Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4708 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2016 жылғы 05 сәуірдегі № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 05.04.2016 № 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес және сайлау учаскелерінің шекараларының анықталуына байланысты, сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3787 болып тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 11 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
____________________Н. Қожақова
Қарғалы ауданы әкiмiнiң
2016 жылғы 13 қаңтардағы № 2 шешiмiне қосымша
Қарғалы ауданы әкiмiнiң
2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешiмiне қосымша
Қарғалы ауданы аумағындағы сайлау участкелері № 240 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Д.Қонаев көшесі № 17, аудандық мәдениет үйі, телефон: 22-0-05
Әбілқайыр хан көшесі: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
Д.Қонаев көшесі: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
Әйтеке би көшесі: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 26/2, 28;
Геологтар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
Ы.Алтынсарин атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
М.Оспанов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3;
М.Жұмабаев атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 13 января 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4708. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 05 апреля 2016 года № 7.
Сноска. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 05.04.2016 № 7.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и в связи с уточнением границ избирательных участков, в целях создания максимального удобства для избирателей аким Каргалинского района РЕШИЛ:
Внести в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3787, опубликованное от 13 марта 2014 года № 11 в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каргалинской районной
территориальной избирательной комиссии
__________________Н.Кужакова
Приложение
к решению акима района
от 13 января 2016 года № 2
Приложение
к решению акима района
26 февраля 2014 года № 7
Избирательные участки на территории Каргалинского района Избирательный участок № 240 село Бадамша, улица Д.Кунаева № 17, районный дом культуры, телефон: 22-0-05
улица Абылхаир хана: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
улица имени Жоныса Укубаева: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
улица Д.Кунаева: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
улица Айтеке би: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23/2, 26/2, 28;
улица Геологов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок имени И.Алтынсарина: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
переулок имени М.Оспанова: № 1, 2, 3;
переулок имени М.Жумабаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;

Тайкеткен көшесі: № 1, 3;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұйығы: № 1, 2, 4, 5;
Т.Рысқұлов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5;
Қ.Сәтпаев көшесі: № 2, 6, 7, 8, 10, 12, 18;
Ж.Аймаутов атындағы көшесі: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
Б.Майлин атындағы көшесі: № 1, 3, 6;
Жеңіс көшесі: № 3, 8, 18, 20.
№ 241 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Ә.Жангилдин көшесі № 7, № 2 Бадамша орта мектебі, телефон: 22-6-81
Абай тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
Әйтеке би көшесі: № 23/1, 24, 26/1, 27, 30, 34, 36, 38;
Қазақстан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Горняктар көшесі: № 12;
В.Пацаев көшесі: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
Жастар тұйығы: № 2, 3;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
№ 242 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, В.Пацаев көшесі № 9, Бадамша агротехникалық колледжі, телефон: 22-4-46
С.Сейфуллин атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4;
Ш.Қалдаяков көшесі : № 1, 2, 3, 4, 5;
М.Әуезов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Әйтеке би көшесі: № 40;
Талжібек Имашева атындағы көшесі: № 2, 4, 7, 9;
А.Бөкейханов атындағы көшесі: № 6, 7;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 7, 9, 11, 13, 17;
С.Мұқанов атындағы көшесі: № 4, 17;
С.Торайғыров қөшесі: № 1;
Бөгембай батыр көшесі: № 7, 8, 10, 11, 12, 13;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 243 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі № 17б, № 1 Бадамша орта мектебі, телефон: 22-0-34
Әбілқайыр хан көшесі: № 50;
В.Пацаев көшесі: № 4, 6, 8;
А.Пушкин көшесі: № 42, 73, 83;
Г.Карюк көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
Еңбекшілер көшесі: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
Желтоқсан көшесі: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
А.Байтұрсынов көшесі: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;

улица Тайкеткен: № 1, 3;
переулок 20 лет Независимости: № 1, 2, 4, 5;
переулок имени Т.Рыскулова: № 1, 2, 3, 5;
улица К.Сатпаева: № 2, 6, 7, 8, 10, 12, 18;
улица имени Ж.Аймаутова: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
улица имени Б.Майлина: № 1, 3, 6;
улица Женис: № 3, 8, 18, 20.
Избирательный участок № 241 село Бадамша, улица А.Жангелдина № 7, Бадамшинская средняя школа № 2, телефон: 22-6-81
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Айтеке би: № 23/1, 24, 26/1, 27, 30, 34, 36, 38;
улица Казахстанская: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Горняков: № 12;
улица В.Пацаева: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
переулок Жастар: № 2, 3;
улица имени Жоныса Укубаева: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
Избирательный участок № 242 село Бадамша, улица В.Пацаева № 9, Бадамшинский агротехнический колледж, телефон: 22-4-46
улица имени С.Сейфулина: № 1, 2, 3, 4;
улица Ш.Калдаякова: № 1, 2, 3, 4, 5;
улица М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Айтеке би: № 40;
улица имени Талжибек Имашевой: № 2, 4, 7, 9;
улица имени А.Букейханова: № 6, 7;
улица имени Б.Момышулы: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
улица имени Г.Мусрепова: № 7, 9, 11, 13, 17;
улица имени С.Муканова: № 4, 17;
улица С.Торайгырова: № 1;
улица Бугенбай батыра: № 7, 8, 10, 11, 12, 13;
Поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 243 село Бадамша, улица Айтеке би № 17б, Бадамшинская средняя школа № 1, телефон: 22-0-34
улица Абылхаир хана: № 50;
улица В.Пацаева: № 4, 6, 8;
улица А.Пушкина: № 42, 73, 83;
улица Г.Карюка: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;
улица Есет батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
улица А.Молдагуловой: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
улица Енбекшилер: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
улица Желтоксан: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
улица А.Байтурсынова: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;

Достық тұйығы: № 1, 3, 5;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
№ 244 сайлау учаскесі Әлімбет ауылы, ауылдық клубы, телефон: 28-8-01
Әлімбет ауылы және осы ауылға қарасты елді мекендер.
№ 245 сайлау учаскесі Шандыаша ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 71-1-18
Шандыаша ауылы.
№ 246 сайлау учаскесі Ащылысай ауылы, ауылдық клубы, телефон: 29-3-87
Ащылысай және Преображеновка ауылдары.
№ 247 сайлау учаскесі Бадамша ауылы, Әбілқайыр хан көшесі № 28, өнер мектебі, телефон: 22-5-30
Астана көшесі: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
М.Цибульчик көшесі: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
Егемендік атындағы көшесі: № 1, 7;
Ш.Құдайбердіұлы атындағы тұйығы: № 2, 4, 6;
Ш.Уәлиханов көшесі: № 1, 2, 3, 5, 9;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 3, 4;
Бөгембай батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16;
Әбілқайыр хан көшесі: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
А.Пушкин көшесі: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 26, 28, 30, 39, 41, 48, 49, 54, 55, 60, 62, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
Горняктар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Ә.Жангилдин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
А.Иманов тұйығы: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
№ 248 сайлау учаскесі Ақкөл ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-1-40
Ақкөл ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі Бозтөбе ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-0-02
Бозтөбе ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі Велиховка ауылы, негізгі мектеп, телефон: 26-3-86
Велиховка ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі Ақжайық ауылы, негізгі мектеп, телефон: 71-2-89
Ақжайық ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі Петропавловка ауылы, орта мектеп, телефон: 99-12-36
Д.Қонаев көшесі: № 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 46, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
Қ.Мұқанов көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
Қарғалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70;

переулок Достык: № 1, 3 ,5;
улица Жамбыла: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 244 село Алимбет, сельский клуб, телефон: 28-8-01
село Алимбет и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 245 село Шандыаша, начальная школа, телефон: 71-1-18
село Шандыаша.
Избирательный участок № 246 село Ащылысай, сельский клуб, телефон: 29-3-87
села Ащылысай и Преображеновка.
Избрирательный участок № 247 село Бадамша, улица Абылхаир хана № 28, школа искусств, телефон: 22-5-30
улица Астаны: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
улица М.Цибульчика: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;
улица Егемендик: № 1, 7;
переулок имени Ш.Кудайбердиева: № 2, 4, 6;
улица Ш.Уалиханова: № 1, 2, 3, 5, 9;
улица имени Г.Мусрепова: № 3, 4;
улица Бугенбай батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 16;
улица Абылхаир хана: № 32, 34, 36, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
улица А.Пушкина: № 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 26, 28, 30, 39, 41, 48, 49, 54, 55, 60, 62, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
улица Горняков: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица А.Жангилдина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок А.Иманова: № 1, 2, 3, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 248 село Акколь, основная школа, телефон: 71-1-40
село Акколь.
Избирательный участок № 249 село Бозтобе, основная школа, телефон: 71-0-02
село Бозтобе.
Избирательный участок № 250 село Велиховка, основная школа, телефон: 26-3-86
село Велиховка.
Избирательный участок № 251 село Акжаик, основная школа, телефон: 71-2-89
село Акжаик.
Избирательный участок № 252 село Петропавловка, средняя школа, телефон: 99-12-36
улица Д.Конаева: № 2, 2а, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 46, 54, 56, 58, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100;
улица К.Муканова: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80;
улица Каргалы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70;

Еңбекшілер көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
Жастар көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
И.М.Мишин көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
Есет батыр көшесі: № 13, 15, 17, 19, 21;
Жамбыл көшесі: № 10, 11, 12, 13, 14;
Абай көшесі: № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 27;
Ф.Майоров көшесі: № 5/1, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
Достық көшесі: № 10, 11, 12, 15, 19;
Жеңіс көшесі: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
Целинная көшесі: № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 4, 5, 6а, 9/1, 11/1, 13, 14, 15/1, 17, 19, 35а, 55, 61, 63, 66, 70/2, 73, 81, 81/2.
№ 253 сайлау учаскесі Петропавловка ауылы, ауылдық клубы, телефон: 99-10-12
Жастар көшесі: № 1;
Қ.Мұқанов көшесі: № 8, 47/1;
Жеңіс көшесі: № 7/2;
Достық көшесі: № 14;
Қарғалы көшесі: № 21, 43, 45, 60/2, 68, 68/1, 68/2, 72;
Д.Қонаев көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 1, 2а, 2б, 3, 4б, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 67а, 67б, 69, 69а, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81/1, 83;
И.М.Мишин көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а;
Жамбыл көшесі: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
Абай көшесі: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10;
С.Сейфуллин көшесі: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
Достық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Ф.Майоров көшесі: № 1, 2, 4, 5/2, 8.
№ 254 сайлау учаскесі Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, телефон: 26-1-01
Әбілқайыр хан көшесі: № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50;
Абай көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Абылай хан көшесі: № 1, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
Н.Орынбасаров көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
М.Қазкеев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Жездібай батыр көшесі: № 1, 3, 5, 2, 4, 6;

улица Енбекшилер: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11;
улица Жастар: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица И.М.Мишина: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица Есет батыр: № 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жамбыла: № 10, 11, 12, 13, 14;
улица Абая: № 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 27;
улица Ф.Майорова: № 5/1, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Достык: № 10, 11, 12, 15, 19;
улица Женис: № 2, 3а, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15;
улица Целинная: № 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22;
улица Ю.А.Гагарина: № 4, 5, 6а, 9/1, 11/1, 13, 14, 15/1, 17, 19, 35а, 55, 61, 63, 66, 70/2, 73, 81, 81/2.
Избирательный участок № 253 село Петропавловка, сельский клуб, телефон: 99-10-12
улица Жастар: № 1;
улица К.Муканова: № 8, 47/1;
улица Женис: № 7/2;
улица Достык: № 14;
улица Каргалы: № 21, 43, 45, 60/2, 68, 68/1, 68/2, 72;
улица Д.Конаева: № 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
улица Ю.А.Гагарина: № 1, 2а, 2б, 3, 4б, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 14, 15/2, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 67, 67а, 67б, 69, 69а, 70/1, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81/1, 83;
улица И.М.Мишина: № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Есет батыр: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а;
улица Жамбыла: № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Абая: № 1, 2/1, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10;
улица С.Сейфуллина: № 1/1, 3, 5, 7, 9;
улица Достык: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Ф.Майорова: № 1, 2, 4, 5/2, 8.
Избирательный участок № 254 село Ш.Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, телефон: 26-1-01
улица Абилкайыр хана: № 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50;
улица Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
улица Абылай хана: № 1, 1/3, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/2, 9/3, 9/4, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 25/2, 26, 27, 28, 29, 29/3, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64;
улица Н.Орынбасарова: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица М.Казкеева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;

Ө.Канахин көшесі: № 1, 4, 5;
Д.Беркімбаев көшесі: № 4, 6/2, 7, 9, 9/1, 11, 15/2, 16, 17/2, 18/2;
Т.Ахтанов көшесі: № 2, 4, 6, 10, 14, 14/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26/1;
Балықшылар көшесі: № 1/2, 2/2, 4, 5/2, 7/1, 9/2, 11/2;
Қ.Жұбанов көшесі: № 3/1, 7, 14, 16, 22, 26, 28;
Ш.Уалиханов көшесі: № 9/1, 34;
Н.Құмаров көшесі: № 1, 4/1.
№ 255 сайлау учаскесі Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, телефон: 26-1-09
Әбілқайыр хан көшесі: № 6, 8, 11, 17, 19, 37/2, 45, 45/1, 45/2;
Абылай хан көшесі: № 3/1, 3/3;
Т.Ахтанов көшесі: № 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
Д.Беркімбаев көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32, 34;
Ш.Уалиханов көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32;
Қ.Жұбанов көшесі: № 3, 7, 13, 17, 20, 24;
Н.Құмарова көшесі: № 6;
Балықшылар көшесі: № 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10;
Ғарыш көшесі: № 11/1;
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 256 сайлау учаскесі Жосалы ауылы, орта мектеп, телефон: 26-5-08
Жосалы ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі Кемпірсай ауылы, бастауыш мектеп, телефон: 72-0-46, 72-0-45
Кемпірсай ауылы.
№ 258 сайлау учаскесі Қарабұтақ ауылы, негізгі мектеп, телефон: 50-0-50, 50-0-40
Қарабұтақ ауылы.
№ 259 сайлау учаскесі Қос Естек ауылы, орта мектеп, телефон: 24-1-83
Бейбітшілік көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
Сабыр Рақымов атындағы көшесі: № 10/1, 16, 32;
М.Әуезов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 36, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2; Абай атындағы көшесі: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100;
С.Вавилов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Ә.Молдағұлова атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
Д.Шампиев атындағы көшесі: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Шали Балниязов атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
М.Маметова атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;

улица О.Канахина: № 1, 4, 5;
улица Д.Беркимбаева: № 4, 6/2, 7, 9, 9/1, 11, 15/2, 16, 17/2, 18/2;
улица Ахтанова: № 2, 4, 6, 10, 14, 14/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26/1;
улица Балыкшылар: № 1/2, 2/2, 4, 5/2, 7/1, 9/2, 11/2;
улица К.Жубанова: № 3/1, 7, 14, 16, 22, 26, 28;
улица Ш.Уалиханова: № 9/1, 34;
улица Н.Кумарова: № 1, 4/1.
Избирательный участок № 255 село Ш. Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, телефон: 26-1-09
улица Абилкайыр хана: № 6, 8, 11, 17, 19, 37/2, 45, 45/1, 45/2;
улица Абылай хана: № 3/1, 3/3;
улица Т.Ахтанова: № 8, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Д.Беркимбаева: № 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32, 34;
улица Ш.Уалиханова: № 1, 1/1, 1/2, 3, 4, 5, 6, 8, 9/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/2, 26, 28, 32;
улица К.Жубанова: № 3, 7, 13, 17, 20, 24;
улица Н.Кумарова: № 6;
улица Балыкшылар: № 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 8, 9/1, 10;
улица Гарыш: № 11/1;
Поселение, относящееся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 256 село Жосалы, средняя школа, телефон: 26-5-08
село Жосалы.
Избирательный участок № 257 село Кемпирсай, начальная школа, телефон: 72-0-46, 72-0-45
село Кемпирсай.
Избирательный участок № 258 село Карабутак, основная школа, телефон: 50-0-50, 50-0-40
село Карабутак.
Избирательный участок № 259 село Кос-Истек, средняя школа, телефон: 24-1-83
улица Бейбитшилик: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 15, 17, 23, 25, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 35;
улица имени Сабыра Рахимова: № 10/1, 16, 32;
улица имени М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 14, 15, 12, 16, 18, 20, 17, 21/1, 22, 23/2, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 52, 53, 54, 55, 58, 61/1, 61/2;
улица имени Абая: № 1, 4, 5, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 25/1, 25/2, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 92, 98, 100;
улица имени С.Вавилова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица имени А.Молдагуловой: № 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48;
улица имени Д.Шампиева: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
улица Жамбыла Жабаева: № 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица имени Шали Балниязова: № 2, 3, 4, 5, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 21, 22, 23, 26, 28, 29, 30, 31, 33;
улица имени М.Маметовой: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65;

Астана көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;
А.Жұбанов атындағы көшесі: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
№ 260 сайлау учаскесі Қос Естек ауылы, орта мектеп, телефон: 24-1-84
Бірлік көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
Д.Қонаев атындағы көшесі: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
Астана көшесі: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102.
№ 261 сайлау учаскесі Сарыбұлақ ауылы, ауылдық клубы, телефон: 24-4-37
Сарыбұлақ ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі Степной ауылы, ауылдық клубы, телефон: 29-6-23
Степной ауылы.
№ 263 сайлау учаскесі Первомай ауылы, ауылдық кітапхана, телефон: 71-9-17
Первомай ауылы.
№ 264 сайлау учаскесі Мамыт ауылы, бастауш мектеп, телефон: 71-9-09
Мамыт ауылы.
№ 265 сайлау учаскесі Қайрақты ауылы, орта мектеп, телефон: 29-4-12
Қайрақты ауылы және аталған елді мекенге қарасты қоныстар.

улица Астана: № 1, 2, 4, 5, 6, 7/1, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 27, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 43, 44, 46, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 74;
улица имени А.Жубанова: № 4, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28;
улица имени К.Сатпаева: № 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43.
Избирательный участок № 260 село Кос-Истек, средняя школа, телефон: 24-1-84
улица Бирлик: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 52;
улица имени К.Сатпаева: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18;
улица имени Д.Кунаева: № 3, 4, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32а, 33, 34, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42;
улица Астана: № 41, 45, 47, 49, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 70, 72, 76, 78, 82, 84, 88, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 102.
Избирательный участок № 261 село Сарыбулак, сельский клуб, телефон: 24-4-37
село Сарыбулак.
Избирательный участок № 262 село Степное, сельский клуб, телефон: 29-6-23
село Степное.
Избирательный участок № 263 село Первомайское, сельская библиотека, телефон: 71-9-17
село Первомайское.
Избирательный участок № 264 село Мамыт, начальная школа, телефон: 71-9-09
село Мамыт.
Избирательный участок № 265 село Кайракты, средняя школа, телефон: 29-4-12
село Кайракты и поселение, относящееся к данному населенному пункту.