"2016-2018 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 276 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 маусымдағы № 35 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 4969 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 276 "2016 -2018 жылдарға арналған Әйтеке би ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4681 тіркелген, 2016 жылғы 4, 11 ақпандағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 761 377,0" саңдар "3 803 196,7" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
"699 520,0" саңдар "742 966,0" саңдарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
"1 665,0" саңдар "1 315,0" саңдарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
"5 265,0" саңдар "2 169,0" саңдарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 054 927,0" саңдар "3 056 746,7" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 811 290,3" саңдар "3 853 110,0" саңдарымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы: хатшысы:
С.Б.Біртаева Е.Б.Тансықбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2016 жылғы
15 маусымдағы № 35 шешіміне
Қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2015 жылғы
желтоқсандағы № 276 шешіміне
1 Қосымша
2016 жылғы арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2016 жылға нақтылынған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi
сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 276 "Об утверждении бюджета Айтекебийского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 15 июня 2016 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 июня 2016 года № 4969. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 276 "Об утверждении бюджета Айтекебийского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4681, опубликованное 4, 11 февраля 2016 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следущие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 761 377,0" заменить цифрами "3 803 196,7";
в том числе по:
налоговым поступлением
цифры "699 520,0" заменить цифрами "742 966,0";
по неналоговым поступлением
цифры "1 665,0" заменить цифрами "1 315,0";
по поступлением от продажи основного капитала
цифры "5 265,0" заменить цифрами "2 169,0";
по поступлениям трансфертов
цифры "3 054 927,0" заменить цифрами "3 056 746,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 811 290,3" заменить цифрами "3 853 110,0";
2) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
С.Б.Биртаева Е.Б.Тансыкбаев
Приложение
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 35 от 15 июня 2016 года
Приложение 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 276 от 23 декабря 2015 года
Бюджет Айтекебийского района на 2016 год
Категория
Уточненный бюджет на 2016 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ

266611,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4910,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
4910,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2237404,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
851,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
851,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2196101,1
003
Жалпы білім беру
2169215,1
006
Балаларға қосымша білім беру
26886,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
39302,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
39302,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1150,0
059
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1150,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
87145,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
87145,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24038,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25000,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2516,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9000,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
15462,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9315,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1814,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
177509,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
29875,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28458,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
634,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар

266611,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4910,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
4910,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2237404,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
851,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
851,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2196101,1
003
Общеобразовательное обучение
2169215,1
006
Дополнительное образование для детей
26886,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
39302,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
39302,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1150,0
059
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1150,0
9
Прочие услуги в области образования
87145,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
87145,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
24038,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25000,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2516,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9000,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
15462,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9315,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1814,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
177509,4
1
Социальное обеспечение
29875,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28458,0
005
Государственная адресная социальная помощь
634,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет

27824,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1417,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1417,0
2
Әлеуметтiк көмек
123480,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6456,4
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6456,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117024,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
42261,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16820,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48473,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9470,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24154,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24154,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23600,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметерге ақы төлеу
554,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
97619,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
33733,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16533,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
16533,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17200,0
011
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
900,0
020
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
300,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
16000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
44350,2
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44350,2
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16300,2
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
8529,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

27824,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1417,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1417,0
2
Социальная помощь
123480,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6456,4
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6456,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117024,0
002
Программа занятости
42261,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16820,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48473,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии индивидуальной программой реабилитации инвалида
9470,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24154,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24154,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23600,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
554,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
97619,7
1
Жилищное хозяйство
33733,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16533,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
16533,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17200,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
900,0
020
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
300,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
16000,0
2
Коммунальное хозяйство
44350,2
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44350,2
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16300,2
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8529,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах