"2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 қарашадағы № 43 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 қарашада № 5130 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 109-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 "2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу № 4704 санымен тіркелген, 2016 жылғы 11 ақпанда аудандық "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "3 949 009,1" деген сандар "3 959 424,1" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері - "847 781" деген сандар "858 196" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар - "4 594 763,6" деген сандар "4 605 178,6" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
таза бюджеттік кредит беру - "29 549" деген сандар "29 312,6" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "38 178" деген сандар "37 941,6" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "676 531,6" деген сандар "675 067,1" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "676 531,6" деген сандар "675 067,1" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшасында:
"651 683" деген сандар "655 146" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"62 467" деген сандар "59 983" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"20 318" деген сандар "31 035" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"13 500" деген сандар "18 180" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 4 960 мың теңге.";
5 тармақта:
3) тармақшасында:
"13 988" деген сандар "10 030" деген сандармен ауыстырылсын;
5-1 тармақта:
1) тармақшасында:
"18 398" деген сандар "12 985" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
"38 178" деген сандар "37 941,6" деген сандармен ауыстырылсын;
7 тармақта:
"13 058,9" деген сандар "9 336,9" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Байганинского района Актюбинской области от 7 ноября 2016 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2016 года № 5130. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 196 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4704, опубликованное 11 февраля 2016 года в районной газете "Жем-Сағыз") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "3 949 009,1" заменить цифрами "3 959 424,1";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "847 781" заменить цифрами "858 196";
в подпункте 2):
затраты - цифры "4 594 963,6" заменить цифрами "4 605 178,6";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование - цифры "29 549" заменить цифрами "29 312,6";
в том числе:
бюджетные кредиты - цифры "38 178" заменить цифрами "37 941,6";
в подпункте 5):
дефицит бюджета (профицит) - цифры "676 531,6" заменить цифрами "675 067,1";
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) -
цифры "676 531,6" заменить цифрами "675 067,1";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "651 683" заменить цифрами "655 146";
в подпункте 2)
цифры "62 467" заменить цифрами "59 983";
в подпункте 3)
цифры "20 318" заменить цифрами "31 035";
в подпункте 6)
цифры "13 500" заменить цифрами "18 180";
дополнить подпунктом 7) следующего соодержания:
"7) 4 960,0 тысяч тенге - создания цифровой образовательной инфраструктуры."
в пункте 5:
в подпункте 3)
цифры "13 988" заменить цифрами "10 030";
в пункте 5-1:
в подпункте 1)
цифры "18 398" заменить цифрами "12 985";
в пункте 6:
цифры "38 178" заменить цифрами "37 941,6";
в пункте 7:
цифры "13 058,9" заменить цифрами "9 336,9";

21 161,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 161,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 512,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
354,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
210 164,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
59 070,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 608,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1 608,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 914,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 914,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 480,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
280,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 200,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 494,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6 494,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 574,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 788,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9 035,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
2 137,7
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
24 613,6
2
Коммуналдық шаруашылық
127 846,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
124 471,4
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25 597,2
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
10 849,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
88 025,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

21 161,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 161,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20 512,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
354,0
021
Капитальные расходы государственного органа
295,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
210 164,4
1
Жилищное хозяйство
59 070,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 608,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 608,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 914,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 914,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 480,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
280,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 200,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 494,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6 494,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 574,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 788,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9 035,0
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 137,7
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
24 613,6
2
Коммунальное хозяйство
127 846,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
124 471,4
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
25 597,2
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
10 849,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
88 025,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)