49 967,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
7 605,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
21 631,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21 631,0
2
Әлеуметтік көмек
1 617 595,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 702,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 702,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 600 893,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
314 103,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 502,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
918 863,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
74 968,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
119 740,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
165 717,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
124 414,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 878,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 534,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 752,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 230,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 000,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
98 555,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
20 423,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
79 029,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
605 794,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 824 011,0
1
Социальное обеспечение
82 002,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60 371,0
005
Государственная адресная социальная помощь
2 799,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
49 967,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
7 605,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
21 631,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21 631,0
2
Социальная помощь
1 617 595,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 702,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 702,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 600 893,0
002
Программа занятости
314 103,0
006
Оказание жилищной помощи
7 502,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
918 863,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
74 968,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
119 740,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
165 717,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
124 414,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 878,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
73 534,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 752,0
021
Капитальные расходы государственного органа
4 230,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы