"2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 402 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4799 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №.4680 тіркелген, 2016 жылдың 24 ақпанда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) 6 бабының келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы:
1).тармақшасында:
кірістер-
"2 938 308" саны "3 008 247" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 457 766" саны "2 527 705" сандарымен ауыстырылсын;
1).тармақшасында:
шығындар –
"2 938 308" саны "3 039 832" сандарымен ауыстырылсын;
3).тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру-
"19 760,3" саны "19 387" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу-
"12 054,7" саны "12 428" сандарымен ауыстырылсын;
5).тармақшасында:
бюджет тапшылығы бойынша-
"-19 760,3" саны "-50 972" санымен ауыстырылсын;
6).тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру бойынша-
"19 760,3" саны "50 972" санымен ауыстырылсын;
9 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
69 939 мың теңге – Қарғалы ауданы Бадамша ауылында екі қабатты
сегіз пәтерлік жалдамалы-коммуналдық тұрғын үй құрылысына;
1). көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы хатшысының міндетін
атқарушы
Л.Ильчевская И.Кунакбаев
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 2 наурыздағы
№ 402 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 373 шешіміне
1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 02 марта 2016 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 марта 2016 года № 4799. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьями 104, 106, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 373 "О бюджете Каргалинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4680, опубликовано 24 февраля 2016 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 938 308" заменить цифрами "3 008 247",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 457 766" заменить цифрами "2 527 705";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 938 308" заменить цифрами "3 039 832";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование-
цифры "19 760,3" заменить цифрами "19 387",
в том числе:
погашение бюджетных кредитов-
цифры "12 054,7" заменить цифрами "12 428";
в подпункте 5):
дефицит бюджета-
цифры "-19 760,3" заменить цифрами "-50 972";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "19 760,3" заменить цифрами "50 972".
пункт 9 дополнить абзацем следующего содержания:
69 939 тысяч тенге – на строительство двухэтажного восьми квартирного арендно-коммунального жилого дома в селе Бадамша Каргалинского района;
2) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного
маслихата
Л.Ильчевская И.Конакбаев
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 2 марта 2016 года № 402
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 373
Бюджет Каргалинского района на 2016 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы