Аудандық мәслихаттың "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 сәуірде № 4873 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9, 104 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 237 "2016-2018 жылдарға арналған Алға ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4692 тіркелген, 2016 жылғы 4 ақпанда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"4 235 180" деген сандары "4 932 504" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша
"1 747 873" деген сандары "1 602 095" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері
"2 468 707" деген сандары "3 311 809" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 340 191,5" деген сандары "5 037 515,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"-123 655,5" сандары "- 1 388 968,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"123 655,5" сандары " 1 388 968,5" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"40 750" деген сандары "25 240" деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап жан басына шаққандағы қаржыландыруды ендіру бойынша сынақтан өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 1-11 сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттерге - 52 361,0 мың теңге";
8 тармақта:
алтыншы абзацтағы "83 065" деген сандары "54 277" деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"2016 жылдың 1 қыркүйегінен бастап орта білім беру ұйымдарының 1-11 сыныптарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 56 205,0 мың теңге";
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге -165 066,0 мың теңге";

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12 апреля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2016 года № 4873. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9,104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 237 "Об утверждении бюджета Алгинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликованное 4 февраля 2016 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 235 180" заменить цифрами "4 932 504";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "1 747 873" заменить цифрами "1 602 095";
поступлениям трансфертов
цифры "2 468 707" заменить цифрами "3 311 809";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 340 191,5" заменить цифрами "5 037 515,5";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 123 655,5" заменить цифрами "- 1 388 986,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "123 655,5" заменить цифрами "1 388 986,5".
в пункте 7:
цифры "40 750" заменить цифрами "25 240";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 1-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования с 1 сентября 2016 года - 52 361,0 тысяч тенге";
в пункте 8:
в абзаце шесть цифры "83 065" заменить цифрами "54 277";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на опробирование подушевого финансирования в 1-11 классах организаций среднего образования с 1 сентября 2016 года - 56 205,0 тысяч тенге";
"на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов- 165 066,0 тысяч тенге";

"экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге- 12 000,0 мың теңге";
"жергілікті бюджеттердің жоғалған өтемақыларын қамтамасыз етуге -145 778,0 мың теңге";
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен:
"Маржанбұлақ ауылындағы жаңа құрылыс алаңын электрмен қамтуға және көше жарығының құрылысына – 270 383,0 мың теңге";
"Алға қаласының № 1 тұрғын массивін электрмен қамтудың инженерлік желілерінің құрылысына – 110 000,0 мың теңге";
"Алға қаласының № 1 тұрғын массивін ішкікварталдық газбен қамту желілерінің құрылысына (3 кезең) –26 264,0 мың теңге";
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит:
"Алға қаласындағы кәріз жүйелерін кеңейтуге және қайта жаңғыртуға -297 731,0 мың теңге";
"Алға қаласындағы биотазарту құрылыстарын қайта жаңартуға 522 688,0 мың теңге";
"Алға қаласының орталық қазандығын қайта жаңғыртуға -276 520,0 мың теңге";

"на обеспечение экономической стабильности – 12 000,0 тысяч тенге";
"на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов – 145 778,0 тысяч тенге";
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
"на строительство электроснабжения и уличного освещения участков новостройки села Маржанбулак – 270 383,0 тысяч тенге";
"на строительство инженерных сетей электроснабжения жилого массива № 1 города Алга – 110 000,0 тысяч тенге";
"на строительство внутриквартальных сетей газоснабжения жилого массива № 1 города Алга (3 этап) – 26 264,0 тысяч тенге";
За счет кредитования средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан:
"на реконструкцию и расширение канализационных сетей города Алга – 297 731,0 тысяч тенге";
"на реконструкцию биоочистных сооружений города Алга – 522 688,0 тысяч тенге";
"на модернизацию центральной котельной города Алга – 276 520,0 тысяч тенге";

"Бесқоспа ауылындағы сумен жабдықтау жүйесінің құрылысына -168 374,0 мың теңге";
9 тармақта:
сегізінші абзацтағы "5 157" деген сандары "35 354" деген сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы "3 000" деген сандары "40 956" деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға– 18041,0 мың теңге";
2) көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3, 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"на строительство системы водоснабжения села Бескоспа – 168 374,0 тысяч тенге";
в пункте 9:
в абзаце восемь цифры "5 157" заменить цифрами "35 354";
в абзаце девять цифры "3 000" заменить цифрами "40 956"
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 18 041,0 тысяч тенге";
2) приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

13964,1
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7744,1
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6220,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
93685,0
1
Ауыл шаруашылығы
37986,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5772,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5772,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
32214,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19735,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10029,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2000,0
6
Жер қатынастары
12756,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12756,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9756,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
42943,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
42943,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
42943,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17894,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17894,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17894,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11694,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
6000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200,0
12
Көлік және коммуникация
181566,0
1
Автомобиль көлігі
181566,0

13964,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
7744,1
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6220,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93685,0
1
Сельское хозяйство
37986,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5772,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5772,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
32214,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
19735,0
003
Капитальные расходы госудаственного органа
450,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10029,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2000,0
6
Земельные отношения
12756,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12756,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
9756,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
42943,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
42943,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
42943,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17894,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17894,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17894,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11694,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
6000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
200,0
12
Транспорт и коммуникация
181566,0
1
Автомобильный транспорт
181566,0