Ырғыз ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 223 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5194 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы әкімдігінің 20.06.2022 № 129 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ырғыз ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ырғыз ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Қызбергеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. ЕЛЕУСІЗОВ
Ырғыз ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 желтоқсандағы № 223 қаулысына қосымша
Ырғыз ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Ауылдардың атауы
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды (павильондарды) орналастыру орындары
Ырғыз ауылдық округі
1
Ырғыз
Темірбек Жүргенов көшесіндегі №30 үйінің алдында
2
Ақши
Жолболсын Шайқақов көшесіндегі №6 А үйінің алдында
3
Қалыбай
Мейірхан Жүсіпов көшесіндегі №3 үйінің алдында
Құмтоғай ауылдық округі
4
Құмтоғай
Жалпы Ордабаев көшесіндегі №13 үйінің алдында
5
Қарасай
Дәуренбек Сарин көшесіндегі №11 үйінің алдында
6
Қарақұдық

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Иргизского района
Постановление акимата Иргизского района Актюбинской области от 6 декабря 2016 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 января 2017 года № 5194. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 20 июня 2022 года № 129
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иргизского района Актюбинской области от 20.06.2022 № 129 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Иргизского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Иргизского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н. Кызбергенова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. ЕЛЕУСИЗОВ
Приложение к постановлению акимата Иргизского района от 6 декабря 2016 года № 223
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории Иргизского района
Наименование сел
Места установки автолавок и (или) палаток (павильонов)
Иргизский сельский округ
1
Иргиз
Перед домом №30 по улице Темирбека Жургенова
2
Акши
Перед домом №6 А по улице Жолболсын Шайкакова
3
Калыбай
Перед домом №3 по улице Мирхана Жусипова
Кумтогайский сельский округ
4
Кумтогай
Перед домом №13 по улице Жалпы Ордабаев
5
Карасай
Перед домом №11 по улице Дауренбек Сарин
6
Каракудык